Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Lange ve Sohne, Almanya’nın ikonik kasabası Glashutte’de mağaza açan ilk saatçilerden biriydi. 1845 yılında Adolf Lange tarafından kurulmuştur. Lange, kendi adını taşıyan markasını kurmadan önce deneyimli saatçi J.C. Friedrich Gutkaes’in yanında çırak olarak çalıştı. Öncelikle seçkin müşteriler için komisyon üzerine saatler yaptılar. Lange sadece saat yapım tekniklerini geliştirmekle kalmadı, aynı zamanda detay odaklı ve müşteri odaklı bir çalışma sistemi geliştirdi.

Lange, 1835’te çıraklıktan onur derecesiyle mezun oldu. Birkaç yıl Gutkaes bünyesinde çalışmaya devam ettikten sonra, eğitimini saygın bir kronometre üreticisi ile ilerletmeye karar verdi. Kısa süre sonra kendi atölyesini kurmak için Glashutte’ye döndü. İşin ilk yıllarında, Lange hemen yenilikler yapmaya başladı.

1846’da bugün hala markanın mekanizmalarında kullanılan üç çeyrek plakayı geliştirdi. Ayrıca Paris’in dil sistemini metrik sistemle değiştirerek milimetreyi saatçilik dünyasına bir ölçü biçimi olarak tanıttı. 1848’de Lange’ye özel bir fırsat sunuldu. Glashutte Belediye Başkanlığı teklif edildi ve o da kabul etti. Yaklaşık yirmi yıllık görev süresi boyunca, mütevazı kasabayı bugün bildiğimiz saatçilik için gelişen sanayi merkezine dönüştürdü. Sonraki yıllarda oğulları ve daha sonraki torunları yüksek kaliteye sahip işçilik ve yenilik ruhunu sürdüreceklerdi.1900’de A. Lange ve Sohne 42500 Grand Complication’ı piyasaya sürdüler. Özel bir müşteri için özel yapılan bu cep saati, bu güne kadar, markanın yarattığı teknik olarak en karmaşık saatlerden biridir. 2.Dünya savaşı sırasında yok olan şirket, 1989’da tekrar ortaya çıktı.

Adolf Lange‘nin torunu Walter Lange sonunda Almanya’ya dönerek ailesinin saatçilik alanındaki geleneğini devam ettirebildi. 1990’da A. Lange ve Sohne markasını yeniden tescil ettirdi. A. Lange ve Sohne atölyesi 1945’te yıkılan binanın kalıntılarında yeniden açıldı. Yeniden açıldığından bu yana geçen yıllarda marka, 40’tan fazla yeni mekanizma yaratmaya devam etti. 150’den fazla uluslararası horoloji ödülü alan firmanın, uzun zaman saat dünyasının en prestijli bir kaç markasından biri olarak devam edeceği tahmin ediliyor.

A Lange&Söhne Replika Saat Fiyatları

A Lange & Söhne saatin karakteristik özellikleri olarak, her biri bir zanaat ustalığı sayılan, elle süslenmiş mekanizma, mavi renkli vidalar, güneş ışığı efektleri üreten çizgiler ve dekoratif süslemeler, Glashütte saatlerine özgü 3/4 disk, kuğu boynu ince ayar mekanizması ve zarif bir şekilde dekore edilmiş denge çarkı sayılabilir. A.Lange & Söhne tarafından üretilen her saat, Patek Philippe, Audemars Piguet veya Vacheron Constantin tarafından üretilen saatlerle karşılaştırılabilecek, en üst seviye bir saatçilik örneğidir.

Tüm bu özel üretim aşamalarının saatlerin fiyatlarını doğrudan etkilediği şüphesiz. Özenle hazırlanmış A Lange & Söhne saat, yüksek fiyatları sebebiyle herkesin satın alması zor olan bir saattir. A Lange&Söhne saatin bir replikasını satın almak, bu kaliteyi ve  lüksü tanıyabilmenizi sağlayacaktır. Replika A Lange & Söhne saat, imkansız gibi görünen bir dünyanın kapılarının kilidini sizin için açabilir.

Replika saatlere günümüz saat piyasasında çok sık rastlanır. Çoğu sanatçı ve iş adamı, onbinlerce dolara mal olan marka saatler yerine, birebir aynı özellikte yapılmış replikasını satın almayı tercih etmektedir. Son yıllarda bu ürünler çok popüler oldu. Yüksek ücret ödemek istemeyen kullanıcılar replika saatlere yöneliyor.

Kusursuz bir şekilde üretilmiş bir imitasyon A Lange&Söhne saat ile  nasıl görüneceğinizi bir düşünün.  Elbette replikaların da aralarında kalite farklılıkları var. Bu nedenle Asıl Saat gibi doğru ve güvenilir adreslerden alışveriş yapmak  ve işporta tezgahlarındaki gibi adi kopya saat satan yerlerden uzak durmak gereklidir. Saatin sadece görünüşünün taklit edildiği, içerisine üç gün sonra bozulacak sahte mekanizmaların yerleştirildiği adi ürünler zaten hemen anlaşılmaktadır. Asil Saat, bu tip ürünler değil, tüm parçaları orjinal kalitesinde çalışabilen, yüksek kaliteli replika ürünleri, ekonomik olarak uygun seviyedeki fiyatlarla sunmaktadır.

A Lange&Söhne Replika Saat Nasıl Satın Alınır?

Asil saat online mağazamızdaki, teslimatta nakit seçeneğimizi kullanarak ürünler geldikten hemen sonra ödeme yapabilirsiniz. Bu şekilde çakma A Lange&Söhne saat modelini gördükten ve kalitesinden emin olduktan sonra güvenle satın alabilirsiniz. Böylece  kart bilgilerinizi de vermemiş olursunuz. İnternet mağazamızda çok çeşitli ve özgün, A Lange&Söhne markası altında üretilmiş replika saat modeli görebilirsiniz. Beğendiğiniz saat modelini seçebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimiz yüksek kalitede olup, istediğiniz saati tam olarak aynı tasarımla daha ucuza satın alma imkanına sahip olacaksınız.

Asilsaat.net internet sitemizi takip ederek kampanya ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Asil saat, hayallerinizi süsleyen saatlerin, artık kolunuzu süslememesi için size hiçbir bahane bırakmamaktadır.