Tek bir sonuç gösteriliyor

Omega Seamaster Planet Ocean Co-Axial Beyaz ETA

14,000.00 

İsviçre’de kurulan ve üretilen saat markası olmaktadır. 1842 senesinde Swatch kurulmuştur. Daha sonraki senelerde daha yüksel kesime hitap edilmesi adına yeni bir saat markası kurmak istemişlerdir. 1848 senesinde Omega isimli bu saat markası ortaya çıkmıştır. İsmimi Yunan alfabesinin son harfinden almıştır. Yüksek kesime hitap eden bu saatler, gelir gruplarından birine hitap eden ikinci saat olarak yerini almıştır. Sadece birkaç sene içerisinde bölgenin en büyük saat markasıdır biri hali ne gelmiştir.

İsmini iyiden iyiye her bir tarafa duyuran bu marka 1. ve 2. Dünya Savaşları’nda orduda çok tercih edilmiştir. İngiltere askerleri için büyük miktarlarda sipariş vermiştir. Kalitesi sayesinde çok fazla talep gören bu marka, dünya savaşları sırasında kullanmak için geliştirdiği mekanik ve Teknolojileri günümüzde de kullanmaktadır. Bu savaşlar sırasında saatlerde kullanılan lastik contalar su geçirmezlik konusunda dönemin en iyisi olmaktaydı. Yine ürettiği dalış saatleri ile dalış mesafesini diğer saatlere oranla  dört katına çıkarmıştır.

Dayanıklılık testlerini de başarı ile tamamlamıştır. Teste girdiği saatlerle kıyaslandığında ezilme ve kırılma özelikleri onlardan çok daha uzun süre dayanmıştır. Tarihinde NASA tarafından da teste tutularak tercih edilmesi de yer almaktadır. Teste giren 4 saat arasından bütün testleri geçen tek saat olmuştur. Böylece uzaya gitmeye hak kazanmıştır.

Yenilikçi ve oldukça iddialı tasarımları bulunan bu saatin dayanıklılığı da en yüksek düzeyde olmaktadır. İsviçre’nin dışına çıkmayı hedefleyen bu marka müşterilerini düşünerek ürettikleri saatlerin parçalarını kolay temin edilebilir şekilde yapmaktadır. Bu amacı sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Yine müşteri güveni de elde ettikleri başarılardan biri olmuştur. Sizin de ilginizi çekti ise Omega Eta Saat olarak temin edebilirsiniz.

Omega Eta Saat Fiyatları

İlk kurulduğu andan itibaren her geçen sene kendini geliştiren bu saat markası, pek çok alanda ilk sırada yer almaktadır. Uzaya çıkarken, aya ilk ayak basıldığında bu saat de orada yer almaktadır. Bunu sonuna kadar hakeden bu marka, müşterilerini memnun etmek için elinden geleni de yapmaktadır. İlk üretildiği günden beri ürettiği saat parçalarının kolay temin edilebilmesine dikkat etmektedir. Çeşitli filmlerde önemli oyuncuların kollarında da yerini alarak kendini kanıtlamıştır.

Kendini gösterdiği ve önemli anlara tanıklık yaptığı diğer bir alanda spor karşılaşmaları, olimpiyat oyunlarıdır. Olimpiyat oyunlarında zaman, doğruluğu kanıtlanmış Omega eta saat ile tutulmuştur. Belirli bir kesime hitap eden, lüks, şık, dayanıklılık ve kalitenin bir arada bulunduğu bir marka olarak hak ettiği değeri görmektedir.

Omega Eta saat satın almayı düşünüyorsanız Asil Saat internet sitesine göz gezdirmelisiniz. Bu saat ve diğer saat Markalarını en uygun fiyata buradan bulabilirsiniz. Saat fiyatları kullanılan malzemeye, üründe yer alan taşlar ve sayılarına, modelline göre farklılık göstermektedir. Saatin kordonunun üretildiği malzemenin çelik, deri, kumaş olması fiyatını değiştirmektedir. Yine saatin mekanizması da saat fiyatını etkileyecektir. Otomatik ya da manuel olması, renk farklılıkları, üzerindeki değerli taş sayısı fiyatı etkileyen diğer unsurlardır.

Omega Eta Saat Satın Alma

Omega Eta Saat almaya karar verdiyseniz sitemizi mutlaka ziyaret ederek beğendiğiniz saati incelemelisiniz. Buradan satın alacağınız ürünler %100 orijinal olmaktadır. Satın aldığınız zaman faturası da size ulaştırılacaktır. Sitemizi incelediğiniz zaman size kolaylık sağlayacak şekilde aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Yine almak istediğiniz ürünün özelliklerini açıklama kısmında bulabilirsiniz. Almak ya da incelemek isteğiniz bir saat markası varsa bunu arama alanına yazarak kolaylık ile bulabilirsiniz.

Firmamız sizlere pek çok kolaylık da sağlamaktadır. Satın almayı düşündüğünüz ürünü sitemize giriş yaptıktan sonra sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Bunun için havale ile ödeme yapabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız firmamız bunu da düşünmüştür. Bunun için kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Tüm saat markaları gibi Omega eta saat de sitemizde oldukça uygun fiyata sizlere sunulmuştur. İstediğiniz saati satın aldıktan sonra aynı gün kargoya verilmektedir.

Sizlere en kısa sürede ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Ücretsiz kargo hizmetimiz yine müşterilerimizin işini kolaylaştırmaktadır. Ürünler garanti ve faturaları ile sizlere ulaştırılmaktadır. Sizlerin memnuniyetini için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman bunu siz de fark edeceksiniz.