Tek bir sonuç gösteriliyor

Iwc Portugieser Annual Calendar IW503501 52850 44 mm Silver Beyaz Kadran Deri Kordon Super Klon Eta Saat

Orijinal fiyat: 26,900.00 ₺.Şu andaki fiyat: 22,000.00 ₺.

Şık ve sade tasarımlarıyla rakiplerine gözdağı veren Iwc adlı bu değerli saat markasının kurucusu Florentine Ariosto Jones’dur. Amerikalı olan Florentine bu markayı 1868 yılında, İsviçre’nin Schaffhaushen kentinde kurulmuştur. Başlarda küçük bir işletmeci olarak iş hayatına atılan Florentine, sonrasında bu markayı büyütmeyi ve başka ülkelere de açılmayı hedeflemiştir. 1875 Yılında ilk fabrikasını kuran Iwc eta saat o dönemlerde fabrikasında 190’ı aşkın fabrika işçisi çalıştırmıştır. Birbirinden özgün ve kaliteli işlemeleriyle ortaya çıkan saatler kısa zaman içerisinde insanlar tarafından beğenilmiş ve böylece tanınmıştır.

Bu kadar çok kişiye hizmet verdiği için çalışanının da çok olduğu Iwc, fabrikalarında da işçi yoğunluğu yaratarak insanlara bir yandan da iş imkânı tanımıştır. Amerika’nın modern mühendislik teknolojisini İsviçre’nin işçiliği ile birleştirmek amacıyla kurulan bu marka sonrasında 1880 yılında Johann Rauschenbach’a devredilmiştir.

Şirketi devralan Johann Rauschenbach, sonrasında Uhrenfabrik ismi ile üretime devam etmiştir. 1 Yıl sonra yaşamını yitiren Rauschenbach’ın markası olan Iwc, oğlu Johennes’e devrolmuştur. Şirketi genç yaşta devralan Johennes Iwc saatlerinin de tanınmasında önemli rol oynamış ve çalışmalarına ömrünün sonuna kadar hızla devam etmiştir. 80’li yıllarda tüm dünyaya saatlerinin satılmaya başlayan Iwc eta saat, o yıllarda aynı zamanda ilk dijital saatlerinin de üretimini yapmıştır.

Johennes de vefat edince önce eşi şirketin başına geçmiştir. Daha sonra şirketi devralan kızları ve kızlarının eşlerinden en son ise kızının oğlu Ernst Jacob ve Carl Gustav’a şirket devredilmiştir. Ernst Jacob şirekte bugünkü adı olan International Watch Company, yani Iwc adını vermiştir. Iwc eta saat üretiminde sürekli inişli çıkışlı bir tablo sergilemiştir. Kimi zaman en aşağıya inse de günümüzdeki gibi en zirvelere çıkmayı tekrardan başarmıştır.

Iwc Eta Saat Fiyatları

Değerli mücevherler ile üretilen, tasarımı gayet şık, sade, zarif ve büyüleyici olan bu saatler çok özel materyallerle yapılmaktadır. Eğer bir eta saat alacaksanız ve parayı önemsemiyorsanız, kesinlikle Iwc eta saat almalısınız. Eğer şaşalı ürünler yerine daha sade ürünler seviyorsanız sizin için en uygunu Iwc eta saatlerinden başkası değildir. Çoğu insanın bilek ölçüsüne uyacak düzeyde olan Iwc eta saat ürünleri bir tasarım harikasıdır.

Üst düzey markaların eta saatlerine göre biraz daha pahalı olsa da o fiyatını ekarte edebilecek bir dış görünüşe sahiptir. Eğer zarif ve sade bir kombininiz varsa, bu saat size ve tarzınızı en güzel şekilde süsleyecektir. Senelerce faaliyet gösteren böylesine köklü bir markadan saat almak sizleri de mutlu edecektir.

Iwc Eta Saat Satın Alma

Bir aksesuar çok önemlidir. Bu aksesuar saat ise belki de her şeydir. Saat sizin fikirlerinizi, zevklerinizi, duygularınızı hatta ve hatta nasıl bir kişiliğe sahip olduğumuzu yansıtır. Dış görünüşünüzü güzelleştirir, karşınızdaki insanın sizi ilk görüşte kafasında fikir oluşturmaya yardımcı olur. Siz ise bu karşınızdaki bir bireye fikir oluşturmak için bu saatleri nasıl temin edeceğinizi bilmelisiniz.

Iwc eta saat ürünlerini dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz sanal kart veya güvenilir olmasını istiyorsanız nakit ödeme ile Iwc eta saatleri temin edebilirsiniz. Kolunuzda gayet şık bir şekle bürünecek olan Iwc eta saat, bir sevdiğinize hediye edilerek de güzelliğine güzellik katabilir. Bu ürünleri internet üzerinden asilsaat.net sitesinden de kolaylıkla ve güvenlikle alarak kullanabilirsiniz. Siteye asilsaat.net adresinden erişebilir, kafanızdaki soruları sitede yazılı olan telefon numarası ile giderebilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde Iwc saatlerine sitemizden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.