Tek bir sonuç gösteriliyor

Seiko Prospex Divers Siyah Kadran

Orijinal fiyat: 4,750.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,250.00 ₺.

Seiko kelime anlamı olarak Japonca’da dakika, başarı ve mükemmel anlamına gelmektedir. Seiko, başarıyı isminde barındıran bir marka olduğunu kelime anlamıyla da göstermektedir. 1881 yılında Kintaro Hattori tarafınan kurulmuştur. Kintaro Hattori Tokyo da Ginza Bölgesinde duvar ve kol saatleri satan ve tamir dene bir dükkan ile işe başladığında henüz 22 yaşındaydı.

Girişimci bir ruha sahip olan Kintaro sadece 11 yıl sonra ilk fabrikasını kurdu. Seikosha fabrikasında 1892 yılında duvar saati üretimi yapılmaya başlandı. İşler yolunda gidince ürün çeşitliliğini arttırmayı düşünen Kintaro, 1895 yılında ilk cep saati olan Timekeeper’ üretti. Bu üretim Japonya’nın kol saati üretiminin öncülüğünü etmiş çok önemli bir adımdır.

1924 yılında Kanto’da yaşana deprem sonrası fabrika yıkılınca, yeniden yapılması gerekti. Yeni yapılan fabrikanın adı da değişti ve faaliyetine Seiko olarak başladı. Bu tarihten itibaren üretilen saatler Seiko adıyla üretildi. Japonya Devlet Demiryolları Seiko’yu1929 yılında resmi olarak kullanmaya başladı. Makinistler tüm seferlerini Seiko saatlere bağlı kalarak yaptılar.

Japonya devletinin onayı ile Seiko saatleri resmi olan platformlarda kabul edildi. Takip eden yıllarda Seiko diashock isimli darbe emici cihazı üretti. Saatteki en hassas bölüm olan balans milinin düşme veya sürtünme esnasında zarar görmemesi amacıyla üretilmiş olan diashock, saat üretiminde devrim niteliğinde olan bir buluştur. 1959 yılında saati kurmaya yarayan magic lever sistemine ile ilk otomatik saati üretildi. Bu muhteşem sistem, piyasadaki saat üreticilerine, otomatik saat üretimi konusunda öncülük etmiş devrimsel niteliğe sahip bir sistemdir.

Seiko 1960 yılına gelindiğinde imza saati olarak anılan Grand Seiko’yu dünyaya tanıttı. 1964 yılında yapılan olimpiyatlarda Seiko kabul edilen tek saat oldu ve müsabakalarda kullanıldı. İlk süre ölçen kol saatini de yine aynı piyasaya sürdü. 1965 yılında ise 150 metre su altında bile su geçirmezlik özelliğine sahip ilk dalgıç saatini dünya pazarına gururla sundu. 1985’te Orient ile birleşme kararı alan Seiko, sonraki yıllarda Seiko Corporation, Seiko Instruments Inc. ve Seiko Epson Corporation olarak ayrıldı.

Seiko Replika Saat Fiyatları

Seiko markası oldukça kaliteli ve saat dünyasına getirdiği yeniliklerle adından çokça söz ettiren bir markadır. Dünya pazarında kaliteli ve üst düzey saat markaları arasında ilk sıralarda yer alan Seiko, başarılı ve istikrarlı üretim hayatına, birbirinden güzel modeller ve eşsiz özellikler üreterek devam etmektedir. Dünya markası olan Seiko saatler özellikleri ve tasarımları ile çok cezbedici seçenekler olsalar da üst düzey fiyatları sebebiyle kullanıcıları aynı markanın replikalarına yönelmektedir.

Replika Seiko saat gerçeğini aratmayan özelliklerle ve tasarımlarla piyasaya sunulmaktadır. Fiyatıyla marka aşığı olan kişilerin yüzlerini güldürmektedir. Piyasada  Seiko imitasyon saat veya çakma Seiko saat kavramı, dünyaca ünlü markaların ürünlerine sahip olmak isteyenlerin sıkça zikrettiği terimlerdir. Kişiler Seiko saatin orijinalini alamasa da çakma Seiko saat ile bu isteğini bir nebze de olsa karşılamış oluyor. Bu durum güvenilir siteler aracılığıyla gerçekleştirilirse sizin için daha doğru olur. Çünkü replika saatler de de en kötü haliyle karşılaşma ya da bambaşka bir ürün gönderimi söz konusu olabilir. Mağduriyet yaşamamak adına asilsaat.net adresindeki ürünleri incelemenizi ve alışverişinizi yapmanızı öneririz.

Seiko Replika Saat Satın Almak Çok Avantajlı

asilsaat.net adresinde bulunan replika Seiko saatler için çok uzun yıllar sürecek kullanım keyfi garantisi verebiliyoruz. Replika saatler orijinaline çok yakın saatler olup doğru yerlerden satın alınması gerekir. asilsaat.net replika Seiko saat ve birçok saat çeşidini bulabileceğiniz ve güvenle alabileceğiniz tek adrestir. Sitemizdeki ürünlerin ve hizmetteki kaliteyi yaşamak sizin de hakkınız. Online alışverişlerinizde ödemenizi kredi kartınızla ya da kapıda yapabilirsiniz.

Teslimat ve ödeme konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız güvenilir alışverişin adı olan asilsaat.net bir tık uzağınızda. Hediyelik ürün alımlarında da güvenebileceğiniz bir online alışveriş sitesi. Ürünü iade etme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Alışveriş sırasında ve sonrasında yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda cevap bulabileceğiniz bir muhatabınızın olması çok özel bir durumdur. Her aşamada sizinleyiz. İster kendiniz için ister sevdikleriniz için hediye edilebileceğiniz en güzel saatleri görmek için  mutlaka sitemizi ziyaret edin. Türkiye’nin zamanı asilsaat.net ile akıyor…