Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

İsviçre’nin Vaud Kantonun’da Corbeyrier’de yaşayan Dubuis okul yıllarında arkadaşının talebiyle kilisenin çanlarını her öğlen vaktinde çalardı. Çanı çalmak için ona doğru tırmanırken kilise de olan oldukça büyük saatin mekanizmasına basmak onun hoşuna giderdi. Saatlerin onda tutku oluşturma hikayesi burada başlamıştır ve büyük bir saat markası olmasının temelini atmıştır.

Daha sonra bu işi bırakan Dubuis köyde bir yerel saatçinin dükkanında çalışmaya başladı. İşin tekniğini öğrenmek için ise bir Cenevre de saat okuluna gitti. İleriki zamanda saat ustası olacak olan Dubuis burada öğrendiği her detayı hafızasına kazıdı. Okulunu oldukça severdi ve ileride limitli olan saatlerini okul kayıt numarasına göre üretti. 208 olan okul numarasına bağlı olarak saatlerinde 28, 88, 288 adet şeklinde üretim gerçekleştirdi. Okulu bitirdikten sonra saat tamiri işine başlamıştır. Daha sonra saat ustalığı yaparak Patek Philippe çalıştı.

İşinde başarıyla anılan biri olarak bu işe 14 yıl devam etti ve bazı müzayedelerde saatleri satıldı. Geleneksel bir saatçi olan Patek’te çok şey öğrenerek kendi markasında da bu çizgi üzerinden ilerledi. Sonunda kendi yolunu çizmeye karar verdi. Kendi markasını kurmak sahip olduğu fikri geliştirmek 10 yıl sürecekti. 1980 tarihinde kendine bir atölye açtı. Eski İngiliz ve Fransız saatlerini bu atölyede tamir ediyordu. Burada tamir ettiği birçok saat sayesinde hangi mekanizmalara sahip olduklarını tecrübe ederek kendi markasını oluşturmakta ve mekanizmasını üretmekte yarar sağladı. Saat tamir etmeyi çok severdi.

Burada zevk aldığı nokta kendinden öne bu tasarımları yapan saatçilerin saatleri nasıl adımlarla yaptıklarını takip etmek belki de onun en büyük dünyasıydı. 80’li yılların sonlarına gelindiğinde Dubuis  Jean Marc Wederrech ile birleşerek bir saat ortaya çıkardılar. Roger’ın yeteneğiyle aslında bir nevi bu saat ortaya çıkmıştır. Bir akşam bir kafede oturan iki arkadaşın konuşmasına şahit olan biri vardı. Bu Portekizli biriydi onların üretimini gerçekleştirdikleri saat hakkındaki konuşmalarını dikkatle dinliyordu. Bu kişi Carlos Diazdı.

Roger Dubuis markası bu gelişmeyle doğdu. 1995 yılına gelindiğinde marka kuruldu ve Sympathie ve Hommage üretimlerini gerçekleştirdi. Geleneksel çizgiden kopmadan kendi kattığı yorumla saat modellerini ortaya çıkardı ve böylelikle birçok model doğdu. 2005 yılında herkesin de bildiği Excalibur serisi çıktı. Bu yılın sonunda markasından ayrılarak emekli oldu. Bu marka Roger’ın özgünlüğüyle ve yaptığı kaliteli saatlerle daha da büyümüş sayılı saat markalarını arasına girmiştir.

Roger Dubuis Eta Saat Fiyatları

Seneler içinde Roger Dubuis eta saatlerin popülerliği de artmıştır. Seçkin insanların kollarında tercih ettikleri saat markaları içerisinde yer almaktadır. Saatlerini özgün kılan en önemli ayrıcalıklardan bir tanesi ise kadransız saatlerdir. Limitli sayıda üretilen bu saatler el yapımı olup üretimi 7 yılda gerçekleştirilir. Bu saate sahip olan kişiler kullandıkları saatle beraber kendilerini de özel hissederler. Ziynet eşyaların yerini alan bu saatler kıyafetleri tamamlayan aksesuar olmuştur.

Ayrıca çok az sayılı saat markalarının sahip olduğu Cenevre mührünü tüm saatlerinde alma başarısına ulaşmıştır. Bu saatler kişiler üstünde karşı tarafı etkilemede oldukça başarılıdır. Kolunuzda özel ve nadir bulunan bir parçayı taşımak oldukça mutluluk verir. Kol saatinde zamana bakmak buradaki tasarım sayesinde bir başak olacaktır. Günümüzde de her anlamda herkes için önemli bir yeri olan saat aksesuarına verilen önem oldukça büyüktür.

Roger Dubuis eta saat fiyatları tasarımlara göre değişiklik göstermektedir. El emeği olan bu ürünlerde kullanılan malzemeler, işçilik ve renk seçenekleri fiyatların belirlenmesinde etkendir. Eta saat firmamızda sizi özel hissettirecek bu saatler sizleri bekliyor. Mağazamızı ve internet sitemizi ziyaret ederek sizi temsil edecek modelleri inceleyebilirsiniz. Fiyat standartlarımızda kendinizi uygun en güze ürünü bulabileceksiniz.

Roger Dubuis Eta Saat Satın Alma

Eta saat olarak ürünlerimiz garantimiz altındadır ve gerçek olup aynı zamanda faturalı bir şekilde sizlere ulaştırılır. Birbirinden farklı markalar ve modellerle ürün yelpazemiz geniş olup sizleri beklemekteyiz. Saatlerin özelliklerini bilmek istiyorsanız modeller kısmında açıklama bölümünde tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Saatin kodunu biliyorsanız arama çubuğundan direk aradığınız saati görüntüleyebilirsiniz. Fiyat aralıklarımızı da buradan bakabilirsiniz. Roger Dubuis eta saatleri bizim aracılığımızla satın alabilirsiniz.

Uygun fiyatlara bu saatleri satın almak isterseniz sitemizi ziyaret ediniz. Sepetinize beğendiğiniz ürünü ekledikten sonra ödeme şeklini ister kredi kartı ister kapıda ödeme seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme sizlerin de güven duyduğu bir alışveriş şeklidir. Sizlere tüm kolaylığı ve güveni sağlamaktayız.

Roger Dubuis Eta saatleri ve diğer birçok modellere asilsaat.net sitemizden ulaşabilir uygun fiyatlara bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Garantili olan ürünlerimiz faturaları ile sizlere ulaşacaktır.