Gösterilen sonuç sayısı: 4

Tudor Pelagos M25600TN PVD Siyah

4,250.00 

Tudor Grantour Date 20500N Beyaz Kadran

4,250.00 

Tudor Pelagos M25600TN Mavi Kadran

4,250.00 

Tudor Pelagos M25600TN Çelik Kasa Siyah Kadran

4,250.00 

Firmanın kökleri 1926 yılına doğru dayanmaktadır. Cenevre merkezli olarak ortaya çıkan firma ünlü Rolex firmasının da fikir babası olan Wilsdorf tarafından belirli birkaç insiyatif alınarak kurulmuştur. Firmanın birincil amacı, Rolex ile yarışabilecek mekanizmalı ve tasarımla saatleri daha uygun fiyatlarla sektöre sunmak olmuştur. Rolex gibi elit bir seviyeye hizmet vermek yerine daha geniş çaplı bir müşteri ağını Tudor markası planlanmıştır.

Tudor saat kalitesini başladığı yıllardan bu yana en üst seviyede tutmuştur. Hatta Rolex’in kullandığı bazı hammadde çeşitlerini aynen kendi saatlerinde de kullanmıştır. Buradan bile markanın ne kadar yüksek bir kalite düzeyinde saatleri ürettiğine dair bilgi veriyor. Mekanizma konusunda ise daha az maliyetli olan ETA’nın başka firmalar için de ürettiği mekanizmaları kullanmaktadırlar.

Uzun yıllar bu mekanizmaları kullansalar da 2015 yılında kendi atölyelerinde ürettikleri özel bir mekanizmayı bazı modellerinde aktif olarak kullanmaktadır. Tudor ismi kurulduğu yıllarda İngiltere’yi yöneten köklü bir ailenin soyadını ödünç alarak ortaya çıkmıştır. Hatta firmanın logosu o dönemki ailenin armasıyla bire bir şekilde tasarlanmıştır. Daha sonrasında logo üzerinde birkaç değişiklik yapılmıştır. Logonun etrafı bir kalkanla çevrilmiştir. Bu logo genel müşteri kitlesi tarafından daha büyük bir beğeni toplamıştır. Güç ve estetiği bir arada eriten bu logo zarafetin sembolü haline gelmiştir.  Güncel olarak üretilen modellerinde kadın ve erkek saatleri fark etmeden kadranlarında firma ismi ve sembolü dikkat çekici bir şekilde bulunmaktadır.

Tudor Replika Saat Fiyatları

Tudor saat modelleri özellikle saat sektörü içerisinde bilgili olan insanlar tarafından çok sevilen bir marka olmuştur. Firma hem eski tarzda üretilen saatleriyle hem de günümüz moda çizgilerine uyumlu saatleriyle, insanların popüler olarak tercih ettiği markalar arasında yerini almıştır. Hiçbir zaman kaliteli işçilikten ve saat mekanizmaların hassasiyet değerlerinden ödün vermeden, istinasız tüm ürünlerinde özel bir üretim ortaya koymuştur.

Rolex firmasının sahip olduğu vizyonla ortaya çıksa da yıllar içerisinde kendini ayrı bir marka haline getirmeyi başarmıştır. Bu firmanın saat modelleri, saat ile ilgili olan insanlar arasında beğenilerek tercih edilmektedir. Kaliteli bir üretimden geçmesi fiyatları üst seviyelere çekmektedir. Herkesin bu tasarımlara ulaşabilmesi için Asil Saat firması olarak müşterilerimize imitasyon Tudor saat modellerini ulaştırmaktayız. Bire bir olarak üretilen bu saatler orijinalleriyle yan yana koyulduğunda hiçbir farkla karşı karşıya kalmayacaksınız.

Saat lobisi içerisinde, tam bir fiyat performans ürünü olarak bilinmektedir. A sınıf bir kaliteyi diğer saat üreticilerine göre daha uygun fiyatlarla piyasa süren firma, sektör içerisinde önemli bir yer edinmiştir. Lüks saat koleksiyonu yapmak isteyen kişilerin bir numaralı tercihi olmaktadır. Ayrıca günümüz modasına uygun olarak üretilen saatleri, firmanın halen güncelliğini korumasına yol açmaktadır.

Lüks saat kategorileri arasında alt sıralarda olsa da herhangi bir modelini satın almak istiyorsanız binlerce liranızı harcamanız gerekmektedir. Bunun yanında bütçenizi sarsmadan daha uygun fiyatlarla aynı tasarıma sahip saatleri Asil Saat firmamızdan temin edebilirsiniz. Replika Tudor saat modelleri mağazamızda satışa sunulmuştur. Tasarım olarak hiçbir fark içermeyen bu saatler kullanılan malzeme çeşidine göre daha uygun fiyatlandırılmaktadır. Bu sayede istediğiniz tarz saat modelini bütçenizi sarsmadan satın alabileceksiniz.

Uzun yıllardır saat sektörü içerisinde bulunduğu için onlarca eski modeli halen bazı koleksiyon sevenler tarafından satılmaktadır. Değerini hiç kaybetmeden ve hatta üstüne ekleyen bu markanın birçok modeli, kalitesini ve tasarımlarının mükemmelliğini açıklamaktadır. Asil saat firması olarak Tudor markasının bu tarz popülerliğini devam ettiren veyahut yeni üretilen saat modellerini çakma Tudor saat modelleri olarak siz müşterilerimize sunmaktayız. Yalnızca saatlerin görünümü için satın almak isteyen yüksek fiyatlar ödemeden bu saatlere sahip olabilmektedir.

Tudor Replika Saat Satın Almak

Replika saat modellerinin bu kadar tutulmasının nedeni elbette maddi durumdur. Daha uygun fiyatlarla aynı tasarıma sahip saatleri satın alabilmeniz oldukça önemlidir. Replika saat kalitesi de kendi arasında değişiklik gösterebilmektedir. Yüksek kalite malzeme kullanılarak üretilen imitasyon Tudor saat modellerini Asil Saat firmamızdan satın alabilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasında Kapıda Ödeme özelliğini kullanırsanız ürünler elinize ulaştıktan sonra ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi tamamlamış olacaksınız. Çakma Tudor saat modellerini kapıda ödemeyle hızlı ve kolay bir şekilde asilsaat.net adresinden satın alabilirsiniz.