Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Günümüzün modasını belirleyen en önemli aksesuarlardan biri şüphesiz kol saatleridir. İnsanların moda anlayışı içerisinde önemli bir yere sahip olan bu kol saatleri, yüzyıllardır kullanılmaktadır. Kol saatleri, insanlar arasında o kadar sıklıkla kullanılıyor ki, saat kavramının tamamen karşılığı haline gelmiştir.

Kol saatlerinin insanlar arasında kullanılmaya başladığı yıllarda işlevsel olarak ön plana çıkmıştır. Daha sonrasında modanın bir parçası olarak işlevi yerine tasarımlarımı ve görünümleri insanlar için önemli bir hale gelmiştir. Kol saatleri tarihsel süreç içerisinde savaş cephelerinden, denizin derinliklerine kadar uzanan geniş bir kullanım alanına sahip olmuştur. Yıllar içerisinde teknolojik bir ürün olmaktan öte modanın bir parçası haline gelmiştir.

İlk kol saati 1810 yıllarında İngiliz prensesi için üretilmiştir. Günümüz formundan uzak bu kol saati, daha büyük kadranla üretilmiştir. Kullanımın ilk yıllarında erkeklerden daha çok kadınlar arasında sıklıkla kullanılan bir ürün olmuştur. Günümüzde ise erkek saat modelleri, sektörde egemen olarak üretilmektedir. Kadınlar bu kol saatleri sayesinde çantalarının içlerinde büyük bir ağırlıkla dolaşmak zorunda kalmadılar. Bu sebeple bu yeni teknolojik ürünler, işlev olarak oldukça önemli bir görev gerçekleştirdi. İlerleyen yıllarla saatler güzel bir görünüme sahip olmada tamamlayıcı bir hale geldi.

1868 yılında ise günümüzün en önemli saat markalarından biri olan Patek Philippe, ilk saat modelini üretti. 20. Yüzyıla giriş yaptığımızda ise kol saatleri bir moda parçası olmaya başlamıştır. İnsanların birbirlerine statü ve konum göstergesi olmaya başlayan bu saatler hem kadınlar hem de erkekler tarafından özen gösterilen bir aksesuar olmuştur.

Eta Saat Kol Saatleri Fiyatları

Kol saatleri günümüzde birçok marka tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Normal bir tekstil firmasından, özel saat firmalarına kadar piyasadaki hemen hemen her marka saat tasarımlarını ortaya koymaktadır. Tüm bu saat seçenekleri arasında fiyatları belirleyen önemli etkenler vardır.

Bu etkenler arasında en önde gelen dinamiklerden biri kullanılan malzeme kalitesi ve değerli taşlardır. Günümüzün lüks saat markaları hem tasarımlarıyla hem de kullandıkları malzemelerle oldukça özel ürünler ortaya çıkarmaktadır. Bunun yanında piyasa içerisinde ortalama saat modelleri üreten firmalar da vardır. Fiyat farkını oluşturan bu malzeme kalitesi ve firma prestijidir.

Asıl Saat firması, günümüzün en moda ve ünlü saat markalarının ürünlerini sizlerle buluşturmaktadır. Birbirinden özel ve farklı tasarımlar içeren bu saatler, beğeninizi toplayacağından eminiz. Rolex, Hublot veyahut Versace gibi günümüzün popüler markalarının yanı sıra diğer marka Eta saatleri de mağazalarımızda mevcuttur. Çoğunlukla tercih edilen modelleri ve tasarımları sizlerle buluşturmaktayız. Onlarca firma arasından beğendiğiniz tasarım modelleri seçerek uygun fiyatlarla firmamızdan satın alabilirsiniz.

Saatlerin günümüzde önemi oldukça fazladır. Dış görünüşünüzü tamamlayan hatta, karşınızdaki kişilerin sizler hakkında bir fikir oluşturmasını sağlayan bu aksesuarları seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Öncellikle genel olarak giyim tarzınıza uygun ürünleri seçmeniz, daha iyi bir görünümü sizlere sunacaktır. Bunun yanında saatin boyutları da oldukça önemlidir.

Kolunuza uygun ve sırıtmayan ürünler sizlerin dış görünümünüze büyük bir katkı sağlayacaktır. Bu ünlü saat firmaları arasından kaliteli olan ürünleri almanız oldukça önemlidir. Yüksek bütçeler ayırarak satın alacağınız bu saat modellerini, uzun yıllar kullanabileceksiniz. Bu sebeple seçimlerinizin sizlere uygun olması, uzun kullanım süreci içerisinde oldukça güzel bir görüntü oluşturacaktır. Asıl Saat üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde yüksek kaliteyi uygun fiyatlar dahilinde satın alabileceksiniz.

Eta Saat Satın Alma

asilsaat.net aracılığıyla alacağınız tüm saatler %100 gerçek ürünlerdir. Ünlü saat firmaların, popüler modelleri firmamız sayesinde sizlere ulaşmaktadır. Piyasa dahilinde oldukça uygun fiyatlarla sizlere ulaştırdığımız bu saatler, garanti belgesiyle sizlere satılmaktadır.

Herhangi bir sorun ve problemle karşılaştığınızda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alışverişlerinizi sitemiz üzerinde kolaylıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz saatin, model numarasıyla arama yaparak saati sepetinize ekleyebilirsiniz. Sıra ödeme işlemlerine geldiğinde birçok yoldan bu işlemi gerçekleştirme şansına sahipsiniz.

Müşterilerimiz tarafından çoğunlukla tercih edilen kapıda ödeme sistemiyle kolaylıkla ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir kart bilgisi vermeden güvenilir bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ürün elinize ulaştıktan sonra ödeme yapmanız da sizlere bir avantaj sağlamaktadır. Siparişinizi verirken kapıda ödeme seçeneğini seçerek işlemi bizlere bildiriniz. Yaptığınız alışverişler kısa süreç içerisinde elinize ulaşacaktır. Kapıda ödeme sistemiyle, ödeminizi bizlere yaptıktan sonra ürünü kullanma zevkine erişebileceksiniz.