Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Porsche Design, tasarım harikası saatlerin başında gelen bir markadır. Dünyaca ünlü, hepimizin bildiği, spor araba markası olan Porsche’un kurucusu Ferdinand Porsche’nin torunu Ferdinand Alexander Porsche tarafından 1972 yılında, Almanya’da kurulmuştur. Endüstriyel tasarımda kendini ispatlamış olan Alexander Porsche, ilk olarak Porsche’nin tasarım departmanında çalışmaya başlamıştır. Ancak kendi tasarımlarının kuruculuğunu yapmak isteyerek, saat tasarımlarıyla Porsche Design’ın temelini atmıştır.

Daha tasarladığı ilk saatiyle, bu alanda markasının ününü artıracağını belli etmiştir. Siyah ve mat görünümüyle, kromdan tasarlanan Porsche Design eta saat, güçlü ve sağlam bir kayışa, işlevsel bir kullanıma, kronograflara ve 40 metreye kadar bulundurduğu su rezidanslarına sahiptir. Tüm bu özellikler, bu markanın saat dünyasında trend olmasına ön ayak olmuştur.

Bagaj, takvim, çanta, güneş gözlüğü ve çeşitli aksesuarlar da üreten Porsche Design markası, dünya çapında etkileşim sağlamıştır. Birçok ülkede mağazalar açan bu marka, günümüzde de kaliteli saatler üretmeye devam etmektedir.

Daha sonra, İsviçre’nin en iyi markalarından biri olan Eterna saat markasını satın alan Porsche Design eta saat, gücüne güç katarak yoluna devam etmiştir.

Porsche Design Eta Saat Fiyatları

Orijinal tasarımların fonksiyonellikle birleştirilerek hazırlanmasının önemini vurgulayan Porsche Design eta saat, kalite ve lüksü yansıtmasıyla tercih sebebini arttırıyor. Farklı bir bakış açısıyla tasarlanan saat, etrafına keskin izler bırakıyor.

Arabaların kontrol panelleri ilham alınarak yapımına başlanan Porsche Design eta saat, saat severlerin kalbine ve gözüne hitap ediyor. Bu nedenle elbette değeri ederinin üstünde seyredecektir. Her ne kadar replikaları olsa da, eta özelliği diğer markalardan ayrı tutulmasını sağlar. Tüm bunlar göz önüne alındığında fiyat aralığı yükselmiştir.

Porsche Design eta saatin eşsiz tasarımlarından söz edecek olursak, alüminyum ya da paslanmaz çelikten ve doğal kauçuktan yapılan kordonları, safir kristal gibi değerli taşlar kullanılması, dijital kronograf özellikte yapılandırılması, hafif yapıda olması, suya dayanıklılık gibi birçok özellikle birlikte, harika tasarımlarıyla değerini arttırıyor.

Her özelliğini yansıtan, güvenle kullanacağınız ve ömürlük diyebileceğimiz bir saat markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle, vereceğiniz paranın sonuna kadar hakkını alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Perrelet Eta Saat Satın Alma

Eta saat modellerimiz, gerçek ve faturalı ürünlerdir. Birçok marka ve modele ev sahipliği yapan sitemiz, müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak, kaliteden ödün vermeyerek ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir.

Seçeceğiniz her modelin açıklaması ve saatlerin özellikleri internet sitemizde anlaşılır bir şekilde anlatılmıştır. Ayrıca tüm saatlerin resimleri de görsel olarak bulunmaktadır. Fiyat bilgileri de saatlerimizin altında mevuttur.

Asilsaat.net adresimizden aradığınız tüm özelliklere sahip saatlere ve markalara ulaşabilirsiniz. Tüm markaların yanı sıra Porsche Design eta saatlerinin tüm modellerine de erişim sağlayabilirsiniz.

Porsche Design marka saatleri gerçek kalitede satın alma hakkına sahipsiniz. Firmamız tarafından, beğendiğiniz ve almak istediğiniz her ürünün satın alma işlemi, kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Seçimini yaptığınız tüm ürünleri sepetinize ekledikten sonra satın alma işlemine geçebilirsiniz.

Satın alma işleminizi birkaç yoldan gerçekleştirebilirsiniz. En çok tercih edilen yöntemlerimizden olan kapıda ödeme seçeneğiyle, kolaylıkla ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, sitemiz üzerinden kredi kartıyla da ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. İstediğiniz Porsche Design eta saat modellerini kolaylıkla ve güvenle bu yöntemlerle sizlere ulaştırıyoruz. Tüm ürünlerimizin garantisini ve teminatını firmamız tarafından sağlıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek tüm ürünlerimizi inceleyebilir ve ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.