26 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Panerai Luminor 1950 GMT Ceramica PVD Black PAM441 Siyah

4,600.00 

Panerai Radiomir Firenze PAM 672 İşlemeli Kasa

4,800.00 

Panerai Radiomir Firenze PAM604 Siyah İşlemeli Kasa

4,800.00 

Panerai Submarsible PAM01305 Siyah Kadran

4,800.00 

Panerai Luminor Marina PVD Kasa Siyah Kadran

4,800.00 

Panerai Luminor Marina PVD Black Marina Left PAM00026

4,400.00 

Panerai Luminor Marina Borderaux PAM 911

4,400.00 

Panerai Luminor Marina Rose Kasa Beyaz Kadran

4,400.00 

Panerai Luminor Marina Rose Kasa Siyah Kadran PAM00393

4,400.00 

Kurucu Giovanni Panerai 1860 İtalya’nın Floransa bölgesinde ilk saat atölyesini açmıştır. Bu atölye, hem saat üretim merkezi, hem satış mağazası hem de saatçilik okulu görevi görerek birçok çırak ve saat ustası yetiştirmeye başlamıştır. 1936’da Radiomir modelin ilk prototipi üretilmiştir.

Büyük yastık çelik kasa, tel çıkıntılar, mekanik saatlerin ilk örnek tasarımı yapılmıştır. 1942’de İtalyan kraliyet donanması için su sızmasını önleyen mekanizma, kurma kolu contasını sarma gerilimden koruyan çelik yarım ay kasalı saatler üretilmiştir. 1950 yılında devrim niteliğindeki Luminor saat kasaları icat edilmiştir. Bu tarihten önceki Radiomir kasalar yerini Luminor’a bırakmıştır. Günümüzde halen bu sistem kullanılmaktadır.

1960’lı yıllarda Luminor’un patenti alınarak taç koruyucu sistem geliştirilmiştir. 1970’lerde basınç dengeli su altı feneri görevi gören saatler üretildi. 1990’larda Luminor Marina dar çerçeve vidalı kasa arkası ile dünyanın dört bir yanında yankı uyandırdı. 2002’de İsviçre’de ikinci büyük üretim atölyesini kurdular. 2008’de tek düğmeli kronograf saat üretilmiştir.  2011’de 3000 kalibre bronz saat üretildi.

Panerai 2014 yılında merkezden uzak salınımlı 4000 kalibre saati tanıttı. 2016 yılında özel turbilon regülatörlü çift dakika tekrarlı klasik Luminor tasarımına sadık kalarak modernize edilmiş mekanizması ile piyasaya sürülmüştür. Tasarımları halen dünya çapında büyük ilgi uyandırmaktadır.

Panerai Luminor Replika Saat Fiyatları

Replika Panerai Luminor saat imalatındaki en önemli nokta malzeme kalitesidir. Panerai Luminor saatler üretilirken paslanmaz çelik, titanyum ve seramik malzeme kullanılmaktadır. Panerai Luminor imitasyon saat fiyatları içindeki belirleyici etken ürün içinde kullanılan malzeme kalitesidir. Yüksek kaliteli saat üretici ve İtalyan cazibesini taşıyan replika saatler tasarımda liderdir. Panerai Luminor çakma saat fiyatları belirleme aşamalarında direnç, burulma, tuzlu su, ter, nem, ultra viyole ışınlarına maruz bırakılarak tüm ölçümlerden başarılı biçimde geçmiştir.

Altı bin kalibre ile dayanıklılık, şıklık ve estetiği zirvede yaşayın. Çakma Panerai Luminor saat fiyatları belirlenirken 16 linye kullanımı ve 5 mm kalınlığa göre hesaplanmıştır. Seçkin tarihi koleksiyon, lüks spor saatleri, kasa boyutu, kadran seçimi, kayış seçenekleri ile replika Panerai Luminor saatlerde isteğe ve zevkinize bağlı seçimler yapmak mümkündür. İmitasyon Panerai Luminor saat fiyatları tüm bu seçeneklere göre değişmektedir.

Panerai Luminor Replika Saat Satın Alma

Olimpik havuz 1500 metre yüzme şampiyonu Gregorio Paltrinieri, yüzerken her zaman Panerai Luminor saat takmaktadır. Şık ve atletik vücuda sahip pek çok sporcu bu markayı tercih etmektedir. Replika Panerai Luminor saat satın alımlarında yukarıda belirtilen başlıca kriterler ön plandadır. İmitasyon Panerai Luminor saatlerinde iki ana model türü vardır. Birincisi geleneksel klasik Rumior modeller, ikinci grupta ise modern Luminor modeller yer almaktadır.

Çakma Panerai Luminor saatlerde orijinal modeller tasarım ve estetik açıdan kusursuz biçimde taklit edilmiştir. Tüm modeller estetik harikası olarak tasarlanmıştır ve kullanmaya başlanılan andan itibaren üzerinizdeki etki ve ışıltıyı fark edeceksiniz.

asilsaat.net ile kalite garantili ürünlerde kaçırılmayacak fırsatlardan yararlanın. Replika Panerai Luminor satın alma sırasında kapıda ödeme seçeneğini tercih ederek ister taksitli ister nakit ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz. İmitasyon Panerai Luminor saate sahip olup İtalyan zarafetini ve karizmasını yaşamak çok kolay. Spor ve şık giyimlerde özen ve titizliği yaşamanızı sağlayacak çakma Panerai Luminor saatleri tercih edin.

Dünyanın dört bir yanındaki sanatçılardan ünlü sporculara, modaya yön verenlerden sinema oyuncularına kadar tercih edilen ilk marka olmanın gururunu yaşayın. Kalite, dayanıklılık, teknik donanım, A kalite malzeme kullanımı, nem ve aşınma testleri konusunda kusursuz tasarım olan Panerai Luminor saatinize biran önce sahip olarak yaşamınıza değer katın.