Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

İlk defa 1853 yılında İsviçre’de kurulmuştur. Yine sektörün öncü markalarından olan swatch saat bünyesinde bulunan bir ortaklık olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Çok uzun zamandır hayatımızda olan bu marka, ilk üretimlerini cep saati üretimi yaparak başladı. Markanın asıl büyümesi de buradan geldi. Dönemin Rus Çarı cep saatlerini buradan alınca markanın tanınırlığı artış gösterdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Büyük Buhran’dan sonra Omega markası ile birleşerek büyük bir güç oluşturdular. Hatta günümüze kadar bakıldığında Swatch ile birlikte hala en çok satan ve ekonomik düzeyde iyi bir yere sahip olan marka, varlığını en iyi şekilde devam ettirmektedir. Bu birleşme ile birlikte ilk defa bir kol saati modeli ortaya çıktı. 1930 yılında ilk defa alışık olunmayan bir model olan anti manyetik saat göz doldurdu.

İzleyen yıllarda her geçen yıl biraz daha beklentileri yükselterek 1971 yılında da plastikten yapılmış bir saatle ortaya çıktı. 1980’li yıllarda da kendine has ürünler ve modeller üretmeye devam ederken 90’lı yılların sonunda ise Tissot’u Tissot yapan model, T-Collection serisi üretilmeye başlandı. Bu seri büyük bir başarı elde etti. Her modelde olduğu gibi bu seride de şıklık ön planda tutuldu.

Artık bir dünya devi olarak ve sektörün adını belirleyerek emin adımlarla yürümeye devam etti. 99 yılında piyasaya çıkardıkları Tissot Touch markası ile de ne kadar öngörülü bir tasarımcı oldukları ortadaydı. İlk dokunmatik saat üretimini yapmışlardı. Böylelikle dokunmatik ekran serüveni de başlamış ve bu da bir seri olarak devam etmiştir.

Firmanın sağlam, çok yönlü, sportif ve zarif saatleri saat sektöründe üst segmenttedir. Hassasiyet ve performans denilince ilk akla gelen Tissot eta saatleridir. Geniş koleksiyonunun her bir parçası trend ve mükemmel saatlerden oluşmaktadır. Ürünlerin malzemelerinin kalitesi, mekaniğinin işlevselliği ve iç kadran ve kordon tasarımlarının birleşimindeki eşsiz işçiliğin sonucu ortaya çıkan saatler sahiplerinin ayrıcalıklı hissetme nedenleridir. Saatlerin kullanımındaki rahatlık ve konfor kullanıcılarının tercih etme sebeplerindendir. Saat koleksiyonerlerinin de sahip olmak isteyeceği prestij ve ayrıcalığı müşterilerine sunmaktadır. Tasarımının detaylarındaki inceliğe ve zerafeti hayran bırakan ürünler unutulmaz anların unutulmaz şahitleri olmaktadır.

Tissot Eta Saat Fiyatları

Tissot Eta saat, ürün portföyünde dönemin öne çıkan ürünlerini takip edip, sektörde yenilikçi yaklaşımlar izleyerek bulunduğu döneminde ötesine geçen saatleriyle saat severler arasında konuşulan bir marka olmuştur. Sürekli olarak yenilikleri izleyerek uyguladığı saatleri, özel üretim aşamalarından ve fonksiyonelliklerinden dolayı farklarını ortaya koymaktadır. Tüm bu etmenler saat fiyatlarını etkilemektedir.

Tissot Eta saat istediğiniz şekil ve özelliklerde sizlere sunulmaktadır. Asil Saat farkıyla sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Piyasa da bulunan birçok saat markalarının yanı sıra Tissot eta saat satışı da yapmaktayız. Bu özgürlükçü ve yenilikçi markanın tüm modelleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Uygun fiyatlarla kaliteli bir saate sahip olabilirsiniz.

Tissot Eta Saat sahibi olmak için birçok ürün seçeneği ve fırsatları ile sizi karşılayan sitemizde hem fiyat hem de ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Çeşitli ödeme seçenekleri ile sizlerde şıklığın ve zerafetin saat versiyonunu kullanabileceksiniz.

Tissot Eta Saat Nasıl Satın Alınır

Sektörde yeniliği kovalayan ve güven duygusunu ilke edinen firma satın alma sürecinde de çeşitli ödeme yöntemleriyle müşteri odaklılığını ön plana çıkarmıştır. Tissot eta saatlerin kalitesi, tüm ürün çeşitlerinde görülmektedir. Firmamız aracılığıyla kendinize uygun spor, klasik, şık, günlük sınırsız seçenekli saatlerden birini seçip satın alabilirsiniz. Tissot eta saat koleksiyonunda sizin beklenti ve ihtiyacınıza uygun olan saat modelini ya da sevdiklerinize sizi hep yanında hissettirecek saat modelini seçebilir, alışverişinizin her aşamasında size yardım için hazır bekleyen tecrübeli ve uzman ekip kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Asilsaat.net adresin kapıda ödeme seçeneği ile müşterilerine ayrıcalıklı ve güvenli ödeme seçeneği sunan firmamız hem ürünü görme şansı vermekte hem de kart bilgilerinizi kopyalama riskine karşı emniyete almaktadır. Saat severler beğendiği saat modelini seçip dilediği ödeme seçeneğini kullanabilirler. Bulunduğu yerden ve kolay alışveriş imkanıyla hayalini kurduğunuz saate kapıda ödeme yöntemi farkıyla kavuşabilirsiniz.