Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

İlk defa 1932 yılında görücüye çıkan Tudor saat, aslında Rolex’in üreticisi tarafından 1926 yılında The Tudor isim hakkı alarak üretime başlamıştır. Uzun bir tasarım sonrasında Rolex alımında maddi güçlük yaşanmasının ardından amaç daha uygun fiyatlı olan saat tasarımlarını ortaya koymaktı. Lüks saat konseptine uygun olarak üretim yapmakta ve Amerika’nın en çok satan ikinci saat markası olarak devam etmektedir. Eğer saat sektörünü yakından takip eden birisiyseniz bu markanın 20. Yüzyıl başlarından itibaren atağa kalktığını ve büyük bir müşteri kitlesine sahip olduğunu görmemek imkansızdır.

Ürünlerinde benimsediği modern ve yenilikçi misyonuyla müşterilerine kaliteli ve yüksek segmentte asil ürünler sunan firmadır. İlk göze çarpan özelliklerinden birisi ise dayanıklılık olmaktadır.  Bunu izleyen diğer özellikler de kalite ve zerafet olarak dikkat çekmektedir. Saat üretiminde, ustalığını tüm ürünlerinde görebilirsiniz. Hareketten, kasaya, kordondan, camına kadar her bir parçası üretilirken kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Bu özellikleri ile piyasaya giren saat, kullanıcı dostu olması ile ön plana çıkmaktadır.

Markanın sektörü takip eden, yeniliğin öncüsü olan, müşterisinin mutluluğunu odağa alan vizyonu ile saat kategorisinde önemli bir yere sahip olmasını sağlamıştır. Firmanın saatlerindeki fonksiyonellik ve şıklık müşterilerinde gülen yüz etkisi yaratarak, olumlu bir alışveriş tercihi duygusunu yaşatır. Tudor saatlerinde yüksek kalitede ürün fonksiyonelliği, mekanizmaları, kadran ve cam, kordon gibi mükemmel bütünü ortaya çıkaran her bir birim dikkatle ve özenle imal edilip, birleştirilip, değerli kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur.

Firmanın saat portföyündeki sayısız çeşitlilik, saatlerindeki modern tasarım ve dönemin trend modelleri saat sektöründe ve müşterilerinin hafızalarında yer edinmelerini sağlayan etkenlerdir. Markanın tanınırlığını ve tercih edilmesini de sağlayan bu etmenlerdir. Zaman ölçümünü, saat mekaniğinin mükemmel performansıyla en doğru biçimde yapabilmeniz için Tudor saatleri kullanıcılarına onları özel hissettirecek saatler tasarlamıştır. Bu saat tasarımları kendine has karakterleri ve ruhları olan müşterileri için göz kamaştırıcı özelliklerdendir.

Firma sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile saat tutkunlarının smart ve casual olmak üzere her tarza hitap etmektedir. Bu nedenle her ruh haline özel olarak kullanılabilecek saat modelleri mevcuttur. Siz ister spor ister klasik ister günlük kullanmak isteyin Tudor saat modelleri size uyum sağlayacaktır. Tüm bu özelliklerin yanı Sıra bu saatler kullanıcılarını uygun fiyatıyla da cezbetmektedir.

Tudor saatleri tarz ve stilinizi tamamlayan aksesuarlarınız olarak aklınızda kalacaktır. Hem stiliniz hem bütçenizi ön planda tutarak tercih ettiğiniz bu saatler sizi tam anlamıyla yansıtacaktır. Kaliteyle şık tasarım kombinasyonu sunan markanın ürünleri beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Tasarımların detaylarındaki incelik, teknik özelliklerinin etkisi uygun fiyatıyla en doğru saat seçiminiz olacaktır.

Tudor saatlerini eşsiz olarak konumlandıran özelliklerinden biri de uzun ömürlülüğüdür. Firmanın saatlerini üst segmente taşımasına da sebep olan bu özelliğin müşterilerinin de mutlu olmasına etkisi vardır. Kaliteli işçiliği, zamanın ötesinde oluşu, şıklık ve uygun fiyatlı tasarımı ile saat tutkunlarının vazgeçilmezi olmaktadır.

Tudor Eta Saat Fiyatları

Tudor eta saat büyük bir saat ustalığının ve döneminin de ilerisinde olan tasarımın eserleridir. Saat tutkunlarının da hayallerini süsleyen bu markanın ürünlerine ekonomik bir bütçeyle sizde sahip olabilirsiniz. Tudor Eta saat, yani zamanı tutmadaki yoldaşlarınız size üstün performansıyla hizmet ederken dayanıklılığı ve asil tasarımıyla yanınızdan ayıramayacağınız bir parçanız olacaktır.

Farklı özelliklere ve modellere sahip olan bu saatlerle siz de şıklığınıza şıklık katacaksınız. Tudor eta saat fiyatları ile ilgili yapacağınız araştırmalarda en uygun fiyata en kaliteli ürünü Asıl Saat aracılığıyla satın alabilirsiniz. Piyasada bulunan farklı fiyattaki saatler ile mutlaka karşılaştırma yapmalı ve en kaliteli olanını seçmeye özen göstermelisiniz.

Tudor Eta Saat Nasıl Satın Alınır

Tudor eta saat kadran rengi, kadran tasarımı, saat kasası şekli ve tasarımıyla, cam kalitesi, kordon çeşitliliği gibi tüm özellikleriyle siz değerli müşterilerine sınırsız seçenek sunmaktadır. Dilediğiniz ürünü seçerek çeşitli ödeme yöntemleriyle seçiminizi yaparak satın alabilirsiniz.

Asilsaat.net aracılığıyla alışverişinizi güvenle yapabilir, ihtiyacınıza en uygun ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğiyle müşterilerini kötü deneyimlerle karşılaşma riskine karşı koruyarak güvenle hizmet alma ayrıcalığı sunan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.