Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Birçok popüler marka gibi, Cartier’in bir marka ve güçlü bir isim olarak uzun ömürlülüğü, kurucusunun karizması ve liderliğiyle çok ilgilidir. Cartier, Louis-Francois Cartier tarafından 1847’de Paris’te kuruldu. Bir kuyumcu olan Louis-Francois, saatlere erken bir hayranlık duydu değerli taşlar ve resimlerin yanı sıra , giderek artan önemini kavradı.

Cartier, Avrupa’daki önemli ve kraliyet ailelerine yakınlaşmayı başardı. Soylu aileleri donatarak itibarını artırdı ve sonunda İngiliz kraliyet ailesi tarafından “Kralın Kuyumcusu ve Kuyumcular Kralı” olarak ilan edildi. Bir saat yapımcısı olarak Cartier, neredeyse kaybolmuş zamanı ölçme ve değerlendirme zanaatını canlandırmakla tanınır.

En önemli tarihi parçalarından bazıları, güzel kaideleri ve tasarımları içeren “gizemli” saatlerdir. Saatin “gizemli” kısmı, akrep ve yelkovan bağlantılarının genellikle görünmez olduğu ve sanki yüzüyormuş gibi hareket etmeleridir. Cartier, pazar için herhangi bir üretim yapmadan önce müşterileri için bir dizi saat ve başka kronometreler üretti. İlk Cartier saatleri Paris’te el yapımıydı ve çok iyi İsviçre mekanizmaları kullanıyordu. İki özel model gerçekten markaya isimlerini kazımıştır.

Cartier,  Santos-Dumont ile ilk moda olan erkek saatini üretti. Şimdiki ikonik kare saat tasarımı, ilk havacılık meraklılarından birisi ve Louis Cartier’in arkadaşı olan Alberto Santos-Dumont için üretildi. Ardından Tank modeli geldi. Kare benzeri bir kasaya sahip olan Tank modeli, 1917’de Birinci Dünya Savaşı sırasında ortaya çıktı ve savaştaki Müttefik tanklarının onuruna yapıldığı söylendi.

Tank modelini bileğine takan ünlüler arasında Andy Warhol, Elton John, Jacques Chirac, Calvin Klein ve Yves Saint Laurent sayılabilir. Cartier bugün hala Paris merkezlidir ve dünyanın lider holdingleri arasındadır. Dünya çapında lüks ürünlerde en iyi isimlerden biri olarak kabul edilir. Cartier, ağırlıklı olarak kol saatleri, aynı zamanda kaliteli mücevherler ve diğer aksesuarları da üretmektedir. Cartier, ısmarlama veya türünün tek örneği güzel mücevherler ve kol saati kreasyonları üretme geçmişini asla unutmadı. Bu tür özel ürünler, markanın daha yaygın olan üst düzey seri üretim saatlerinin yanında hala sipariş üzerine terzi usulü ile üretilebilmektedir.

Cartier Eta Saat Fiyatları

En itibarlı lüks saat markası olarak liste başlarında yer alan Cartier Eta saat olarak hiç de ulaşılmayacak rakamlara sahip değildir. Üst sınıf için üretilmiş çok özel  değerli taşlarla bezenmiş, neredeyse benzersiz tasarımların fiyatları hariç, Cartier Eta saat orta seviyede görünen maliyetleri ile saat meraklarına bir koleksiyon oluşturma şansı dahi vermektedir. Asil Saat olarak, geniş model seçeneği sunduğumuz için her bütçenin kaldırabileceği kalite ve stilde saatlerimiz mevcuttur.

Cartier’in erkek saat modelleri 44 mm’ye kadar kasa sunabilirken, kadın modellerinde bu rakam 28 mm’ye kadar düşürüyor. Özellikle kadın lar için olan modellerinde modaya uygunluk ve zariflik ön plana çıkıyor. Bununla beraber, daha fazla kasa çeşitliliği de sağlanmış oluyor. Cartier Eta saat, diğer üst seviye markalar ile karşılaştırıldığında daha ekonomik bir fiyat sunuyor. Fiyatları önemseyenler için bu bir artı. Cartier, çeşitli kuvars ve mekanik saatler üretmektedir.

Saat piyasasında Cartier’i öne çıkaran bir başka neden,  saatlerinin tasarımı ve dış görünüşüdür. Sonuçta esasen Cartier bir mücevher markasıdır ve geçmişten günümüze kadar gelen birçok sağlam, ikonik tasarımlı kol saatlerine sahiptir. Burada önemli olan ne tür kıyafetlere sahip olduğunuz veya nasıl bir tarzda giyindiğinizdir. Günlük hayatınızda daha şık ve resmi giyinirseniz Cartier modelini kullanmak zor olmayacaktır. Estetik görünümü size farklı bir hava katacaktır.

Cartier Eta Saat Satın Alma

asilsaat.net olarak birçok modelde Cartier eta saat ürününü beğenilerinize sunuyoruz. Unutulmamalıdır ki, saat bir fikir, bir duygu, bir statüdür esasen, sadece zamanı göstermekle kalmaz, sizi veya sevdiklerinizi de gösterir. Kendiniz ya da sevdiklerinizi öne çıkaracak, gösterecek bir saat markası arıyorsanız bu Cartier’den başkası değildir.  Asil saat ile Cartier eta saat satın almak çok kolaydır.

Kafanızda önceden belirlediğiniz ya da kataloğumuzdaki ürünlerden beğendiklerinizi bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz, gerçek, % 100 garantili ve faturalıdır. Koşulsuz iade ve değişim hakkına her tüketici gibi sahipsiniz. İster kredi karı veya sanal kart ile isterseniz kapıda güvenli ödeme seçeneği ile bir Cartier Eta saat sahibi olabilir ya da sevdiklerinize onların değerini anlatabilen bir hediye olarak hediye edebilirsiniz.