105 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Hublot Big Bang 44 mm Kahverengi Kadran ETA Saat

Orijinal fiyat: 23,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 16,000.00 ₺.

Hublot Big Bang King Power Foudroyante Gümüş HBPF001

Orijinal fiyat: 3,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 2,900.00 ₺.

Hublot Big Bang King Unico Gümüş Kasa HBU004

Orijinal fiyat: 3,400.00 ₺.Şu andaki fiyat: 2,800.00 ₺.

Hublot Big Bang King Unico PVD Siyah ve Kahverengi HBU008

Orijinal fiyat: 3,400.00 ₺.Şu andaki fiyat: 2,800.00 ₺.

Hublot Big Bang Sang Bleu II Mavi 46 mm HBSB004

Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,000.00 ₺.

Hublot Big Bang Sang Bleu King Silver 44 mm

3,750.00 

Hublot, saat sektörü içerisinde öncü olan diğer firmalar gibi İsviçre kökenli bir markadır. Cenevre yakınlarındaki Nyon’da saat üretimlerine başlayan firma seneler içerisinde büyük bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Firma her ne kadar İsviçre içerisinde kurulsa da İtalyan asıllı olan Carlo Crocco 1980 yılında piyasaya giriş yaptı. Basel’de düzenlenen saat fuarında dünya üzerindeki ilk kauçuk kordonlu saat modelini de insanlara tanıtmıştır.

Yeniliklerin ve gelişmelerin öncüsü olan bu firma, günümüzde de oldukça farklı tasarımlar ortaya koymaktadır. Crocco, Hublot markasını kurmadan önce MDM adlı bir saat firması ismi kullanmaktaydı. İlk olarak Hublot adını bir koleksiyonda kullanmıştır. Daha sonrasında firmasının önüne geçen bu koleksiyon, kendini bir firma haline getirmiştir. MDM şirketi içerisinde ilk saat üretimini de 1960 yılında ortaya koymuştur.

2004 yılında Hublot firmasına yeni bir yönetici atanması gerekiyordu. Omega saat firmasının başarılı yöneticisi Biver, şirketindeki görevi bırakarak Hublot için çalışmaya başlamıştır. Bu kan değişikliğinden sonra Hublot için de farklı bir yol çizilmiştir. O yıl içerisinde çıkardığı saat modeliyle birçok ödülü hak etmiştir. 2008 yılında kazandığı bu başarıyla firmayı moda sektöründe köklü bir şirket olan LVMH satın almıştır. Bu şirket bünyesinde birden çok saat firması içermektedir. Oldukça kurumsal bir yapıya dönen Hublot markası, üretim konusunda da kendine çok yüksek standartlar belirlemeyi başarmıştır.

Hublot Replika Saat Fiyatları

Hublot üretim hayatına başladığı günden bu yana her zaman kendine has tasarım modelleri üretmiştir. Firmanın belirlediği karakteristik özellikler her modelde açık bir şekilde kendini belli etmektedir. Mekanizma üretiminde ise oldukça başarılı adımlar atılmıştır. Kalitenin bir numaralı adresi olan Hublot saatleri, kullanıcıya eşsiz bir deneyim sunmaktadır. 1980 yılından beri hizmet veriyor olmasına karşılık ünlü İsviçreli birçok saat üreticisinin önüne geçmeyi başarmıştır. Bu ilerlemeyi şüphesiz modaya ayak uyduran ve hatta modaya yön veren saat üretimleriyle sağlamıştır.

Bunun yanında ürünlerin uzun süreli bir kullanım ömrü olması, firmanın popüler olarak tercih edilmesini sağlamıştır. Tüm bu özellikler Hublot modellerinin çok yüksek meblağlarla piyasa giriş yapmasını sağlamıştır. Bu sebeple herkesin bu ürünleri satın alması oldukça zordur. Asıl Saat firması olarak, müşterilerimize imitasyon Hublot saat modelleri sunmaktayız. İstediğiniz tasarımın birebir olarak kopyalanmasıyla oluşan bu saatleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yüksek ücretler olmadan uzun süreli kullanabileceğiniz imitasyon Hublot saat çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Firmamızın internet sitesinden modelleri görüntüleyebilirsiniz.

Hublot firması, saat üretimine başladığı ilk günden bu yana her zaman elit kategoride bulunan modeller ortaya çıkarmıştır. Kullandıkları malzeme kalitesi oldukça yüksek seviyelerdedir. Bu sayede saatlerin sağlamlığı ve görünümü üst düzey bir seviyeye erişmektedir. Tasarım konusuna geldiğimizde ise firma büyük övgüler hak etmektedir. Daha önce piyasa içerisinde görülmemiş tasarım çizgilerini marka her modelinde ortaya koymaktadır. Bu sebeple her zaman popüler olan bir firma olmuşlardır.

Tasarım içerisinde kullanılan değerli madenler de saatlerin itibarını farklı bir noktaya çekmektedir. Altın, platin ve gümüş gibi değerli maddelerin saatleri süslemesi fiyatları oldukça yükseklere çekmektedir. Bu sebeple modaya yön veren bu saat modellerine sahip olmak büyük bütçeler istemektedir. Asıl Saat firması olarak hoşlandığınız tasarımlardan uzak kalmamanız adına çakma Hublot saat modellerini sizlere ulaştırmaktayız. Firmamızın internet sitesi üzerinde model numarası veyahut adıyla yapacağınız aramalar sonucu istediğiniz modeli görüntüleme şansına sahipsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgileri bu sayede edinebilirsiniz.

Replika ürünlerde kullanılan malzeme kalitesi, imitasyon saatlerin görüntüsünü doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple yüksek kalite olan çakma ürünleri bulmanız istediğimiz modele olan benzerliği arttıracaktır. Asil Saat firması olarak müşterilerimize piyasa üzerindeki en kalite  Hublot replika saat çeşitlerini sunmaktayız. Uygun fiyatlarla alabileceğiniz bu ürünlerden memnun kalacağınızdan eminiz. Firmamızın internet sitesinden birçok ürünü kolaylıkla inceleyebilme imkanına sahipsiniz.

Hublot Replika Saat Satın Alma

Hublot markasının ortaya çıkardığı her model, saat sektörü içerisinde karakteristik bir yer tutmaktadır. Bu sebeple her kesimden ve yaştan beğeni toplayan bilen bir saat firmasıdır. Asilsaat.net farkıyla bu ürünlerin bire bir olarak üretilmiş hallerini çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğini kullanarak ürünler elinize ulaştıktan sonra ödeme gerçekleştirebileceksiniz. Bu sayede ekstra bir çaba harcamadan kolaylıkla alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.