Gösterilen sonuç sayısı: 4

Audemars Piguet Royal Oak 15400ST Mavi Kadran 41 mm Selfwinding 50th Anniversary Super Klone Eta EAPR003

Orijinal fiyat: 28,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 24,000.00 ₺.

Audemars Piguet Royal Oak Chronograph 41 mm Siyah Kadran 26320ST Super Klone Eta EAPR050

Orijinal fiyat: 28,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 24,000.00 ₺.

Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26208ST Beyaz Kadran ETA Saat

Orijinal fiyat: 29,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 26,000.00 ₺.

Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26470OR 42 mm Eta Saat

Orijinal fiyat: 28,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 24,000.00 ₺.

Audemars ve Piguet ailelerinin ortak olarak üzerinde çalıştığı ve İsviçre’nin ünlü kol saati üreticilerinden olan marka, Audemars Piguet olarak isim bulmuştur. Yola çıktıkları günden bu yana her zaman iki anahtar kelimeyle müşterilerine ulaşmaya çabalamışlardır. Geleneksel bir anlayışla, o günün çizgilerini birleştirerek ürünler sunmak birincil gayesi haline gelmiştir. 1875 yılında firmayı kurma adımlarını atan kişi Lous Audemars olmuştur.

Arkadaşı Auguste Piguet daha sonrasında bu fikre ortak olarak birlikte saat üretimlerine başladılar. Firmanın ilk yıllarında bir kişi pazarlama kısmında ilgilenirken diğeri ise daha çok saatlerin üretimi aşamasında söz sahibiydi. Birbirinden yetenekli olan bu iki genç okullarından mezun olduktan sonra tam anlamıyla seri üretim saat yapabilen bir firma kurmayı başardılar.

Firma ilk zamanlarından beri hep değerde pahalı ve karışık mekanizmalar üzerinde çalışmalar yaptı. Birincil hedefleri lüks bir saat üretmek olan bu firma, dönemin en pahalı saatlerini müşterilerine sunma imkanına da eriştiler. İlk olarak ürettikleri cep kronografıyla dünyada ses getiren önemli bir firma oldular. Kısa bir süre içerisinde yalnızca Avrupa’da değil Amerika içerisinde de popüler bir saat üreticisi haline geldi. Birinci Dünya Savaşı zamanlarında firma için her şey tersine gitti. Batma raddesine gelen bu ünlü saat üreticisi kendisini tekrardan toparlama şansına erişti. Hatta 2. Dünya Savaşı’nda kullanılan çeşitli saat modelleriyle başarısını tekrardan en üst noktalara çekebildi.

İki kurucunun da vefat etmesinin ardından firma Royal Oak tarafından satın alındı ve bugün hala eski dönemdeki gibi lüks ve yüksek kalite saatler üretmektedir. Birçok ünlü markayla iş birliği yapan Audemars Piguet, günümüzün pahalı saat markaları kategorisinde başı çekmektedir. Piyasa içerisinde en çok satan markalar arasında yıllardır yerini korumaktadır.

Audemars Piguet Eta Saat Fiyatları

Firmanın lüks modelleri, eşsiz tasarımlarıyla dünyanın en zarif ve özel görünümlü saatleri arasındadır. İsviçre menşeili diğer 2 markayla en büyük saat üreticileri arasındadır. Saat teknolojisini yöneten ve üreten Audemars Piguet, karmaşık mekanizmaların da icadında büyük rol oynamıştır. Özellikle üretimde kullanılan malzeme kalitesi ve değerli taşların birleşimi, saatlerin özel kavramına sahip olmasını sağlamaktadır. Bunun yanında el işçiliği, titizlikle her saatte uygulanmaktadır.

Mekanik saatler arasında lüks modellerin öncüsü olan bu firma, saat kategorisi içerisinde yeryüzündeki en iyi örnekleri çıkarmaktadır. Audemars Piguet eta saat fiyatları da piyasa standartları içerisinde sizlere ulaşabilmektedir. Her şeye rağmen en uygun fiyatlarla %100 gerçek ürünleri, Asıl Saat firması olarak sizlere satın ulaştırmaktayız.

Saat sektörü, ilk zamanlarda insanlar tarafından işlevselliği göz önünde tutularak tercih edilmekteydi. Son zamanlarda ise saat kullanımı bir aksesuar takma olayına evirilmiştir. Her zaman lüks saatlerin değeri yüksek olsa da son dönemlerde saatlerin modanın bir parçası olması fiyatları üst noktalara çekmiştir. Bir statü göstergesi olan bu saatler; ünlüler, iş adamları veyahut sporcular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Moda aksesuarı olmasının yanında bir yatırım aracı olarak bu saatler görülebilmektedir. Sınırlı ve özel üretimle çıkardıkları modeller, ilerleyen vakitlerde bir klasiğe dönüşebilmektedir. Bu sebeple bazı özel saatler fiyat artışı potansiyeline sahiptir. Audemars Piguet Eta saat modelleri, yalnızca güncel üretim olanlar değil eski modellerine de ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu sebeple Asıl Saat sitemizi ziyaret ederek beğendiğiniz modelleri bulabilirsiniz.

İsviçre saat kültürünü yaşatan firma, gelenekselliğini koruyarak günümüzün moda eğilimlerine uygun zarif saatleri çıkaran bir marka olmuştur. Bu sebeple kullanan kişiyi halen özel hissettirebilmektedir. Sınırlı üretimlerle ortaya çıkarttıkları modeller, seri üretim olarak değil her biri elle üretilerek müşterilerine sunulmaktadır. Bu sebeple yalnızca bir saat almış olmuyorsunuz bir sanat eseri de almış oluyorsunuz. Bu sebeple fiyatlar üst noktalara hareket edebilmektedir.

Audemars Piguet Eta Saat Satın Alma

Asil saat firması olarak dünyaca ünlü saat markalarının birçok modelini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Tamamen gerçek ve lisanslı olan bu ürünleri, olabildiğince uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. İnternet sitemizden istediğiniz ürünü kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. Ürünle alakalı tüm bilgiler detaylı açıklama kısmında yazmaktadır.

Alışverişinizi tamamlamak için ödeme kısmında geldiğinizde kapıda ödeme seçeneği aktif olarak kullanılmaktadır. Aldığınız ürünler elinize ulaştıktan sonra ödemeyi gerçekleştirme şansına sahipsiniz. asilsaat.net ile kapıda ödeme sayesinde güvenli bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.