21 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Saat sektörü içerisinde son yıllarda giriş yapan Porsche Design günümüzün modasına uygun saat modelleriyle özellikle gençlerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Almanya’nın Stuggart bölgesinde temelleri atılan firma, 1972 yılında Ferdinand Porsche tarafından kurulmuştur. Firmanın asıl çalışmalarını yürüttüğü yer araba üretimi olsa da saat çizimleriyle de kısa sürede kendini duyurmayı başarmıştır. Porsche 911, firmanın karakteristik araba modeli olmuştur. 1973 yılında ilk saat modelini müşterileriyle buluşturmuştur.

Chronograph I modeli firmanın ortaya koyduğu ilk tasarım saati olmuştur. Bu model piyasaya sunulduğunda sahip olduğu mat siyah renkteki kaplama kasası farklı bir tasarımı saat sektörü içerisine kazandırmıştır. O dönemde genel olarak saatlerin dış cephesinde altın veyahut krom malzemesi bulunmaktaydı. Porsche Design’in ortaya koyduğu bu modelle farklı kendileri için farklı bir yol çizmişlerdir.

Şirket birkaç yıl içerisinde kendini daha ileriye taşımak adına ünlü saat firması IWC ile 20 yıllık bir anlaşma sağladı. Bu iş ortaklığı saatlerin teknolojisini bir üst seviyeye çıkarmıştır. Hem mekanizmasın da hem de tasarımlarında yapılan mühendislik çalışmaları saatlerin elit seviyeye çıkmasını sağlamıştır. Bu iş birliğiyle üretilen ilk saat modelinde portatif bir pusula bulunmaktadır.

Oldukça farklı bir tasarımı piyasa süren firma, büyük bir ilgi çekmeyi başarmıştır. Daha sonrasında kasaları titanyum olan birçok model IWC markasının destekleriyle Porsche Design kullanıcılarıyla buluştu. Firma 1995 yılında ünlü İsviçreli saat firması Eterna tarafından satın alındı ve üretim tesisleri Grenchen’e taşındı. Son yıllarda Porsche firması İsviçre içerisinde kendine özel bir firma kurarak üretimlerine devam etmiştir. Bu yapılanmaya karşın köklerinden vazgeçmeyerek Avusturya içerisinde bulunan eski saat tasarım atölyeleriyle birlikte çalışmalarını yürütmektedir.

Porsche Design Replika Saat Fiyatları

Firma, günümüz moda anlayışını yakalayan birçok ürünle güncel olarak saatlerini üretmektedir. Özellikle yeni tasarımlara ve farklılıklara ilgi duyan saat severler tarafından firma popüler olarak tercih edilmektedir. Klasik İsviçre saat modellerine karşın modern ve çağı yakalayan tasarımlar firmadan beklenmektedir. Sportif ruhu gündelik hayata uyarlayan bu saat modelleri özellikle genç kesim tarafından ilgi toplamaktadır. Titanyum ve gül rengi saat kasaları da bu modernlik anlayışının bir tamamlayıcısı olarak kendini belli etmektedir.

Yeni nesil saat üreten firmalar arasında kendini üst bir seviyede konumlandıran firma, ürettikleri saatlerle lüks kesime hitap etmektedir. Hemen hemen her modeline, binlerce lira harcayarak sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz ancak ekonomik olarak ulaşamadığınız bu aksesuarlara Asil Saat farkıyla imitasyon Porsche Design kol saati modelleri sayesinde ulaşabileceksiniz. Orijinal ürünlerle bire bir olarak üretilen bu saatler, tasarımlarını beğendiğiniz modellere daha uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlayacaktır.

Alman firması olarak üretimlerine başlasalar da şirket kariyerinin ilerleyen yıllarında İsviçre saat teknolojisi ile taşıması Porsche Design için bir atlama noktası olmuştur. İsviçre ürünü olması saatlerin kalitesini ve çalışma mekanizmasındaki dinamikliği bizlere açıklamaktadır. Bunun yanında kullanılan parçaların ve malzemenin en üst kalitelerde olması Porsche Design için çok önemli bir artı oluşturmaktadır.

İşçilik konusunda daima titiz çalışan firma, ürettiği her ayrı modelde aynı titizliği sürdürmektedir. Bu sebeple saat modellerinin fiyatları bir hayli yükseklere çıkmıştır. Bu modeller arasında beğendiğiniz ancak satın alamayacağınız tasarımlar kesinlikle vardır. Bu sebeple Asil Saat firması olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini düşünerek Porsche Design imitasyon saat modellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Bütçenizi sarsmadan, istediğiniz tasarım saat modellerini almanız artık çok kolay. Firmamızın web sitesi üzerinden çakma Porsche Design saat modellerini kolaylıkla edinebilirsiniz.

Son yıllarda, saatlerin moda sektörü içerisine dahil olmasıyla Porsche Design gibi markaların önemi bir hayli artmıştır. Her zaman güncel ve yeni tasarımlar ortaya koyan bu firma, günümüz modasını önemli bir parçası olmuştur. Bu sebeple modayı takip eden herkes için firmanın saat modelleri yoğun bir beğeni toplamıştır. Bu sebeple Porsche Design çakma saat modellerini Asil Saat firmasından satın alarak istediğiniz modeli bileğinizde taşıyabileceksiniz.

Replika Porsche Design Satın Alma

Firmamız satın almak istediğiniz replika Porsche Design saat modellerini birçok ödeme seçeneği sayesinde sizlerle buluşturmaktadır. Son zamanlarda müşterilerimiz kapıda ödeme özelliğini tercih etmektedir. Ürünler elinize ulaştıktan sonra yapacağınız ödeme sayesinde gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği sayesinde hızlı ve güvenilir alışverişi asilsaat.net farkıyla gerçekleştirebilirsiniz.