65 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Audemars Piguet Kadın 33 mm Siyah Replika Saat

Orijinal fiyat: 4,250.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,500.00 ₺.

Audemars Piguet Kadın Rose Siyah Replika Saat

Orijinal fiyat: 4,250.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,500.00 ₺.

Audemars Piguet Royal Oak 33 mm Beyaz Taşlı Kadın Replika Saat

Orijinal fiyat: 4,250.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,500.00 ₺.

Bulgari Serpenti SP35S Silver Beyaz Kadran

3,750.00 

Bulgari Serpenti Tubogas 35 mm Beyaz Kadran

3,750.00 

Cartier Ballon Bleu WSBB0034 Beyaz Kadran Deri Kordon 33 mm Kadın Saati

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,250.00 ₺.

Emporio Armani AR 11059 Rose Taşlı

3,750.00 

Emporio Armani AR 1925 Taşlı Beyaz Kadran

3,750.00 

Richard Mille RM07 Kırmızı Lady

Orijinal fiyat: 14,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 9,000.00 ₺.

Richard Mille RM07 Ladies Diamond Siyah

Orijinal fiyat: 14,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 9,000.00 ₺.

Saat zamanı göstermek üzere birçok modelde üretilmiş bir mekanizmadır. Duvar saati, masa saati, cep saati ve kol saati olarak üretilen saatler kullanıldıkları yerin adı ile anılmaktadır. Kol saati bay ve bayanlar için zamanı gösteren bir araç olmasının dışında bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Bazı insanlar özellikle bazı bayanlar için saatler ciddi anlamda önemli oldukları için neredeyse her kıyafetlerine uygun tarz ve modellerde saatler satın almaktadırlar. Özellikle önemli ve büyük markaların üretmiş oldukları orijinal saatler neredeyse bir servet değerinde paralara satılmaktadır.

Replika Ne Demektir?

İngilizce kökenli bir kelime olan replikanın kelime anlamı, herhangi bir sanat eserinin kopyası demektir. Konuyu biraz daha açacak olursak replika orijinalinin birebir aynı demektir.

Akıllara hangi ürünlerin replikası yapılır diye bir soru gelebilir. Her türlü üründe replika yapılır. Replikası yapılan ürünlerden bazıları ise şunlardır: Ayakkabı, çanta, gözlük, tablo, takı, parfüm, cep telefonu, saat.

Replika yapılma nedeni ise ürünün orijinali çok yüksek fiyatlara satılır. İnsanlar bu ürünlere yüksek meblağlarda para vermek istemezler. Onun yerine gerçeğinden ayırt edilmeyen ürünler olan replika üretim olan saatler satın almayı tercih ederler.

Replika Saat Bayan Modelleri

Saatler birçok insan için özellikle de bayanlar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Kaliteli, şık ve tasarım saatler birçok kıyafet için tamamlayıcı olarak kullanılabilmektedir. Saat bazı insanlar için ihtiyaç olmanın ötesinde bir tutkudur. Modelleri onlar için adeta dayanılmaz bir aşktır. Bu nedenle saat koleksiyonu yapanlar bile vardır. Orijinal model saatlerden koleksiyon yapmak çok büyük bir bütçe gerektireceği için ise bir başka çözüm yolu düşünülebilir. Replika bayan saat alarak yapılan koleksiyon ise asla gerçeğinden ayırt edilemez.

Bir başka seçenekte tıpkı replika saatler gibi gerçeğinin adeta aynısı olan imitasyon bayan saat almaktır. İmitasyonda tıpkı replika gibi orijinal parçanın neredeyse aynısı olan birebir üretilmiş demektir. Replika ile imitasyon kıyaslanacak olursa imitasyon bayan saat, replika bayan saatin bir adım gerisinde denebilir. Yani imitasyon gerçek parçanın sahtesi anlamını taşımaktadır. Aslında replika bayan saat ile imitasyon bayan saatin halk arasındaki kullanılan tabiri ile çakma bayan saat gerçek parçadan bir bakışta ayırılamayacak hatta normalde uzman bir bakış olmaksızın kesinlikle ayırt edilemeyecek derecede orijinal parçanın birebir aynısı olarak üretilmektedir. Aralarındaki fark sadece kullanılan malzemelerin ve mekanizmanın kalite ve fiyat açısından uygun fiyatlı olmasıdır.
Replika Bayan Saat Nereden Alınır?
Bazı bayanlar saatleri sadece ihtiyaç olarak görmezler. Onlar için saat mutlaka sahip olmaları gereken bir tutkunun adıdır. Daha da ötesinde tarzlarını yansıtan kalitenin ve şıklığın da sembolüdür. Sade, şık ve tasarım saatlerin orijinal olanlarına sahip olmak için ciddi anlamda yüksek bir bütçe ayırmak gerekmektedir. Bu ise her zaman mümkün olmayabilir. Fakat gerçeğinden kesinlikle ayırt edilemeyen replika bayan saat sahip olmak istediğiniz tarz saatlere sahip olabilmenin yoludur.

Peki orijinal saatlerin aynısı olan replika saatler nerden alınır? Bu konuya değinmek saat almak isteyenlere kılavuzluk edebilir. Birbirinden şık, tasarım ve modern saatlerin alınabileceği belli başlı yerler vardır. Gerçeğini aratmayacak en güzel replika saat alışverişinizi asilsaat.net adresimizden yapabilirsiniz.

Orijinal saatlerin replika üretimlerinin satışını büyük bir hassasiyetle yapan çok güvenilir satış siteleri sayesinde en kaliteli replika üretimi saatlere sahip olabilirsiniz. Bu sitelerin satışını yaptığı saatler ünlü markaların replikalarıdır. Size düşen sadece onlarca çeşit replikalar arasından tarzınıza ve zevkinize uygun olan replika bayan saat tercihinizi yapmaktır.