Gösterilen sonuç sayısı: 8

Richard Mille RM07 Kırmızı Lady

Orijinal fiyat: 14,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 9,000.00 ₺.

Richard Mille RM07 Ladies Diamond Siyah

Orijinal fiyat: 14,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 9,000.00 ₺.

Richard Mille RM07 Ladies Taşlı Kadın Kol Saati

Orijinal fiyat: 14,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 9,000.00 ₺.

Richard Mille RM07 Taşlı Kadran Beyaz

Orijinal fiyat: 14,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 9,000.00 ₺.

Richard Mille RM035 Rafael Nadal Carbon PVD Black

20,000.00 

Richard Mille RM035 Rafael Nadal Carbon Yellow PVD Black Eta Saat

Orijinal fiyat: 20,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 17,000.00 ₺.

Richard Mille RM059 Yohan Blake Yeşil Eta Saat

Orijinal fiyat: 20,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 17,000.00 ₺.

Richard Mille RM061 White Yohan Blake Beyaz Kasa

Orijinal fiyat: 15,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 12,000.00 ₺.

Richard Mille’nin hikayesi İsviçre sınırında bir Fransız komününde başlamaktadır. İleriki hayatında lüks saatlerin adını yazacak olan Richard Mille Besençon’da pazarlamacı eğitimi almaya başlamaktadır. Lüks saatlerin üretici olan Mille şehrin de yer alan Finhon’da çalışmaya başlamaktadır. Burada çalışmasıyla aslında gelecek hayatının temellerini atarak iş yerinde kazandıklarıyla kendi geleceğini inşa edecektir.

Gelecekteki hayallerinin gerçekleşmesini belki de burada işe başlamasıyla olacaktır. İşte kazandığı deneyimler sayesinde gelecekte kaliteyi saatte yaşatarak özgün, farklı, sınırlı sayıda saat üretecektir. Markasının kaderini bu aşamalarda belirleyen Richard ileri görüşlülüğüyle günümüzde iyi bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Böylelikle lüx saat tarihine adını yazdırmaya başlıyor.

Finhon’da çalışırken burayı tabanca ve mekanik ürünler satan Matra firması satın alıyor. Satın alındıktan sonra burada mekanik konusunda da bir sürü tecrübe kazanan Richard yolculuğuna devam ediyor.  İşinde ilerleyen ve işinin temelini öğrenen Richard artık kendisinin bir şeyler yapmak istediğini fark ediyor. Kendi yaratıcılığı ile saatlerini üretmek istiyor. Bu düşünceler doğrultusunda 1992 senesinde Matra’dan ayrılıyor. Bundan sonra Mauboissin için lüks saat üretimine başlıyor. 1992 senesinden sonra gelişen teknolojiyle beraber dünya da değişmeye başlıyor. Mille yeteneği ve zekasıyla birlikte teknolojiden hızlı bir şekilde ilerliyor.

1999 yılında Richard Mille kendi saat şirketini kuruyor. 2001 senesinde RM001’i üretiyor. Dünyanın en lüks saati olma yolunda ilerlemekte olan Richard hafif malzemeler kullanarak saatlerinin üretimini gerçekleştirmeye başlıyor. 2000 senelerin başında formula 1 pilotu Felipe Massa kullandığı saatler sayesinde yaptıkları tasarımlarda artık gramajı ölçü alıyor. 2012 yılında RM056 olan saati 2 milyon dolar değerine ulaşıyor. Bu yolun sonunda ise ulaştığı başarı ile 20 gr saatler üretmeyi başarıyor.

Richard Mille Eta Saat Fiyatları

Yıllar içinde büyük ilerleme kazanan bu marka dünyanın en zenginleri ve önemli kişilerin tercihi haline gelmiştir. Kullandığı malzemelerle, özgün tasarımlarıyla en hafif saati bu marka ile insanlar tanımaktadır. Saatin hem manevi hem de maddi ağırlığı günden güne artmaya devam ediyor. Richard Mille eta saatleri son derece şık tasarımlarıyla aynı zamanda her kesime de hitap etmektedir. Her zaman her dönemde kullanılacak bu saatler çizgisini koruyarak en özel saat olmayı başarıyor. Saat tasarımlarında oldukça başarılı olan Richard Mille eta saatleri her dönemde adından çokça bahsettiriyor.

Eskiden beri modaya yön veren saatler günümüz de ise en önemli aksesuar olarak yerini alıyor. Modanın daha da ilgi çektiği bu dönemlerde saatler de kıyafetlerle buluşarak kişileri tamamlıyor. Her kesime hitap eden bu saatler insanların üstünde adeta canlanıyor ve farkını ortaya koyuyor. Sizler saati sadece bir işlevi yerine getirmek için değil aynı zamanda dikkat çeken bir aksesuar olduğu için de kullanırsınız.

Özel olan aynı zamanda spor ve şık bu saatler kişilerin bir nevi ekonomik durumlarının da göstergesidir. Bu yüzden saatin insanlar için önemi de oldukça artmıştır. Sayılı üretilen saatlere sahip olabildiklerinde saati kullanan kişilerdeki etkisi oldukça büyük olup kendilerini özel hissetmektedirler.

Richard eta saat fiyatları seçtiğiniz modele göre farklı fiyatlara sahiptir. Saatlerin fiyatlarını belirleyen en büyük etken onların hafifliğidir. Saatler konusunda dahi bir tasarımla renk seçenekleri ve özel kasası ile fiyatlar değişiklik göstermektedir. Richard saatini almak istiyorsanız bu koşulları dikkate almanız gereklidir. Maddi ve bir o kadar da manevi boyutu yüksek olacak bir saattir. Richard Mille Eta saat firması sizlerin satın alması için raflarda yerini almıştır.

Saati aldığınız zamanda kolunuza taktığınız andan itibaren size moda olarak kattığı vizyonla kendinizi özel hissedeceksiniz.  Richard Mille saatlerinin birçok modeli firmamız da mevcuttur. Saatleri sanat eseri gibi uzun yıllar sonucu ortaya çıkaran Richard Mille eta saatlerine modellerine mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Richard Mille Eta Saat Satın Alma

Richard Mille eta saat olarak alacağınız tüm saatler %100 gerçek ürünlerdir ve faturalı bir şekilde teslimi gerçekleştirilir. Daha birçok farklı markalar ve modellerine sitemizden ulaşabilir ve tercihinizi yapabilirsiniz. Saat modellerimiz kısmında saatlerin özellikleri sizinle paylaşılmaktadır. Merak ettiğiniz öğrenmek istediğiniz özelliklere buradan ulaşabilirsiniz. İstediğiniz bir saat modeli varsa sizde bunun kodunu biliyorsanız o kod ile arama yaparak saati görüntüleyebilirsiniz.

Açıklama yapılan kısımda fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Richard Mille eta saatleri asilsaat.net sitemizden makul fiyatlara satın alabilirsiniz. Sizlere her türlü kolaylığı sağlamaktayız sepetinize istediğiniz ürünü ekleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme kolaylığı sağlıyoruz ve almış olduğunuz ürünleri kapıda ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz de kredi kartına ödeme seçeneğimizi de seçebilirsiniz.

Richard Mille eta saat modellerini satın alıp saatte farklılığı yaşatabilirsiniz. Her saati sıfırdan üreten tasarlayan Richard Mille Eta saatlerinde ve diğer tüm ürünlerde aldıklarınız garanti kapsamında sizlere ulaşacaktır. Sizlere sağladığımız kapıda ödeme seçeneği ile güvenli alışveriş yapabilir ve gönül rahatlığı ile uygun fiyatlı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.