19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ulysse Nardin El Toro 326 00 Beyaz Rose

5,000.00 

Ulysse Nardin El Toro 326 00 Siyah Rose

5,000.00 

Ulysse Nardin El Toro 326 01 Mavi Rose

5,000.00 

Ulysse Nardin El Toro 320 00 Beyaz Kadran

5,000.00 

Ulysse Nardin El Toro 320 00 Siyah Kadran

5,000.00 

Ulysse Nardin El Toro 320 00 Silver Mavi Kadran

5,000.00 

Ulysse Nardin Hammerhead Shark Diver Deep Dive Rose Mavi

4,250.00 

Ulysse Nardin Hammerhead Shark Diver Deep Dive Beyaz Rose

4,250.00 

Ulysse Nardin Hammerhead Shark Diver Deep Dive 3203 500LE Mavi

4,250.00 

Dünyaca ünlü saat markalarından biri olan Ulysse Nardin, 1846 senesinde kurulmuştur. Kurucuları olarak Leonard Frederic Nardin, Frederic William Dubois ve Louis Jean Richard’ın imzalarını taşımaktadır. İsviçre kökenli olan bu saat markası üretmiş olduğu birbirinden farklı ve ilginç saatleri ile her zaman üst sıralarda yer almayı başarmıştır.

1800 senesi içerisinde deniz kronometreleri üretmiştir. Ürettiği bu kormometreler ile yaklaşık 50 ülke donanmasına da hizmet vermiştir. 1862 senesinde Londra’da düzenlenen uluslararası bir sergide ödüle layık görülmüştür.

1983 senesine gelindiğinde birtakım değişiklikler olmuş ve Rolf Schnyder ve Ludwig Oechslin tarafından marka satın alınmıştır. Bundan itibaren de markaya modern dokunuşlar eklenmiş ve saat üretiminde modern malzeme ve tekniklerin kullanımı hız kazanmıştır. Aradan 2 yıl geçtikten sonra üç farklı astrolojik parça ile üretime devam etmiştir. Güneş ve ay tutulmalarının yanı sıra farklı yıldızların konumu, yörünge gibi unsurları güneş saatine uyarlayıp üretimine devam etmiştir.

1989 senesi marka için adeta dönüm noktası olmuş ve Guiness Rekorlar Kitabı’na girmeyi hak kazanmıştır. 21 çeşit fonksiyonu bulunan dünyadaki en işlevsel saati üretmeyi başarması rekor kırmasında etkili olmuştur. Ayrıca 2014 senesi içerisinde de PRR grubunda yer almayı da başarmış bir saat markasıdır. Günümüzde kendini geliştirerek saat satışına devam eden markanın içerisinde birtakım saat koleksiyonları da bulunmaktadır.

Genel olarak ünlü kaşif ve coğrafyacıların ismi verilen bu koleksiyonda yer alan isimler ise şu şekilde sıralanabilir: Astrolabium, Galileo Galieli, Planetarium, Copernicus, Tellurium, Johannes Kepler isimleri sayılabilir. Dünyaca ünlü bu saat markası sizlere replika Ulysse Nardin saat modellerini de sunmaktadır. Asil Saat farkı ile siz de bu saatlere sahip olabilir ve mağazamıza giriş yaparak sipariş verebilirsiniz.

Ulysse Nardin Replika Saat Fiyatları

Her geçen gün yeni stil yaratan, dünya genelinde tarz sahibi olmaya çalışan kişilerin tercih ettiği saat markalarından biri ise Ulysse Nardin’dir. Üst düzey kesime hitap eden saatleri üreten markanın replika saatleri de üretilmektedir. Her kesimin satın almada zorlanabileceği orijinal saatleri üreten markanın imitasyon saatleri de bulunmaktadır. İmitasyon Ulysse Nardin saat, satın alım gücü düşük kesim için uygun olup pek çok kişi tarafından da tercih edilmektedir.

Çakma Ulysse Nardin saat modellerinde kullanılan malzeme ve teknolojinin özelliğine bağlı olarak fiyatta farklılık gösterebilmektedir. Asil Saat farkı ile sahip olacağınız replika Ulysse Nardin saat, size orijinalini aratmayan bir özellikte sunuluyor. Yine kaliteli malzemelerden üretilmiş ve aynı fonksiyonlara sahip markanın saatlerini mağazamızda bulmanız mümkün. Kadın ve erkek olarak şıklığınızı tamamlayacak bu saatlere bütçenizin yettiği doğrultuda sahip olabilir ve orijinal marka görünümü ve işlevi ile saatlerimize sahip olabilirsiniz.

Ulysse Nardin Replika Saati Satın Almanın En Kolay Yolu

Kadın ya da erkek fark etmeden hemen herkesin şıklığına şıklık katacak aksesuarlardan biri de saatlerdir. Mağazamızda bulunan dünyaca ünlü saat markalarının orijinaline en yakın saatleri ile şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı oluyoruz. İlginç ve değişik tasarımı ile geçmişten günümüze milyonların beğenisini kazanan replika Ulysse Nardin saatleri kolunuzda yer almayı hak ediyor. Bütçenize uygun imitasyon Ulysse Nardin saatlerini sizlere sunuyoruz. Modern ve klasik çizgilerin birlikte harmanlandığı bu saat markasında aradığınızı bulmanız mümkün. Üstelik mağazamızda kolay arama kategorisi ile dilediğiniz saati sevdikleriniz ya da kendiniz için sipariş verebilirsiniz.

Asil Saat olarak sizlere kapıda ödeme kolaylığı sunuyoruz. Böylece kart bilgilerinizi girerken duyduğunuz şüphe de ortadan kalkmış olacak. Aynı zamanda kapınıza gelen ürünü açıp inceleme fırsatı da yakalamış ve ödemenizi gerçekleştirmiş olacaksınız.