Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

SevenFriday saat markası, Daniel Niederer tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Markanın CEO’su olan Daniel Niederer 15 yıllık saat endüstrisi tecrübesine sahip biri olarak yaşadığı fikir ayrılıklarını ortadan kaldırmak ve hayallerini gerçekleştirmek üzere SevenFriday markasını kurdu. Mekanizmalarını Citizen’den alan marka, 2012 yılından beri başaılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Yeni bir marka olmasına rağmen kısa sürede dünya devlerinin arasına girmeyi başaran markanın en önemli özelliği sıra dışı görselliğe sahip tasarımlarıdır diyebiliriz. Marka dünya pazarında kısa sürede yer bulmakla birlikte oldukça beğeni toplayan modelleriyle de adından sıkça söz ettirmektedir. Kendine has çizgisiyle kısa sürede satış ivmesi kazanan markanın çok seven bir kullanıcı kitlesi oluştu bile. Kadranı görünen, köşeli ve rengarenk saat seçenekleri saate ilgi duyan herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Hatta klasik model konusunda istikrarlı davranan kitleyi dahi cezbetmeyi başaran marka şimdiden saat markaları arasında ilk sıralara yerleşti. Fiyat aralığı açısından üst kesime hitap eden bir marka olan SevenFriday, eta saat üretimi konusunda da tercih edilen modellerin başında geliyor. Yakın zamanda yeni modelleri de piyasaya sürülen SevenFriday saatleri yeni görüntüsüyle spor ve köşeli görüntüsünü biraz yumuşatmış ,klasik ve şık bir çizgiye sahip tasarımıyla göz dolduruyor.

Görüldüğü üzere SevenFriday, yeni bir marka olmasına rağmen uzun yıllar piyasa tecrübesine sahip kurucusu ile zoru başarmış, yeni ürün piyasada yer bulamaz gibi tabuları tamamen yıkmıştır.

Seven Friday Eta Saat Fiyatı ve Özellikleri

Dünya devleri arasında çok kısa sürede yer bulan SevenFriday markası ürettiği yeni modelleriyle kullanıcı kitlesini genişletmeyi hedefliyor. Birçok kullanıcının takdirini ve beğenisini kazanan Seven Friday eta saat üretimi konusunda da ilk sıralara yerleşmeye başladı. Eta saat bir markanın orijinaline en yakın haliyle üretilmesi kavramıdır. Dolayısıyla piyasada adı çok anılan, çok beğenilen markaların eta üretimi gerçekleşmektedir.

Çünkü SevenFriday saat satın almak isteyen bir kişi orijinaline yaklaşamazken, SevenFriday Eta saati almayı düşünebilir. SevenFriday Eta saat hem kalitesiyle hem de orijinal ürün fiyatıa kıyasla daha makul fiyata sahip olmasıyla tercih edilen bir saattir. Eta kaliteli bir saat mekanizması üretimi olup orijinal ürün ile birebir kullanım konforu sunan A+++ kaliteye sahiptir.

Üst düzey parçalardan üretilmiş olan Eta mekanizma size hiçbir anlamda sorun yaşatmayacağı gibi gerçeğini aratmaz. Geriye sadece saat experlerinin anlayabileceği bir fark kalır ki o da normal hayatımızda karşılaşacağımız bir ihtimal değildir. Orijinal saatin taşıdığı tüm mekanik özellikleri eksiksiz ve kusursuz olarak yerine getirir. Performansında uzun yıllar bir düşme ya da sıkıntı yaşanmaz.

SevenFriday Eta saat markayı sevenlerin sıklıkla tercih ettiği bir ürün olup memnuniyet garantisiyle asilsaat.net adresinde sizlerin beğenisine sunulmuştur. En yeni modellerini de bulabileceğiniz adresimiz sizlere güvenilir alışverişin en kısa yolunu sunuyor.

Seven Friday Eta Saat Satın Almanın en kolay Yolu

SevenFriday eta saat son zamanlarda kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir ürün olmakla birlikte her zevke uygun alternatifleri ile hediyelik eşya sektöründe de ilk sıralara yerleşmiştir. Bildiğiniz gibi hediye seçimi çok hassas bir durumdur ve hepimizin zorlandığı bir konudur. asilsaat.net size sonsuz seçenek sunarak hem istediğiniz fiyat aralığında hem de istediğiniz kalitede saat almanızı sağlayan tek adrestir.

İstediğiniz markanın eta mekanizmalı versiyonunu rahatlıkla bulabileceğiniz, hem güvenilir hem de keyifli alışveriş yapabileceğiniz bir online alışveriş adresidir.

Beğendiğiniz SevenFriday saatin eta mekanizmalı versiyonunu ister kendiniz için ister sevdikleriniz için alın. Alışverişinizi online olarak yapabileceğiniz sitemiz ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle sizi rahat ettirecek üst düzey hizmeti sunmaktadır. Aldığınız ürünü iade etme hakkınız mevcut olmakla birlikte, teslim aldığınız ürünle ilgili hiçbir sorun yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz.

Sorunsuz teslim garantisi ve istediğiniz adrese teslimat kolaylığı sayesinde evinizden keyifle alışverişinizi yapabilirsiniz. sevdiklerinize sürprizler yapıp adreslerine teslim hediyeler gönderebilirsiniz. Sitemizden satın aldığınız saat için ihtiyaç dahilinde parça temini de gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden güzel saatlerin yanı sıra hediyelik aksesuar seçimi de yapabileceğiniz sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Dünyaca ünlü birçok markaya ait saatleri sitemizde kolayca bulabilirsiniz. Takipte kalıp sitemiz üzerinden gerçekleştirilen indirimlerden de faydalanabilirsiniz. En avantajlı seçimler asilsaat.net adresinde sizleri bekliyor. Asil Saat, zamanın ötesinde zamanın içinde…