108 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Audemars Piguet Kadın 33 mm Siyah Replika Saat

Orijinal fiyat: 4,250.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,400.00 ₺.

Audemars Piguet Kadın Rose Siyah Replika Saat

Orijinal fiyat: 4,250.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,400.00 ₺.

Audemars Piguet Royal Oak 15400ST Mavi Kadran 41 mm Selfwinding 50th Anniversary Super Klone Eta EAPR003

Orijinal fiyat: 28,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 24,000.00 ₺.

Audemars Piguet Royal Oak 15550ST Gri Kadran

3,750.00 

Audemars Piguet Royal Oak 26331OR Mavi Rose

3,750.00 

Audemars Piguet Royal Oak 33 mm Beyaz Taşlı Kadın Replika Saat

Orijinal fiyat: 4,250.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,400.00 ₺.

Hikaye 1873’te, teknoloji öğrencisi Jules Louis Audemars’ın ekonomi öğrencisi Edward Auguste Piguet ile tanışmasıyla başlıyor. 1875’te İsviçre’de saat fabrikalarının açılışı bir denemeden başka bir şey değildi fakat şaşırtıcı bir şekilde büyük bir başarıya dönüştü. Audemars Piguet’nin ürettiği saatler, hassas çalışmaları ve yüksek kalitesiyle öne çıktı. İşte bu yüzden bugün bu saatler fark yaratıyor. Bir Audemars Piguet sahibi olmak, mükemmel bir işçilikle yapılmış ve mükemmel bir şekilde tamamlanmış ince, mekanik bir saate sahip olmaktır.

Yıllar boyunca Audemars Piguet, yenilikçi tasarımlarla dünyayı birkaç kez şaşırttı. 1925’te dünyanın en ince cep saatini ürettiler. Üç yıl sonra ise, mekanik sırlarını bir aynadan gösteren , iskelet diye tabir edilen ve türünün ilk örneği olan bir saat tasarladılar. Audemars Piguet, en başından beri büyük bir üne sahipti, ancak 1972’de “Royal Oak” ı piyasaya sürdüklerinde dünyanın en başarılı saat markalarından biri haline geldiler. Radikal, modern bir tasarıma sahip bu lüks spor saat, saatçilik gibi muhafazakar bir sektör için benzersiz bir şeydi. Audemars Piguet’i diğer markalardan ayıran sadece tasarım değildir, saatleri aynı zamanda yüksek kaliteli malzeme ve tekniklerin kullanımı ile de öne çıkmaktadır.

Sonsuz takvim veya dakika tekrarlama gibi karmaşık komplikasyonlara sahip, çok sayıda modeli vardır. Beyaz altın vidaların kullanılması, mükemmelliğin genellikle ayrıntılarda olduğunu bildiklerini gösterir. Bu yüksek kalite standartları aynı zamanda mekanizmaları da hesaba kattığından, bir Audemars Piguet saat satın almak, onu yıllarca keyifle kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle çok eski saatlerin performansları  genellikle iyi durumdadır.

Audemars Piguet’in en önemli yönlerinden biri, tıpkı  süper lüks spor saatlerini piyasaya sürmesi gibi, bir saatin başarabileceklerinin sınırlarını genişletme ve zorlama becerisidir. Her kreasyon, İsviçre saatçiliğinin özünü ve bir aile şirketi olan Manufacture d’Horlogerie’nin temsil ettiği benzersiz bir bilgi birikimini bünyesinde barındırır. Uzun süredir devam eden uygulamaların geliştirdiği doğuştan yeteneklerini ve modern estetiği birleştirerek, saat tarihinin sayfalarında, dünya rekorlarıyla  ve dünyadaki ilklerle görkemli bir yer edinmiştir.

Audemars Piguet Replika Saat Fiyatları

Audemars Piguet, sınırlı sayıda tasarım üretmeye devam ediyor, böylece dünyadaki münhasır ve saygı varlığını sürdürüyor. Markanın yeni sürümleri, seçkin müzayede evlerinde satılan vintage kreasyonları kadar aranıyor. Saatler, hem saat uzmanlarında hem de ilk saatine yatırım yapanlarda merak uyandırır. The Royal Oak, Millenary, Classique ve Haute Joaillerie gibi ikonik seriler; markanın mükemmellik arayışının gerçek kanıtıdır.

Asil saat olarak, replika Audemars Piguet saat ürünlerimizle, saat dünyasının baş yapıtlarını üretmiş , saati, yüksek estetikli bir sanat eserine dönüştürmüş bu markanın saatlerinden edinebilme imkanını müşterilerimize  verebildiğimiz için, kendimizle gurur duyuyoruz. Audemars Piguet, Patek Philippe ve Vacheron Constantin ile beraber lüks İsviçre saatçiliğinin üç markasından biridir. Bir imitasyon Audemars Piguet saat sahibi olan pek çok tanınmış kişi vardır.

Çünkü orijinal bir Audemars Piguet satın almak ancak çok yüksek bir gelir düzeyine sahip olmakla mümkündür. Asıl Saat üzerinden bu markanın replika bir saatini almak, dünyaca ünlü Mona Lisa tablosunun birebir ve aslından ayırt edilemeyen bir replikasını satın almaya benzer bir durumdur. Adeta bir servet ödenebilen bazı Audemars Piguet modellerinden birinin replikasını, Asil Saat güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile satın alabilirsiniz.

Audemars Piguet Replika Saat Nasıl Satın Alınır?

Asilsaat.net sitemizden birkaç kısa ve basit işlem ile bir çakma Audemars Piguet saat modeline sahip olabilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak kapıda ödeme kolaylığını seçebilir ve böylece , ürününüzü içinizde hiçbir şüpheye yer bırakmayacak şekilde, inceleyerek ve kalitesini görerek satın alabilirsiniz.  Dilerseniz kredi kartı veya sanal kart ile de alışverişinizi yapabilir, asil.net sitemizdeki kampanyalı fırsat ürünlerini takip edebilirsiniz. Bütün saatlerimiz, garantili ve faturalıdır.

Kuşkusuz her sektörde olduğu gibi, replika saat ürünleri arasında da kalite farkları vardır. İşporta tezgahlarda satılan ve sadece ünlü saatlerin görünüşünü taklit edip, içerisine ucuz  uzak doğu mekanizmaları yerleştirilmiş saatlerin basit birer kopya oldukları hemen anlaşılmaktadır. Bunları satın alarak paranızı çöpe atmak yerine, Asil saat size uzun süre kullanabileceğiniz, yüksek kalite  Audemars Piguet replika saat  ürünlerini sunmakta ve sosyal ortamlardaki yerinizin bambaşka bir hal alacağını garanti etmektedir.