112 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Invicta Bolt Koi Fish 53 mm 25359 Silver Replika Saat IKF001

Orijinal fiyat: 3,800.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,100.00 ₺.

Invicta Bolt Koi Fish Chronograph 53 mm 23119 White Replika Saat IKF003

Orijinal fiyat: 3,800.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,100.00 ₺.

Invicta Bolt Koi Fish Chronograph 53 mm 27876 Gold Replika Saat IKF002

Orijinal fiyat: 3,800.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,100.00 ₺.

Invicta Bolt Koi Fish Chronograph 53 mm Gold White Replika Saat IKF004

Orijinal fiyat: 3,800.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,100.00 ₺.

Invicta Bolt Zeus 53 mm Gold Replika Saat IBZ001

Orijinal fiyat: 4,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,100.00 ₺.

Invicta Bolt Zeus 53 mm Silver Replika Saat IBZ002

Orijinal fiyat: 4,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,100.00 ₺.

Invicta Bolt Zeus Magnum Diver Siyah Kadran 52 mm 31444 Gold Replika Saat IMA027

Orijinal fiyat: 4,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,100.00 ₺.

Invicta Bolt Zeus Magnum Graffiti Beyaz Kadran 52 mm 32417 White Replika Saat IMA023

Orijinal fiyat: 4,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,500.00 ₺.

Invicta Bolt Zeus Mavi Kadran 53 mm Blue Silver Replika Saat IBZ011

Orijinal fiyat: 4,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,100.00 ₺.

Invicta Bolt Zeus Mavi Kadran 53 mm Silver Replika Saat IBZ003

Orijinal fiyat: 4,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,100.00 ₺.

Invicta Bolt Zeus Siyah Kadran 53 mm Black Silver Replika Saat IBZ010

Orijinal fiyat: 4,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,100.00 ₺.

Invicta Botl Zeus Reserve Kahverengi

Orijinal fiyat: 4,250.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,750.00 ₺.

1837 yılında Raphael Picard tarafından kurulan İnvicta, küçük bir işletme olarak faaliyetine başlamış, kol saatleri üretmeye ve tasarlamaya başlamıştır. İsviçre’ye bağlı La Chaux-de -Fonds’de bulunan şirket ilerleyen yıllarda da adından söz ettirmeye devam etmiş ve çeşitli moda etkinlikleri sayesinde ilgi odağı olmuştur. Latince’de “yenilmez” anlamına gelen İnvicta orijinal tasarımları ve yüksek kaliteli işçiliği ile kullanıcıları tarafından çok fazla ilgi görmektedir.

1970’li yıllarda, kol saati pazarını tamamıyla değiştiren kuvars hareket mekanizması birçok üreticinin sektörden ayrılmasına sebep olmuştur. Bu ayrılık İnvicta şirketinde de yaşanmış ve kuvars sistemi ile İnvicta saatlere olan ilgi azalmıştır. İnvicta faaliyetlerine son verip şirketi Amerikalılara satmıştır. Bu satış ile birlikte İnvicta hızlıca toparlanarak kendini yenilemiş, çağa ayak uydurarak kullanıcılarının beğenisini toplayan saatleri üretmiştir.

Son teknoloji ile üretilen İnvicta saatler, 1991 yılında saat tutkunları tarafından en çok tercih edilen ve beğenilen kol saatlerinden biri olmayı başarmıştır. Satış esnasında kullanılan çeşitli pazarlama taktikleri sayesinde hem Amerika’da hem de Kanada’da en çok beğenilen saatler arasında yerini almıştır. Sağladığı başarılar sonucunda şirketin yönetim merkezi Amerika’da kalmak kaydıyla kurulduğu yer olan İsviçre’ye taşınma kararı almıştır. Tüm Avrupa ve Asya’da satış faaliyetlerini yürütmesi sayesinde ülkenin herhangi bir yerinden İnvicta kol saatlerine ulaşmak mümkündür.

