Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Fransa sınırlarından sadece birkaç kilometre kadar uzakta bulunan ve İsviçre’nin bir şehri olan La Chaux-de-Fonds; ünlü saat üreticilerine ev sahipliği yapmış, dünya devi saat markalarını bünyesinde barındırmıştır. 1955 yılında yine bu şehirde kurulan ve “Corum” adıyla sektöre giriş yapan şirket, İsviçre’nin köklü saat firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

1955 yılından bu yana farklı ve yaratıcı konseptler ile cesaretini konuşturan Corum, koleksiyonlarındaki klasikliğe sadık kalsa da her zaman modern olmaya özen göstermiştir. Bu firma tarafından sektöre sunulan tüm koleksiyonlar, kaliteleriyle tarih yazmış ve hala da yazmaya devam etmektedir. 1958 yılında ilk tasarımı olan Çin Şapkası’nı piyasaya süren Corum; bu koleksiyonunda bambu, hasır ve bambu yaprakları ile üretilen konik bir şapkadan esinlenmiştir. 1960 yılında ise; en çok beğenilen Amiral koleksiyonunun ilk tasarımını gerçekleştirmiştir. Bu ilk model; kare bir kasa ile tasarlanmış olup, kasanın arkasında da Amiral adıyla bir yelkenli yerleştirilmiştir.

Tasarımlarına her geçen gün yenisini dahil eden Corum firmasının koleksiyonları; Altın Köprü, Amiral, Laboratuar, Miras ve Kabarcık olarak adlandırılabilir. Her koleksiyonunun içeriğinde ise birbirinden şık modeller barındıran firma, ciddi anlamda saat sektörünün tarihini yazıyor denilebilir.

Corum Eta Saat Fiyatları

Corum saat firmasının İsviçre’nin köklü saat firmalarından olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Dolayısıyla da saatleri, sıradan markaların saatleri gibi uygun fiyatlı değildir. Tüm koleksiyonları sizi özel hissettirecek kadar kalitelidir ve her biri farklı tasarımlara sahiptir. Her koleksiyonun da kendine has özellikleri vardır. Üstelik tüm tasarımları da uzun yıllar geçerliliğini koruyacak kadar gerçekçi ve güçlü modellerden oluşmaktadır.

Sayfamızda yer alan Corum eta saat modellerimiz, kaliteden asla ödün verilmeden üretilmiştir. Bileğinizde görenlerde hayranlık hissi oluşturacak kadar gerçekçi, bir o kadar da kalitelidir. Hem gösterişli olması açısından hem de çalışan mekanizmaları açısından son derece başarılıdır. Tüm koleksiyonlarında ve koleksiyon içeriğinde yer alan tüm modellerinde farklı tarzları konuşturan Corum saatlerinde, mükemmel bir teknik ve karizmatik bir duruş söz konusudur. Sayfamızda yer alan bu markanın eta saatleri de, aynı şekilde teknik açıdan mükemmel ve karizmatik bir duruşa sahiptir.

Özellikle erkekler için bir numaralı aksesuar olan saat konusunda hassas biri bile olsanız, Corum eta saat modellerimizde hiçbir eksik bulamazsınız. Fiyatlar konusunda net bir bilgi vermek, yanlış olacaktır. Zira fiyatlar, saatlerin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Modellerde tercih edilen kasa tasarımı, kullanılan materyaller, kordon özellikleri, büyük boy ya da küçük boy oluşu ve renk seçenekleri değiştikçe fiyatlar da değişecektir. Corum eta saat modellerimizi incelemek ve saatlerimizin fiyatlarına erişebilmek için Asil Saat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Corum Eta Saat Satın Alma

Corum markasına ait birçok modeli, tüm özellikleriyle beraber sayfamızda bulabilirsiniz. Bileğinizde gururla taşıyacağınız, uzun yıllar kullanacağınız Corum marka eta saatlere, sayfamızdan sahip olabilirsiniz. Asil Saat güvencesiyle alacağınız İsviçre kökenli bu markanın eta saatlerinde kalite açısından hiçbir sorun yaşamayacağınıza, gösteriş açısından da son derece asil bir görünüme sahip olacağınıza emin olabilirsiniz. Eta saat diyerek insanları dolandıran ve fiyatlar açısından da oldukça uygun olan firmalar elbette vardır.

Fakat Asil Saat olarak bizler, birebir Corum kalitesinde eta saat kullanacağınıza güvence veriyoruz. Üstelik sayfamızdan sipariş oluşturursanız, sizlere ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Dilerseniz sayfamızdan kredi kartı ile ödeme yapabilir, dilerseniz de kapıda ödeme yoluyla alışveriş yapabilirsiniz. asilsaat.net sayfamızdan alacağınız Corum eta saat modellerinin, faturalı ve garantili bir şekilde adresinize gönderileceğinden emin olabilirsiniz. Alışveriş yaparken aklınıza takılan soruları sormak için ya da alışveriş sonrası herhangi bir konuda destek almak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.