Gösterilen sonuç sayısı: 7

1995 yılında kurulmaya hazırlanan firma, bir İsviçre kökenli kol saati üreticisidir. Asıl mesleği Metalürji Mühendisliği olan Eric Loth, saatlere olan ilgisinden ötürü mesleğini saat üretimi ile birleştirmek istemiştir. Özellikle malzeme üretimi ve kullanımı hakkında derin bir bilgiye sahip olduğundan dolayı saat üretiminde de oldukça başarılı olmuştur.

Eski zamanların İngiltere saat kültüründen etkilenerek İsviçre geleneğini bir potada eritmeyi başarmıştır. Genel olarak tasarımlarını modern bir çizgide üretmeyi başaran firma, kısa süre içerisinde popülerlik kazanmıştır. Bunun yanında saat sektörü üzerinde geçmişte ortaya konan her yeniliği doğru bir şekilde analiz ederek mükemmel diyebileceğimiz yeni saat tasarımları ortaya koymuştur. Bu sayede saat sektörü içerisinde yenilik kelimesinin de taşıyıcısı olmuştur.

George Graham saat sektörü içerisinde ürettiği birçok ürünle tarihe adını yazdırmıştır. Kronografın mucidi olarak kabul edilen bu kişi, daha birçok ürünle yeniliklerin öncüsü olmuştur. Sıcaklık dengeleyici, cıva sarkacı ve silindir eşapman gibi birçok detay parçayla saat mekanizmaları için adeta bir devrim yaratmıştır. Eric Loth da bu kişinin başarılarından ve mantalitesinden oldukça etkilemiştir. Graham Watches vizyonu bu önemli insan üzerine kurulmuştur. Saat üretiminin yanında gözlemevleri için astronomi sektörü içerisinde gerekli olan birçok parçayı üretmiştir. Bu ilgisi saatlere de yansımıştır.

Astronomik işlevlere sahip saat modelleri, firma ile oldukça uyuşan bir görüntü vermektedir. Bağımsız bir üretici olarak başladığı günden bu yana sektör içerisinde tutunmayı sağlamıştır. Bu durumda onlar için ayrı bir zafer yaratmıştır. Firmanın üretim tesisleri, saat sektörünün merkezi sayılan Fonds kenti içerisindedir.

Graham Replika Saat Fiyatları

Kurulduğu günden bu yana bir şirket grubuna bağlı olmadan kendi özel üretimlerini ortaya koymuştur. Firmanın müşteri kitlesi genellikle elit kesimden oluşmaktadır. Lüks saat kategorisine kısa süre içerisinde onlarca farklı model sağlamayı başarmıştır. Tasarım fikirleri ve mekanizma teknolojisiyle her zaman dikkatleri üzerinde toplamıştır. Yalnıza üretim öncesinde değil üretim aşamasındaki işçilik de saatlerin kalitesini ortaya koymaktadır. Her bir saat özelinde el işçiliği yoğun olarak tercih edilmektedir. Bu sayede her bir noktasında daha detaylı ve ince bir çalışma yürütülmüştür.

Graham marka saatlerin fiyatlarının bu düzeyde olması gayet normaldir ancak beğendiğiniz bu modelleri satın almak için binlerce lira harcamanız gerekmektedir. Asil saat firması olarak müşterilerimize replika Graham saat modellerini sunmaktayız. Bire bir aynı tasarımlarla müşterilere ulaştırılan bu modeller, görünüm olarak hiçbir fark ortaya koymayacaktır. Orijinal fiyatlarından çok daha az maliyetle bu ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz. İnternet sitemiz üzerinden görüntüleyebileceğiniz bu saat modelleri hakkında detaylı bilgiler mevcuttur.

Kasa üretiminde oldukça titiz bir çalışma yürütülmektedir. Bu sayede uzun vadede kullanılacak kaliteli saatleri üretebilmektedirler. Kasa içerisinde kullandıkları hammaddeler genellikle titanyum ve paslanmaz çelik olmaktadır. Karbon kasa olarak bilinen bu üretimler, saatleri daha dayanıklı ve uzun süreli kullanıma dayanıklı bir hale getirmektedir. Ayrıca ikinci bir saat dilimine sahip olan bu saatler, teknolojik olarak da farklı bir durum sergilemektedirler. Tüm bu üretim özelliklerinin yanında tasarımlar üzerinde oluşan çabayla saatlerin dünya üzerinde tanınır bir hale gelmelerini sağlamışlardır.

Lüks saat üretimi yapan firmanın tüm modelleri oldukça yüksek meblağlarla satışa çıkmaktadır. Asıl Saat firması olarak müşterilerimizin istedikleri modellere ulaşması için  Graham çakma saat modellerini sitemizde satmaktayız. Orijinal ürünlerle aynı tasarımlara sahip bu saatler, imitasyon olarak bilinmektedir. Daha az para harcayarak istediğiniz modellere sahip olmanız Asıl Saat firması sayesinde oldukça basittir.

Firma üretimlerinde kaliteli hammadde kullanmaktadır. Malzeme kalitesinin yanında tercih edilen değerli madenler de fiyatların üst noktalara çıkmasını sağlamaktadır. Tüm bu lüks detaylardan kurtularak yalnızca tasarımlarını beğendiğiniz saatleri satın almak istiyorsanız Asıl Saat sizler için biçilmiş bir kaftandır. Graham imitasyon saat modelleri bütçenizi sarsmadan istediğiniz modele sahip olmanızı sağlamaktadır.

Replika Graham Saat Satın Alma

asilsaat.net piyasa üzerindeki en kaliteli replika saat modellerini sizlerle buluşturmaktadır. Uygun fiyatlarla replika Graham saat modeli satın almak isterseniz, web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ürünü seçtikten sonra ödeme seçeneklerini kullanarak kolayca satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme özelliğini kullanarak ürünler elinize ulaştıktan sonra ödemelerinizi yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde kart bilgisi vermeden güvenle alışverişleriniz tamamlanmış olacaktır.