İnvicta Replika Saat Fiyatları

İnvicta saatler geçmişten günümüze en çok dikkat çeken ve tercih edilen saatler haline gelmiştir. Dolayısıyla bu lüks saatlere sahip olmak zaman içerisinde daha maliyetli duruma gelmiştir. İnvicta saatler dünya çapında adını duyurduğu ve kullanışlı tasarımları ve profesyonel işçiliği ile her kesime hitap ettiğinden dolayı bu saatlerin herkes tarafından satın alınması zorlaşmıştır. Saatlerin aynı işçilikte birebir kopyalarının üretilmesine replika adı verilmekte ve fiyatından dolayı ulaşılması zor olan saatlere bu sayede ulaşılabilmektedir. İnvicta replika saatler, sayesinde istediğiniz saatlere daha küçük meblağlarda ulaşabilir, şıklığınızı ve zarafetinizi bu saatler ile tamamlayabilirsiniz. Replika saatler çakma, imitasyon olarak da bilinmektedir.

İnvicta imitasyon saatler, orijinalleri ile hem aynı kalite ve işçilikte hem de aynı işlevlere sahip parçaların kullanıldığı saatler olduğu için müşterilerine güven vermektedir. İmitasyon İnvicta saatler kaliteli bir işçilik ile hazırlanmış olup tarzınızı en güzel şekilde yansıtan iddialı tasarımlara sahiptir.

Dünyanın her yerinde satışa sunulmuş olan orijinal İnvicta saatler, fiyatlarının günden güne yükselişi nedeniyle alıcılarını kaybetmektedir. Bu gibi nedenler ile Replika İnvicta saatlere olan talep sürekli bir artış göstermektedir. Bu saatler tasarımları ile her kesime hitap etmektedir. Günümüzde saat sektörü içerisinde istediğiniz her saatin İmitasyon versiyonu kolaylıkla bulunmaktadır. İnvicta çakma saatler ya da imitasyon İnvicta saatler olarak da bilinen bu saatlere sizler de daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. asilsaat.net web sitemiz aracılığı ile sizler de istediğiniz markanın tasarımlarına göz atarak beğendiğiniz ürüne asil saat güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

İnvicta Replika Saat Satın Alma Süreci

İnvicta markası günümüzde lüks tasarımları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Saat sektörünü yakından takip eden kullanıcılar için saat alırken en önemli kriter saatlerin tasarımı ve görünümü olmaktadır. Bu lüks saatlere sahip olmak bütçeleri bir hayli zorlamaktadır.

Firmamız sayesinde bu saatlerin birebir kopyaları olarak üretilen Çakma İnvicta saatlere ulaşabilirsiniz. Bu saatler orijinalleri ile aynı tasarım ve görünümde olup en yüksek kalitede üretilmektedir. Bu saatler aksesuar tutkunlarının vazgeçilmez parçaları olarak yerini almaktadır. Günümüzde birçok insan orijinal saatler yerine aynı saatlerin replikalarına yönelmektedir. İstediğiniz saatleri asilsaat.net aracılığı ile seçebilir, aynı teknik özellikte ve tasarımdaki lüks saatlere daha uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.

Asil saat güvencesi ile satın alınan saatler gönül rahatlığı ile uzun zaman kullanılabilir. Ödeme kısmında ise son derece güvenilir yöntemler tercih edilmektedir. Çeşitli nedenler ile kart bilgilerini paylaşmak istemeyen kişiler için kapıda ödeme seçeneği sunmakta olan firmamız için öncelik, müşterilerine ürünlerini yüksek kalite ve güven duygusu içerisinde teslim etmektir. Kapıda ödeme seçeneği ile müşteriler ürünü gördükten sonra ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Bu sayede hem Replika İnvicta saatlere daha uygun fiyatlara kapıda ödeme güvencesi ile sahip olacak hem de kart bilgilerinizi güvende tutarak üçüncü kişiler ile paylaşmamış olacaksınız. asilsaat.net sitemiz aracılığı ile İnvicta markasının ürettiği tüm modellerin İmitasyon haline ulaşabilmeniz mümkün hale gelmiştir. İstediğiniz saatlerin modelini seçerek sitemizden sipariş verebilir istediğiniz ödeme seçeneğini kullanarak gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.