76 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Patek Philippe Aet Remould Bergen Sunrise 5711 Replika Saat

Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,400.00 ₺.

Patek Philippe Aquanaut 40 mm Mavi Kadran 5168G-001 Silver Replika Saat PPAQ002

Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,400.00 ₺.

Patek Philippe Aquanaut 40 mm Siyah Kadran 5167A-001 Silver Replika Saat PPAQ001

Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,400.00 ₺.

Patek Philippe Aquanaut 40 mm Siyah Kadran 5167R-001 Rosegold Replika Saat PPAQ004

Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,400.00 ₺.

Patek Philippe Aquanaut 40 mm Yeşil Kadran 5168G-010 Silver Replika Saat PPAQ003

Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,400.00 ₺.

Patek Philippe Aquanaut Mavi 5167R Rose 40 mm Replika Saat

Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,400.00 ₺.

Patek Philippe Dual Time Rose Siyah Kadran

Orijinal fiyat: 5,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,500.00 ₺.

Patek Philippe Dual Time Silver Beyaz Kadran

Orijinal fiyat: 5,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,500.00 ₺.

Patek Philippe Dual Time Silver Beyaz Kadran Kahverengi Kordon

Orijinal fiyat: 5,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,500.00 ₺.

Patek Philippe Dual Time Silver Mavi Kadran

Orijinal fiyat: 5,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,500.00 ₺.

Patek Philippe Dual Time Silver Siyah Kadran

Orijinal fiyat: 5,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,500.00 ₺.

Firma, İsviçre’nin Cenevre kentinde ortaya çıkan herhangi bir saat grubu içerisinde olmadan bağımsız bir şekilde saat üretimi yapan köklü bir firmadır. Yıllardır saat endüstrisi özelinde büyük bir dominasyonu olan Patek Philippe, dünyanın en büyük saat firmaları arasında birinci gelmektedir. Firmanın hakları ve yönetimi Stern adlı bir ailenin elindedir. Şirketin hakları dünyaca ünlü bir ailede olması da firmanın itibarını oldukça yukarılara çekmektedir. Saygınlığı yüksek olan bu saat firması, saat konusunda çığır açmıştır.

Saatlerin üretiminde kullanılan tüm maddeleri, firma kendine özel olarak üretmektedir. Müşterilerine hizmet vermeye başladığı ilk yıldan bu yana, malzeme kalitesiyle kendisini oldukça farklı bir konuma yerleştirmiştir. Saat koleksiyoncularının özellikle seçtiği bir marka olan Patek Philippe, saat denilince akla gelen en önemli markadır. Markanın ortaya koyduğu modeller yalnızca bir saat değil aynı zamanda bir yatırım aracı olarak gözükmektedir. Yıllar geçse de eskimeyen ve değerini kaybetmeyen tasarımlarıyla firma kendisine müthiş bir değer eklemektedir.

Cenevre’nin en önemli saat üreticilerinden olan bu firma, her zaman modellerinde farklı şeyler denemeyi ve özellikle tasarım konusunda gelişmeyi planlamıştır. İlk modelini 3 yıl süren çalışma programından sonra 1933 yılında ortaya çıkarmıştır. 18 ayar altından imal edilen Supercomplication modeli, halen eşsiz bir tasarıma sahiptir.

Patek Philippe ürettiği modellerle karakteristik bir saat tasarımı anlayışı yansıtmıştır. Öyle ki 2016 yılında yapılan eski bir üretim Patek Philippe saat modeline yaklaşık 9,6 milyon İsviçre Frangi teklif edilmiştir. Bu çılgın fiyatları yalnızca bu firmada görebilmekteyiz. Tasarım konusun dışında ürettikleri saatlerde sonsuz takvim komplikasyonu vardır. Bu sayede modellerini zamandan bağımsız olarak üretebilmektedir. Hiçbir zaman eskimeyen tasarım ve sağlam çalışan mekanizmalarıyla dünyanın bir numaralı saat markası olmayı hak etmiştir.

Patek Philippe Replika Saat Fiyatları

Patek Philippe koleksiyonları arasında yaklaşık 200 farklı saat modeli barındırmaktadır. Saatlerin tasarımlarında her zaman geleneksel kültüründen feyz alınarak günün modasına uygun çizgiler kullanılmıştır. Bu sayede firma kendine özel birçok farklı model oluşturabilmiştir. Paslanmaz çelikten üretilen tüm kasalar, dayanıklılığıyla zamana meydan okumaktadır. Bunun yanında üst klasman saatleri için de altın, platin veya gümüş gibi hammaddeleri de kullanmaktadır. Hizmet vermeye başladığı ilk yıllardan bu yana 2 köklü koleksiyonuyla müşterilerin beğenisini almıştır. Nautilus ve Calatrava en popüler koleksiyonlarının başında gelmektedir.

Tüm bu kalite ve tasarım çalışmaları Patek Philippe imitasyon saat fiyatlarını üst noktalara çekmiştir. Bu sebeple herkes tarafından beğenilen firmanın tasarımlarını satın almak, oldukça yüksek meblağlara tekabül edecektir. Bu sebeple Patek Philippe replika saat modelleri yoğun olarak tercih edilmektedir. Asıl Saat firması olarak müşterilerimizin beğendiği tasarımlara yüksek fiyatlar ödememesi için imitasyon saat modellerini satmaktayız. Bu sayede ekonomik fiyatlarla istediğiniz tasarımlara sahip olabileceksiniz.

Cenevreli şirket kendi üretimleri olan mekanik mekanizmalarla kendilerine farklı bir profil çizmişlerdir. Birçok saat parçasının patentine sahip olan firma, kendine has bir mekanizma teknolojisine sahiptir. Yalnızca tasarım konusunda değil mühendislik çalışmalarında ileri düzey teknolojileri üretmeyi başarmıştır. Saat sektörü içerisinde kendini o kadar fazla ileriye taşımıştır ki kendi kalite standartlarını belirleyen mührü kullanmaya başlamıştır.

Genel saat üreticileri tarafından kabul edilen yüksek standart belirleyicisi Cenevre Mührü yerine kendi mühürlerine göre üretimlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Bu sebeple her haliyle kendine özel ve münhasır bir firma olmayı başaran Patek Philippe, piyasa ortalamasının çok üstünde fiyatlarla saat üretmektedir. Çoğu insanın kolunda taşımak isteyeceği bu saatleri satın almak için on binlerce lirayı gözden çıkartmak gerekmektedir. Bu noktada Asıl Saat firması çakma Patek Philippe saat modelleriyle müşterilerini o güzel tasarımlarla buluşturmaktadır. Hem uygun fiyatlarla hem de bire bir tasarımlarla tam bir kullanıcı dostu saat satmaktayız.

Replika Patek Philippe Satın Alma

Son yıllarda modaya verilen önemin artmasıyla saat konusu da bir hayli popüler olmuştur. Özellikle saatlerin bir aksesuar olarak görülmeye başlamasıyla insanların kol saatlerine olan merakı da paralel olarak artmıştır. İnsanlar ünlü markaların saat modellerini satın almak istese de ekonomileri izin vermemektedir. Bu sebeple bizler Asıl Saat firması olarak müşterilerimize imitasyon Patek Philippe saat modelleri satmaktayız. Kapıda ödeme seçeneğimizle de müşterilerimize kolay ve hızlı bir şekilde ürünleri ulaştırıyoruz. Gönül rahatlığıyla yapacağınız alışverişlerde asilsaat.net ile kapıda ödeme kolaylığından memnun kalacaksınız.