14 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Bulgari Diagono Silver Siyah Kadran

3,750.00 

Bulgari Octo Finissimo Extra Thin Rose 102912

5,000.00 

Bulgari Serpenti SP35S Silver Beyaz Kadran

3,750.00 

Bulgari Serpenti Tubogas 35 mm Beyaz Kadran

3,750.00 

Bvlgari Nuclearneapon Kadran Beyaz Blue Replika Saat BGN003

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,000.00 ₺.

Bvlgari Nuclearneapon Kadran Beyaz Silver Replika Saat BGN002

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,000.00 ₺.

Bvlgari Nuclearneapon Kadran Sarı Black Replika Saat BGN005

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,000.00 ₺.

Bvlgari Nuclearneapon Kadran Siyah Black Replika Saat BGN006

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,000.00 ₺.

Bvlgari Nuclearneapon Kadran Siyah Gold Replika Saat BGN004

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,000.00 ₺.

Bvlgari Nuclearneapon Kadran Siyah Silver Replika Saat BGN001

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,000.00 ₺.

1870li yılların sonlarına doğru Yunanlı Sotirio Boulgaris’in açtığı küçük ve sade bir dükkân ile Bvlgari markasının temelleri atılmıştır. Bvlgari markasının kurucusu olarak bilinen Sotirio Boulgaris Corfu’da ailesiyle birlikte yaşamını sürdürmekte ve metal işçiliği işi ile uğraşmaktaydı.1880li yılların sonlarına gelindiğinde ise Satirio Boulgaris Roma’ya taşınmış ve orada kendi hayatını kurmaya çalışmıştır. 1884 yılına gelindiğinde Sotorio ismiyle bilinen ve kendine ait olan bir dükkân açmıştır. Sotorio adını verdiği bu dükkânda sadece saat satışları yapmamış akıllara gelebilecek birçok ürünün (bilezik, sofra takımları ve çeşitli antikalar ile kemer, toka, düğme vb.) satışını yapmıştır.

1800’lü yılların sonlarına gelindiğinde ilk olarak küçük bir dükkân ile iş hayatına atılan Sotirio Boulgaris’in San Remo, Sorrento, Naples, St. Moritz, Bellagio gibi birçok yerde satış noktaları kurarak büyüdüğünü ve belli bir satış gücüne ulaştığını görmekteyiz. Sotirio Boulgaris aile ismi olan Boulgaris’i roman ismine benzeyen “Bulgari” ile değiştirmiştir. Sotirio Bulgari günden güne büyümesini sürdürmüş ve işleri iyice ilerletmiş ve konsantrasyonunu sadece mücevherat ve gümüş sektörüne ayırarak daha iyi yerlere ulaşabilme gayesiyle dükkân zincirlerini satmıştır.

20. yüzyıl boyunca Bulgari markasına ev sahipliği yapacak olan dükkân ise 1905 yılında Roma’da açılmıştır. Bu dükkâna “Via Condotti” ismi verilmiş ve bu dükkânda birçok ürün halkın beğenisine sunulmuştur. Sotirio’nun oğulları Giorgio ve Constantino kardeşler de bu süre zarfında babaları ile girişimcilik hayatını yaşamış ve kendi markaları adı altında çalışmışlardır.

Bulgari’de diğer şirketler gibi 1.dünya savaşından olumsuz etkilenmiş ancak diğerlerinin aksine sağlam bir çıkış yapmış ve bu hızlı toparlanışı sayesinde lüks markalar listesinde adını duyurmaya biraz daha yaklaşmıştır.1932 yılında Sotirio Bulgari vefat etmiş ve işleri oğulları devralarak Condotti mağazasının adını aile isimlerine yansıtacak nitelikte olan “BVLGARI” ile değiştirmişlerdir. Constantino’nun antika ürünlere olan tutkusu klasik saat tasarımlarına ilham olurken, Giorgio’nun yaptığı geziler ise onu mücevher endüstrisine doğru yönlendirmiştir. Geçmişten günümüze büyüyen Bvlgari markasının üçüncü jenerasyon yöneticileri ise Giorgio’nun oğulları olan Nicola, Gianni ve Paola olmuştur. Geçmişten günümüze yönetici kadrosunda köklü değişiklikler yapılsa da marka adını daha fazla kişiye duyurmuş ve satış kârını 3’e katlamıştır.

Bvlgari (Bulgari) Replika Saat Fiyatları

Bvlgari markası’nın geçmişten günümüze sürekli bir büyüme göstermesi, satış rakamlarını sürekli olarak artırması ve tasarım şıklığı ile büyük kullanıcı kitlesine ulaşmasının nedeni yıllar içinde kalitesinden ödün vermeden kullanıcılarını düşünerek hizmet vermesidir. Bvlgari, sadece saat sektöründe değil hediyelik eşya, parfüm, çanta vb. alanlarda da faaliyet göstermektedir. Bu bağlamda düşündüğümüz zaman kaliteli bir işçilik ile üst düzey üretim tekniklerinin kullanıldığı bu markanın ürünlerine sahip olmak ekonomik olarak bütçenizi zorlayabilir. Ancak bu saatlerin birebir kopyaları niteliğinde üretilen  Bvlgari replika saatler sayesinde bu mükemmel tasarımlara daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Sahip olmak istediğiniz ancak fiyatlarının yüksek oluşundan dolayı sahip olamadığınız Bvlgari saatlerin birebir aynısı olarak üretilen ve Bvlgari saat imitasyon ya da çakma Bvlgari saat olarak da adlandırılan bu saatler kalitesi ve zarafetiyle kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Replika Bvlgari saatlerin tercih edilmesinin en büyük nedeni ise orijinali ile aynı nitelikte olup daha uygun fiyatlardan satışa sunulmasıdır. Bu sayede istediğiniz tasarımlara aynı kalitede ve daha uygun fiyatlarda Asil saat güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Bvlgari (Bulgari) Replika Saat Satın Alma Koşulları

Şık ve göz alıcı saatlere sahip olabilmek için özellikle saat takıntısı olan kişilerin ufak çaplı bir serveti gözden çıkarmaları gerektiğine hepimiz şahit olmuşuzdur. Kadın ya da erkek fark etmeksizin şıklığımızı ilgi çekici saatler ile tamamlamak ve girdiğimiz her ortamda fark edilmek için sanıldığı gibi yüksek meblağları gözden çıkarmaya gerek yoktur. Bu aşamada Orijinal Bvlgari saatlerin birebir aynısı olan replika Bvlgari (Bulgari) saatler devreye girmektedir. Çakma Bvlgari saatlere sahip olmak istiyorsanız bizimle asilsaat.net web adresimiz aracılığı ile iletişime geçebilir ve güven duygusu içerisinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sitemiz aracılığı ile istediğiniz modelde İmitasyon Bvlgari (Bulgari) saatlere ulaşabilirsiniz.

Çakma Bvlgari (Bulgari) saat almaya karar verdiğiniz anda asilsaat.net üzerinden aynı kalitede ve istediğiniz tasarımda olan ürünü seçerek satın alabilirsiniz. Ödeme kısmına gelindiği takdirde sizleri birçok kolaylık beklemektedir. Kapıda ödeme seçeneğimiz sayesinde alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilir ürün kapınıza geldiği zaman ücretini ödeyerek aynı kalitede üretilen İmitasyon Bvlgari saatlere uygun fiyatlarda ve güvenli ödeme koşullarında sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.