Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Lüks bir saat üreticisi olan Graham Watches markasının merkezi İsviçre’nin La Chaux-de-Fonds bölgesinde bulunmaktadır. Sektörünün en yeni üreticilerinden biri olmayı başarın şirket 1995 yılında faaliyete başlamıştır. Çalıştığı insanlar sayesinde yüksek işçilik ve tasarım harikası fikirler ile kalitesini ortaya koyan Graham markası kısa sürede sektöründe bulunan diğer saat markalarından sıyrılmış ve ön plana çıkmayı başarmıştır. Ana akımın haricinde Graham saat modelleri belli bir karakter sahibi arayanlar için en ideal saat modelleridir. Sıra dışı ve göz alıcı kurma tepesi ile hemen göze çarpan saatler Choronofighter ailesindeki kronografların görünümleri oldukça dikkat çekicidir.

Saatin kasasının sol tarafında bulunan kurma tepesi ve kronograf işlevine yardımcı olan düğmeler sayesinde saatin tasarımı oldukça şık bir görünüme ulaşmıştır. Kurma tepesinin içine başlatma/durdurma düğmesi saklanmıştır ve saatin tepesinin üstünde kastanyola şeklinde duran manivela ile kontrol edilir.

Graham saat modelleri değişik tasarımlarla üretilen kadranları ile ön plana çıkmaktadır. Üretilen bazı kadranlarda güneş ışını şeklinde desenler yer alırken bazılarında ise ayı, kaplan, pin – up girls desenleri ya da ejderha yer almaktadır. Çeşitli tasarımlar üreterek bunları kullanıcılarının beğenisine sunan Graham Watches, “Graham Chronofighter Vintage” adını verdiği bir koleksiyonu da saat severlere sunmuştur. Koleksiyonda yer alan bu saatlerden yalnızca 15 örnek üretilmiştir. Sınırlı sayıda üretilmiş olan bu saatlere sahip olmak da saat severleri maddi açıdan bir hayli zorlar duruma gelmiştir. Bu bağlamda düşündüğümüz zaman bu saatlere sahip olmak isteyen birçok kişinin karşısına Graham eta saatler çıkmaktadır.

Graham Eta Saat Fiyatları

“Eta” kelimesi orijinal anlamını taşımaktadır. Sektörde kullanılan eta kelimesi ise bir mekanizma anlamına gelmektedir. Bahsettiğimiz eta mekanizmaları İsviçreli ETA firmasının üretmiş olduğu imitasyon saatlerin içerisinde kullanılan ve yüksek kalitede üretilen bir mekanizma türüdür. En üst kalitede üretilmiş olan bu mekanizmalar replika saatlerin içerisine yerleştirilir. Eta saatler imitasyon ürünlerin en üst düzey ve kalitede üretilmesi ile meydana gelmekte, kalite ve işçilik bakımından ise orijinalinden ayırt etmek pek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle Orijinal Graham saatlere ulaşmak maliyetli iken Graham eta saatlere ulaşmak ve daha uygun fiyatlara satın alabilmek mümkün hâle gelmiştir.

Graham eta saatler, orijinal eta saatlerin mekanizmasının kopyalanmış biçimi şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Sanılanın aksine eta saatler yalnızca mekanizmaya odaklanmamış, saatlerin tasarımı, kordonu, kadranı, kasası vb. diğer parçalarına da gerekli özeni göstererek en yüksek kalite ve işçilikte üretmiştir.

Graham eta saatlere asilsaat.net sitemiz aracılığı ile ulaşabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Asil Saat aracılığı ile binlerce dolarlık maliyetli olan saatlerin Eta versiyonlarına çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bu saatler şıklığı ve zarif tasarımları ile göz doldururken aksesuar olarak da hemen her kombinimizi tamamlamaktadır.

Graham Eta Saatlere Nasıl Sahip Olabilirim?

Asilsaat.net üzerinden bir ürün alırken en çok dikkat ettiğimiz şey ürün hakkında bizler için sunulmuş olan açıklama kısmıdır. Özellikle internetten eta saat alırken bu kısımlara daha dikkatli bakmaktayız. Asil saat olarak ziyaretçilerimize ürünler hakkında detaylı bilgiler vermekte, ürünlerimiz hakkında güvence sunmakta ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağlamaktayız.

Asil saat olarak sizlere sunduğumuz Graham eta saatler de mekanik açıdan garanti koşullarına tabidir. Sizlerin yapması gereken tek ve en önemli işlem asilsaat.net web sitemizi ziyaret ederek istediğiniz marka saatlerin modellerine karar vererek sepetinize eklemektir. Bu işlemden sonrası çok basit olmakla birlikte firmamızın temel amacı internet alışverişi esnasında tamamıyla müşterilerine güven duygusunu sunmaktadır. Satın almaya karar verip sepetinize eklediğiniz ürün için çeşitli ödeme koşulları karşınıza çıkmaktadır.

Kapıda ödeme ya da kredi kartıyla ödeme seçenekleri tamamıyla müşterilerinin tercihine bırakılmıştır. Kapıda ödeme seçeneği bizleri birçok firmadan ayıran ve güven duygusu barındıran en önemli özelliktir. Kullanıcılar ürün kapılarına kadar teslim edilip ürünü gördükten sonra ödeme yapmaktadır. Bu sayede saat severler hem kart bilgilerini başka kişiler ile paylaşmak durumunda kalmaz hem de ürünü gördükten sonra ücretini ödeyerek gönül rahatlığı ile sitemizden alışveriş yapabilmektedir.

Sitemiz aracılığı ile istediğiniz Graham saat modellerine gönül rahatlığı ile sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer verdiğimiz tüm ürünler faturalı olup garanti kapsamında saat severlerin beğenisine sunulmaktadır.