18 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Cartier Ballon Bleu Chronograph Silver Beyaz

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,250.00 ₺.

Cartier Ballon Bleu Chronograph Silver Siyah

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,250.00 ₺.

Cartier Ballon Bleu Rose Beyaz Kadran

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,250.00 ₺.

Cartier Ballon Bleu Rose Siyah Kadran

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,250.00 ₺.

Cartier Ballon Bleu Tourbillon Beyaz Kadran

4,000.00 

Cartier Ballon Bleu Tourbillon Silver Beyaz

4,000.00 

Cartier Ballon Bleu Tourbillon Silver Mavi

4,000.00 

Cartier Ballon Bleu Tourbillon Silver Siyah

4,000.00 

Cartier Ballon Bleu W6920042 Silver Siyah Kadran

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,250.00 ₺.

Cartier Ballon Bleu WSBB0034 Beyaz Kadran Deri Kordon 33 mm Kadın Saati

Orijinal fiyat: 3,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,250.00 ₺.

1847’de Paris’te mücevher tasarımı ve üretimi yapmak üzere Louis François Cartier tarafından kurulmuştur. Cartier ilerleyen yıllarda saat tasarımı ve üretiminin mücevherden daha değerli olduğunu düşünmüş olacak ki saat sektörüne de yönelmiştir. İlk zamanlar da ciddi anlamda satışlar yapamasa da bu işi sevdiği için devam ettirmiştir.

Markanın kuruluş ve tasarımlarını gerçekleştirirken edindiği misyon müşterilerinin daha önce hiçbir yerde görmediği ve göremeyeceği özel saatler tasarlama üzerine kurulmuştur. Bir süre sonra aile şirketi olarak anımsanmak üzere oğlu ile birlikte işleri yürütmeye başladı. Oğlu saat üretimine kendisi ise mücevher işinde kaldı. Oğlunun saat bölümünü devralmasıyla bir süre daha kol, duvar ve kolye şeklinde saat üretimini sürdürerek işleri büyütmüş ve 1888 yılında ilk değerli taş süslemeli saati tasarlamış ancak istediği başarıyı yakalayamamıştır. Buna rağmen değerli saat tasarımına devam etmiştir. 1874’te oğlu Alfred Cartier şirketi devraldı. Meşhur “Santos” saati, Cartier’in ilk erkek kol saatidir.

Bu saatin tasarım hikâyesi Brezilyalı öncü havacı Alberto Santos-Dumont’un bir gün arkadaşı Louis Cartier’e uçarken cep saati kullanmanın tehlikesinden bahsetmesiyle başlar. Bunun üzerine Cartier, 1904 yılında, kendine özgü kare çerçeveli düz bir kol saati tasarladı. Bu saat sadece Santos-Dumony tarafından değil diğer birçok müşteri tarafından da tercih edildi. Cartier’in dünya çapında duyulması 1932 yılında su geçirmez özelliği olan saat üretmesiyle başlamıştır.

Günümüzde Londra, New York, Paris ile birlikte 125 ülkede 200’den fazla mağazası bulunmaktadır

Cartier Replika Saat Fiyatları Hakkında Genel Bilgi

Cartier saat, tasarım olarak benzersiz olma özelliği ile üretime başlamıştır. Bu nedenle taşıdığı kişiye de benzersiz bir hava katmaktadır. Gerek tasarımı gerekse süslü  olması Cartier saati taşıyan kişide de benzersiz bir ışıltı yansıtır. Bu tasarım özelliğinde olan bir saati takan kişinin ekonomik ve kültürel durumu ile yakından ilgilidir. Tabi bunu anlamak için de benzer veya aynı sosyo ekonomik sınıfta olmak gerekir.

Dolayısı ile sınıfsal olarak ayrıcalıklı bir saat markasıdır Cartier. Tüm bu unsurlar göz önünde bulundurularak anlaşılmaktadır ki orjinalinin alınması için hayli hatırı sayılır bir meblağ ödemek gerekir. Replika Cartier saatler ise orjinalinin neredeyse aynısı olan görüntüsünün bire biri Asil Saat’te satışta bulunmaktadır. Bir çok sanatçı ve iş adamı ile aynı saati takmak sizi de önemli biri gibi hissettirebilir. Herkes kullanabilsin Cartier farkını ve ışıltısını yaşasın diye Asil Saat’te çok uygun fiyatlarla müşterilerini beklemektedir. Ödeme yöntemi ve satın alma aşamasına kadar güvenli ve ayrıcalıklı bir alış veriş deneyimi için Replika Cartier saatler Asil Saat farkıyla kapınıza kadar getirilir. Kalitesine duyduğu güven ile 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Cartier Replika Saat Almak

Hem kadın hem de erkek modelleri olan, iş ve sosyal ortamlarında kendilerine prestij katan Cartier Replika saatler, tercihlerde üst sıralarda yer almaktadır. Saat, daha çok erkekler için  özel bir tutku, kadınlar için ise bir imaj unsurudur. Bunun nedeni belki de ilk saat üretiminin kadınlar için yapılmasıdır.

Görenlerin ilk dikkatini çeken kasa ve kordon yapısındaki incelik gece davetlerinde bir saatten öte bir aksesuar niteliğinde kolunuzda parlayacaktır. Bir iş toplantısında şıklığınızı tamamlayacak, statünüze değer katacaktır. Tüm bu ayrıcalıkları yaşamak isterseniz ve kendinize değer katacak bir hediye almak isterseniz Cartier replika saatleri Asil Saat’te alabilirsiniz.  Cartier imitasyon saatler görünüş olarak orjinaline yakın olabilir fakat kalite olarak replika Cartier özelliği taşımamamktadır. Cartier çakma saat ise asla bir Replika Cartier farkını yaşatmaz.