27 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Iwc Aquatimer IAQ001
2,400.00 
Iwc Aquatimer IAQ003
2,400.00 
Iwc Aquatimer Mavi IAQ002
2,400.00 
Iwc Big Pilot’s IBP001
2,550.00 
Iwc Portuguese IPR001
2,350.00 
Iwc Rattrapante Blue IRT004
2,250.00 
Iwc Rattrapante IRT001
2,250.00 
Iwc Rattrapante IRT002
2,250.00 
Iwc Rattrapante IRT003
2,250.00 

Iwc (International Watch Company – Uluslararası Saat Şirketi) 1868’de İsviçre’de kuruldu. Kurucu Amerikalı saatçi ve mühendis Florentine Ariosto Jones, 27 yaşındayken Boston’da bir saat firmasının müdürü olarak atanmıştır. Daha sonra kendi markasını kurmak amacıyla en yüksek kalitedeki saat mekanizmalarını üretmek için İsviçreli saat ustaları ile birlikte çalışmaya başladı.

1800’lü yılların sonunda firmanın yaklaşık 200 çalışanı vardı. Modern teknoloji ve Ren nehrinin hidroelektrik gücünden yararlanarak seri biçimde üretime geçtiler. Amerikan öncü ruhu ve tekniği, İsviçre geleneği ile buluştu. Amerika’nın üretim teknolojileri ile İsviçre’nin zarif işçiliği birleşerek yüksek kalitede saatler üretilmeye başlandı. Portekizli bir firmadan oldukça büyük miktarda sipariş alınca üretimi arttılar. O yıllarda pilot model saatler üretilmeye başlandı.

İsviçre Schaffhausen şehrinde ince işçilikli saatler üretmek için özel tasarımlar hassas mühendislikle birleşmiştir. 1946’da Iwc ailesine katılan Albert Pellaton 89 kalibre ve manyetik alanlara karşı koruyan yumuşak demir iç kasa sistemini icat etmiştir. Çift yönlü mandal sarma bu yıllarda geliştirildi. 1955’te dalgıç model su geçirmez saatler, sonrasında Da Vinci altıgen kasa saatler üretilmiştir. 2000’li yıllarda tarih ibresi dijital ekranda yer almaya başladı. 2016’da yeni sürüm takvim ibreli modeller üretilmiştir. Birleşmiş Milletler Kalkınma hedefleri kapsamımda “İnsana yakışır iş ve ekonomik büyüme” doğrultusunda çalışmaya devam edilmektedir.

Iwc Replika Saat Fiyatları

Iwc saat tasarımları etkileyici boyutları, rakamların işleniş biçimi ve gösterişli malzemesi, demir yolu biçimde halka kullanımı ile ikonik bir tarz yaratmaktadır. Çakma Iwc saat fiyatları net bir biçimde organize edilmiş kadranıyla ve malzeme kalitesine belirlenmektedir. Iwc replika saat, orijinalinin birebir kopyası olup 20 yılı aşkın saatçilik tecrübesi olan saat uzmanları tarafından imal edilmiştir. Iwc imitasyon saat fiyatları belirlenirken kadrandaki 1 dakikalık bölümlere ayrılan ölçek göz önünde tutulmuştur. Zamanın tam olarak net biçimde okunmasını sağlayan bu özellik sayesinde Roma rakamlı, Arap rakamlı ya da rakamsız zaman kadranı olsa bile saati net biçimde kolayca okuyabileceksiniz. Iwc kadranında her beğeniye hitap eden zaman tutucu vardır.

Iwc saat fiyatları belirlenirken en önemli unsur kullanılan malzeme ve ince işçiliktir. Orijinal Iwc saatlerdeki 18 ayar 5N altın ve gümüş kullanımı dışındaki tüm malzemeler ve teknik birebir aynıdır. Iwc replika saat fiyatları belirlenirken altın yerine sarı, beyaz titanyum ve kasada en kaliteli saf çelik kullanılmıştır. Bu malzemeler 1.sınıf kalite malzemedir. Tasarımın üst sınıf olarak hazırlanması ve kontrol aşamalarında testlerden geçirilmiş olması replika Iwc saat fiyatları aşamalarını belirlemektedir.

Iwc Replika Saat Satın Alma

Çakma Iwc saatlerde kaliteli malzeme kullanılarak paslanmaz çelik kasa imal edilmiştir. İmitasyon Iwc saat satın al ve dış bükey yansıma önleyici kaplama ile farkı hissetmeye başlayın. Santoni imzalı tasarım harikası kadranlarla şıklıkta zirveye çıkın. 35 binin üzerinde kalibresi ve kendinden kurmalı ekran hareketiyle konforu her dakika hissedeceksiniz. “Iwc saat satın al” platformuna gelen binlerce teşekkür mesajlarıyla kullanıcılar üzerinde güvenilir imaja sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz.

Teknoloji ve inovasyon arge çalışmalarında güçlü ve uzman kadroya sahibiz. Bu yüzden tüm saatler üç aşamalı kontrol noktasından geçerek ve tüm kontrolleri yapılarak kusursuz biçimde piyasaya sürülmektedir.   Iwc Replika satın al ve avantajlardan yararlanmak için hemen harekete geçin.

Firma prensibimiz her şeyden önce etik ve sürdürülebilirlik ilkesine göre hareket eder. Bu nedenle tüm üretimlerimizde tasarım ve malzemeden ödün vermeyiz. İsrafı azaltarak ülke ekonomisine katkıda bulunan çevresel duyarlılığı en fazla olan şirketiz. Tüm üretimlerimizde bu ilkelere göre hareket etmekteyiz. Iwc saat satın alırken kendi tarzınızda zirveye çıkacak ve çevre dostu üretim yapan firmamız sayesinde çevre sağlığına da katkıda bulunmuş olacaksınız.

Güvenilecek lüks marka ve kalite kontrolleri yapılmış saatlerden birine sahip olarak dik duruşunuzu ve ışığınızı yansıtın. Titiz malzeme ve son kontroller yapılıp kusursuzluğa erişmeyen hiç bir saati piyasaya sürmüyoruz. Iwc saat satın al ve anında tarzını yenile, ilkesiyle asilssat.net adresi olarak ödeme kolaylığı sunmaktayız. Tüm satın alımlarda kapıda ödeme avantajı vardır. Üstelik ödeme biçimini bütçenize göre tamamen siz belirliyorsunuz. Iwc Replika satın al kampanyası ve avantajlı ödeme planı için danışmanlarımızdan ücretsiz destek alıp tüm sorularınızı sorabilirsiniz.