Gösterilen sonuç sayısı: 3

Patek Philippe Nautilus Diamond Silver 5719 Taşlı Kadran ETA Saat

Orijinal fiyat: 28,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 23,000.00 ₺.

Polonya’da iki arkadaş tarafından kurulan bir saat firmasıdır. 1839 yılında kurulmuştur. Kurucularından Anteni Patek  soyadını ilerleyen zamanlarda  firmasına vermiştir. Diğer kurucu ise Francois Czapek olmuştur. Kuruluş zamanı savaş sırasına denk geldiği için zorluk yaşamışlardır. Zamanın zorluğunun üstüne savaşın zorluğu da eklenmiştir. Bu zorluklara rağmen 200 kişiden fazla işçinin çalıştığı bir fabrika kurmayı başarmışlardır. İsimlerini sadece Polonya’da değil tüm dünyada kısa süre içerisinde duyurmuşlardır.

Yaklaşık beş yıl sonra imal ettikleri saatleri Paris’teki fuarda yerini almıştır. O zamanlarda kol saatinde ziyade en popüler olanlar cep saati olmaktaydı. Patek bunu iyice geliştirerek daha ince, kurmalı olarak imal etmiştir. Çok beğenilen ve sevilen bu saatler çok fazla sayıda satılmaya başlamıştır.

Patek kendisini iyiden iyiye saatlerine vermiş, varı yoku saatleri olmuştur. Bunu daha da ileriye götürerek cep saatlerinin özelliklerinden biri olan anahtarsız çalışma prensibinden yola çıkarak “Anahtarsız Saatler” adlı kitabı yazmıştır. Bu kitapta çerik olarak kendisinin saati üretme aşamasındaki yaşadıkları ve düşünceleri yer almaktadır. Fransa için yaptığı hizmetleri karşılığında Papa tarafından onurlandırılmıştır ve şeref nişanı layık görülmüştür.

1844 senesinde ortağı ile yollarını ayırıp var gücü ile çalışarak dönemin en popüler cep saatlerini imal edip adını dünyaya duyurmuştur. Kuruluş aşamasındaki onca zorluğa rağmen yılmadan çalışmıştır. 1845 senesinde Adrien Philippe ile iş ortağı olmuştur. Böylece ismi de Patek Philippe olarak değiştirilmiştir. Bu saat markası 1935 senesinde Amerikan ortamına girmiştir. Başarısını daha da arttırmıştır.

Dünya çapında ismini duyuran, pek çok modeli olan ve yeni modelleri de üretilen Patek Philippe’in Cenevre’de bir müzesi bulunmaktadır. Bu müzede de koleksiyonu yer almaktadır.

Patek Philippe Eta Saat Fiyatları

Kuruluş aşamasındaki zorluklara rağmen kendini saat konusunda bir dünya devi haline getiren Patek Philippe eta saat kendine has alıcılara sahiptir. Zarif görünüme sahip olan bu saatlerde üstün el işçiliği bulunmaktadır. Geleneksel işçilik modern teknoloji ile harmanlanmıştır. Yıllar içeresinde kendini daha da geliştirmiş, hem klasik hem de yenilikçi bir saat markasıdır.

Kalite anlayışı sadece saatlerin üretim aşamasında değil müşteriye ulaşıncaya kadar olan her aşamada dikkat edilen bir unsurdur. Bunun için şirket çalışanlarına da özel olarak eğitim vermektedir. Şu anda Stern ailesinde olan şirket 4 nesildir aynı ailede bulunmaktadır. Patek Philippe eta saat değerini asla kaybetmemektedir. Hatta aldığınız saat değerini korumanın yanı sıra daha da değer katmaktadır. Dizaynı kusursuz olan bu saatin sadece görünüşü değil işlevselliği de mükemmeldir. Kasanın içerisinde bulunan çok küçük parçalar dahi inanılmaz elişi gerektirmektedir.

Değerine değer katan bu saatin fiyatları çeşitli unsurlara göre değişkenlik göstermektedir. Bunlardan biri kordonun malzemesidir. Kordonun çelik, deri, bronz, gümüş, altın gibi malzemeler fiyatı değiştirmektedir. Saatin modelinin çeşitleri de fiyatı değiştiren farklı bir unsurdur. Üzerinde Taş olup olmadığı da fiyatta farklılık göstermektedir. Taşın sayısı, malzemesi de bunu etkilemektedir. Saatte genel olarak kullanılan küçük parçaların dahi üretildiği malzemeler fiyatta değişkenlik göstermektedir.

Ürünlerinin kalitesinin her zaman arkasında bulunan Patek Philippe eta saat zarif ve şık görünüşü ile sevenlerinin beklentisini sonuna kadar karşılamaktadır. Seneler içerisinde çizgisinden taviz vermeden yenilikleri de ustalıkla saatlerine işlemiştir. Hem klasik sevenleri hem de yenilik isteyenleri düşünerek tasarım yapmaktadır.

Patek Philippe Eta Saat Nereden Satın Alınır?

Patek Philippe eta saat almak isteyenlerin bakması gereken ilk yer Asil Saat sitesimiz olmaktadır. Geniş ürün çeşitlerimizin bulunduğu sitede bu saat ve diğer marka saatleri bulabilirsiniz. Her aşamada müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak hareket etmekteyiz. Ürün seçiminden ürünün sizlerin eline ulaşıncaya kadarki her aşamasında sizin işlemlerinizi kolaylaştıracak fikirler sunmaktayız.

Alışverişinizi rahat bir şekilde yapabilmeniz için ürün özellikleri ürünün alt kısmında yer almaktadır. Fiyatı da yine aynı yerde yer almaktadır. Aradığınız bir ürün varsa bunu arama butonuna yazarak bulmanız mümkündür. Eğer kapıda ödeme yapmak istiyorsanız bu seçeneğimiz de bulunmaktadır. Yine kredi kartı ya da havale seçenekleri de sizlere sunduğumuz diğer yöntemlerden. Ücretsiz kargo imkanımız da bulunmaktadır. Aradığınız saati en uygun fiyata buradan bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmenizdir.