Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Dünyada en çok kullanılan aksesuarlardan olan kol saatinde bir dünya markası olan İnvicta Watch Group, 1837 yılında kurulup ismini dünya çapında duyuran bir saat markasıdır. İnvicta’nın kurucusu olan Raphael Picard isimli ünlü girişimci, bu markayı henüz küçük yaşta bir avmnin saat mağazasında kendi saatlerini üretip satışa çıkartarak bu yola koyuldu.

İsviçre’nin La Chaux-de-Fonds adlı kentinde kurulan marka, o zamanlara göre henüz küçük bir işletim yeriydi. Sonrasında İnvicta eta saatlerini tüm dünyaya duyurma yoluna koyulan Raphael Picard, Latince yenilmez anlamına gelen bu saatler ile rakiplerini geçmeyi başardı. Herkes tarafından ilgi gören İnvicta saatleri özellikle replika olmayıp eta saatlerini barındıran ve üreten bir marka olduğundan kullanıcılarının güvenini kazandı. 1970’li Yıllara kadar büyük beğeni toplayan İnvicta eta saatleri sürekli gelişimini sürdürmeye devam etti.

1970’li yıllarda kuvars hareket mekanizması kol saati pazarını bir hayli değiştirmişti. Bu nedenle neredeyse sektörden ayrılma dönemine gelecek İnvicta, yöneticileri tarafından Amerikalılara satıldı. Çağın saat teknolojisine ayak uyduran Amerikalı şirket yöneticileri şirketi tekrardan ayaklandırmak için çalışmalar gösterdi. Uzun bir serüven ile eski haline, belki de daha iyi bir konumuna gelen İnvicta, 1991 yılında en beğenilen ve kullanılan kol saatlerinden birisi oldu. İnvicta markasını tekrar şahlandıran Amerikalılar bu saatin pazarlamasını, üretimini ve yönetimini çok iyi sağladı. Eta saat olarak üretimine devam edilen İnvicta, Kanada’da en çok tercih edilen saatlerden birisi oldu. Şirketin bu hale gelmesinde ise tasarımlarının eşsiz olması, İsviçre teknolojisinin kullanılması ve fiyatının uygun olması etkendi.

Dünyadaki herkese ulaşmayı hedefleyen İnvicta eta saat, yöneticileri tarafından tekrardan merkezi olan İsviçre’ye geri döndü. İsviçre’de, markanın doğduğu yerde tekrardan faaliyet gösteren İnvicta hız kesmeden eta saat üretimine devam ederek tüm Asya’da ve tüm Avrupa’da satış yapmayı başardı. Günümüzde de sürekli tercih edilen bu saatleri her yerden temin edebilir ve rahatlıkla, güvenle kullanabilirsiniz. Eta saat olarak sahte satış yapmayan İnvicta’nın ülkemizde de birçok satış yeri ve birçok kullananı bulunmaktadır.

İnvicta Eta Saat Fiyatları

İnvicta Eta Saat en lüks, en bilindik, en itibarlı ve en çok kullanılan eta saat markalarından birisidir. Tasarım harikalarıyla gözleri büyüleyen, değerli taşları barındıran bu saat markasının fiyatları da erişilemeyecek düzeyde değil. Üst düzeyde kalite barındıran ve her konuda harikalar yaratan İnvicta saatlerinin kasa çapı 27-52 arası olurken, kasa kalınlığı ise 10mm ve 27mm arasında değişmektedir. Çoğu insanın bileğine uygun bu saatlerin bir avantajlı yönü de budur.

İnvicta eta saat, diğer eta saat markalarının önüne ekonomik olarak geçmeyi başarıyor. Fiyatına göre bir hayli uygun olan saatler fiyata takılmayan insanlar için ise birebir. Değerli mücevherler ile işlenen invicta saatleri güzel kombinlerin çok yakın dostudur. Saatiniz kombininize uyum sağlayacak bir biçime sahip ise bu saat üzerinizde çok şık duracaktır.

İnvicta Eta Saat Satın Alma

Modelleriyle ışık saçan, göz alıcı tasarımlara sahip olan, asil bir yapısı bulunan İnvicta eta saati, seçeceğiniz tasarımlara göre zarifliğinizi, fikirlerinizi ve duygularınızı temsil edecektir. Tercihlerinizi belli edecek olan İnvicta eta saat ile zevklerinizi ve renklerinizi belirteceksiniz. İnsanlar nasıl bir eseri sevdiğinizi belki de İnvicta saatin bileğinizdeki narin duruşuna bakıp anlayacak.

Bunların tümünü yansıtacak olan sizler ise bu saatleri Türkiye için Asilsaat.net adresimizden temin edebilirsiniz. asilsaat.net aracılığıyla %100 gerçek, eta saat, garantili ve faturalı olarak alabilirsiniz. Ürünlerimize ödeme yöntemi olarak dilerseniz kredi kartı dilerseniz sanal kart veya kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. Aldığınız İnvicta’nın bir hayli şık ve orijinal saatlerini isterseniz hediye edebilir isterseniz kendiniz kullanabilirsiniz.