Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

1846 yılının ilk çeyreğinde İsviçre firmasının Le Locle kentinde firma temellerini atmıştır. Firmanın vizyonu arasında uzun yıllar geçse de eskimeyen ve modası geçmeyen tasarımlar vardır. Bu vizyonu, firma tarihinin ilk yıllarından bugüne kadar korumayı başarmıştır. Firmanın saat sektörü içerisine yoğun olarak girmesiyle özellikle saat tasarımı konusunda kendini geliştirmiştir.

Kalıcı olmak ve zamansız tasarımlara sahip saatleri müşterileriyle buluşturmak için saat sektörü içerisinde profesyonel ve deneyimli bir ekip kurarak üretimlerine başlamıştır. Tasarımsal olarak farklı ve eşsiz olan ürünleriyle kısa süre içerisinde firmanın adını duyurmayı başarmışlardır. 1862 yılında Londra bölgesinde yapılmış olan uluslararası saat festivalinden birçok ödülle dönmüştür.

1846 yılında üç kafadar arkadaşın kurduğu bu firma son yıllarda dünya çapında fenomen bir saat markası haline gelmiştir. Saat üretiminin yanında ilk yıllarda deniz donanmalarına yaptığı kronometrelerle askeri ihtiyaca yönelik de çalışmalar yürütmüştür. Bu üretiminden gerçekten sağlam ve kalıcı ürünler yaptığını da anlamış oluyoruz. 1983 yılında firma Rolf Schnyder tarafından satın alınarak modern çağa ayak uydurmaya başlamıştır.

Özellikle malzeme ve mekanizma tercihleriyle firma ürünlerini olumlu bir yönde geliştirmiştir. Şirket yıllar sonra ilk dikkat çeken üretimini güneş saati ile yapmıştır. Yörünge, güneş ve ay tutulmalarını gösteren bu saat oldukça karakteristik bir özelliği Ulysse Nardin markasına kazandırmıştır. Daha sonrasında 21 fonksiyonlu bir kol saati üreterek tarihe adını altın harflerle yazdırmıştır. Henüz güncel olarak bu kadar fonksiyonlu başka bir mekanik bir kol saati üretilmemiştir.

Ulysse Nardin Eta Saat Fiyatları

Tasarım açısından oldukça dikkat çeken bir görüntüye sahip olan bu firma, kadran düzenlemesi konusunda kendini oldukça geliştirmiştir. Oldukça ilgi çekici göstergelerle karmaşık yapı bulunduran saatleri üretmektedirler. Kasa üretiminde de kendini diğer markalardan silisyum kullanımıyla ayırmıştır. Özel oranlarla kullandıkları silisyum sayesinde kasa görünümü ve kalitesi farklı bir boyut kazanmıştır. Bu üretimle beraber firma kendine karakteristik bir özellik eklemiştir.

Saat sektörü içerisinde kendini yalnızca üretimleriyle değil karıştığı sansasyonel olaylarla da parlatmayı başarmıştır. Guiness rekorlar kitabına giren “Trilogy of Time” adlı saatiyle 21 farklı fonksiyonu bir saatte toplamayı başarmıştır. İlklerin ve teklerin firması olan Ulysse Nardin elit düzeyde saat modelleri üretmektedir. Oldukça pahalı olan bu modeller çoğu iş adamı ve sanat mecrası tarafından tercih edilmektedir.

Günümüzde çıkarttığı saat modelleriyle de kendini tekrar etmeyen her zaman yeniliğe açık bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Bu sebeple günümüzde çoğu saat meraklısı tarafından tercih edilen bir üreticidir. Asil Saat firması farkıyla Ulysse Nardin eta saat modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmamızın web sitesinde Ulysse Nardin eta saat fiyatları açık bir şekilde yazmaktadır. Bunun yanında ürünler hakkında detaylı bilgiler de sitemizde bulunmaktadır.

Ulysse Nardin firması, saatçiliğin ortaya çıktığı tarihlerde ismini popüler bir hale getirmeyi başarmıştır. Özellikle gemi özelinde üretilen kronograflarıyla piyasa içerisinde üretimlerine başlamıştır. Logoda kullanılan çapa da firmanın orijinin nereden geldiğini bizlere anlatmaktadır. En çok tercih edilen koleksiyonlarından biri olan Marine, tasarımsal olarak ilk deniz kronograflarını anımsatmaktadır.

Günümüzde üretilen saat modelleri geçmişin izlerini taşımasına karşılık güncel moda anlayışını ortaya koymaktadır. Kullanılan hammadde ve malzeme kalitesi de firmanın üst seviye saat kategorisinde kendine yer bulmasını sağlamıştır. En zarif İsviçre saatleri arasında bulunan bu firma, fiyat aralığı olarak oldukça yüksek seviyelerdedir. Asil saat aracılığıyla istediğiniz Ulysse Nardin saat modellerini piyasa dahilinde en uygun fiyatlarla satın alabileceksiniz. %100 garantili olan bu ürünler, elinize garanti belgesiyle ulaşacaktır.

Ulysse Nardin Eta Saat Satın Alma

Asil saat firması olarak müşterilerimize dünya üzerinde oldukça popüler olan saat markaların birçok modelini ulaştırmaktayız. Güncel olmayan modellerden en son üretime kadar geniş skalada ürünlere ulaşabilmektesiniz. İnternet sitemizde istediğiniz ürünü, adı veyahut model numarası ile arama yaparak kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ürünler hakkında fiyat bilgisi açıklama kısmında gözükmektedir.

Bunun yanında aradığınız model hakkında detaylı bilgileri merak ediyorsanız web sitemizde bu bilgiler de bulunmaktadır. İstediğiniz ürünü satın almak için birçok seçeneği sizlere Asil Saat olarak getirmekteyiz. Son zamanlarda çoğunlukla tercih edilen Kapıda ödeme seçeneği, güvenli bir şekilde alışverişlerinizi yapmanızı sağlamaktadır. Hızlı alışverişin en kolay yolu olan kapıda ödeme seçeneğini asilsaat.net adresinde kullanabilirsiniz.