Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

1882’de dünya bir geçiş dönemindeydi. Sanayi devrimi yapılmıştı ve her şey inanılmaz derecede modernleşmeye başlamıştı. Sanayi, bilim ve spor büyük bir hızla ilerliyordu. Ve tüm bunlara şahit olan İsviçre’li Leon Breitling, tüm bu ilerici çabaların şu anda mevcut olandan daha hassas zamanlama yöntemlerine ihtiyaç duyacağını biliyordu. Büyük saat ustası, endüstriden spora kadar her şey için kullanılabilecek üstün hassasiyete sahip saatler ve zamanlama cihazları yaratmak istedi.

Breitling, zamanın modası olan cep saatleri tasarımının dışına çıktı. Yeni gelişmeye başlayan havacılık sektöründe, pilotların ellerinin serbest kalması gerekiyordu ve saate kolayca bakmaları gerekliydi. İşte Breitling bileğe takılan ilk kronografı yarattı. Breitling, kısa sürede havacılıkta kullanılan zamanlama ürünleriyle uluslararası tanınırlık kazandı. Saatleri o kadar değerliydi ki kısa süre sonra Kraliyet Hava Kuvvetleri için kronograflar yapmak üzere şirket ile sözleşme imzalandı.

1954 yılında dünya, ünlü navigasyon bilgisayarı ile donatılmış bir bilek saati olan Breitling Navitimer’ın yaratılışına tanık oldu. Bu olağanüstü kronograf, dünya çapında pilotların favorisi haline geldi.  Fakat Breitling sadece pilot saatleri yapmakla kalmadı. Marka yenilikçi saatleriyle havayı, karayı ve denizi gerçekten fethetti. Hatta uzayda bile boy gösterdiler. 1962’de Teğmen Komutan Scott Carpenter, Navitimer Kozmonot olarak adlandırılan, hafifçe değiştirilmiş bir Breitling giyerken üç kez dünyanın yörüngesine girdi. Breitling, 1957’de Superocean saatinin lansmanı ile denizde de ustalığını kanıtladı. Hem profesyonel dalgıçların hem de hobi olarak dalanların taleplerine dayanacak şekilde üretilen bu model, su altı basınç testlerinin yanı sıra zaman testinden de en mükemmel sonuçlarla çıkan bir başka Breitling tasarımıdır. Marka zamana uyum sağlayarak insanlara istediklerini, yani takım elbiseyle giyilebilecek daha ince, daha şık saatler verdi.

Breitling Eta Saat Fiyatları

Breitling, saat modellerinde İsviçre Resmi Kronometre Kontrolü’ne tabi olan mekanizmalar kullanmaktadır. 2001 yılında, Breitling SuperQuartzTM’ın piyasaya sürülmesiyle Breitling, COSC kriterlerini karşılayan tek elektronik mekanizmaları nedeniyle standartlardan on kat daha hassas bir mekanizma önerdi. Yani bu üst kalite saat markası, günümüzde hem yüksek teknolojiyi hem de geleneksel klasik saat modellerini bir arada üretmektedir.

Orijinal saatlerinin yüksek fiyatı birçok kişinin istediği ürüne ulaşmasını engellemektedir. Bu durumda, ilk aklan gelen şey bir, orjinal marka modelin yerini tutacak replika saat olmaktadır. Fakat replikalar çok kalitesiz şekilde yapılmakta olup, kopya oldukları çok bariz olan ve çok çabuk bozulan saatlerdir. Breitling Eta saat tüm bu sorunları ortadan kaldırır. Orijinal kalitedeki farklı modeller çok uygun fiyatlarla satışa sunulur. Böylelikle daha üst düzey saat modeline sahip olmak isteyen kişiler, istedikleri tarzda saat satın alma imkanına sahip olurlar. İnsanlar Breitling Eta saat kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşmazlar. Çünkü Breitling Eta saat evrensel mekanik yapı nedeniyle orijinal saatlerle bire bir aynı yapısal özelliklere sahiptir. Bu sebeple pek çok ünlü iş insanı veya sanatçı Eta saatlere yönelmektedir. Böylece daha uygun fiyatlı bir saatle istedikleri gibi özel ve şık bir aksesuara kavuşabilmektedirler.

Asil Saat olarak sunduğumuz tüm Breitling Eta saatleri, her türlü ışık koşulunda en mükemmel görsel efekti sağlamak için yüksek kaliteli safir cam ve çift yansıma önleyici işlevle donatılmıştır. Breitling Eta saat modellerini, paslanmaz çelik kasa, yüksek işçilik kalitesiyle üretilmiş kadranlar, paslanmaz çelik kordon ve sapma yapmayan Eta mekanizmaları standartlarında ve uygun fiyatlar eşliğinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Breitling Eta Saat Satın Alma

Asil saat ile yapılan tüm alışverişler faturalıdır ve garanti kapsamındadır. Breitling Eta saat kategorisindeki tüm modelleri online alışveriş sitemizde bulabilirsiniz. Breitling Navitimer, Breitling Soperocean, Breitling Avenger ve daha pek çok efsane model hakkında buradan bilgiler edinebilir ve inanılmaz uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Fakat fiyatlar sizi şüpheye düşürmesin, Breitling Eta saat, uzak doğuda, merdiven altında üretilmiş replika ya da kopya saat değildir. Kadran, kasa, kayış vb. bütün parçaları orjinal, Eta mekanizmalı saattir. Bu sebeple gönül rahatlığı içinde kolunuza takabilir, üstün bir sosyal statü göstergesine sahip olabilirsiniz.

Eta saatinizi ister kapıda ödeme kolaylığını kullanarak, isterse kredi kartı veya sanal kart ile satın alabilirsiniz. Tamamen gerçek, faturalı ve garantili ürününüzü, bir tüketici olarak değiştirme ve iade hakkına da sahipsiniz.