Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

1755 yılında saat üretimin en önde gelen ülkesi olan İsviçre’de Barthelemy bir saat firması kuruyor. Daha sonrasında şirkete bir ortak daha alarak resmi olarak saat üretimine başlamıştır. Jean-Marc Vacheron saat atölyesi olarak kurulan bu şirket yıllar içerisinde satış adını Vacheron Constantin haline getirmiştir. Birlikte yalnızca lokal bölgede değil uluslararası arenada da büyük bir başarı yakalamışlardır.

1839 yılında ise seri saat parçaları üretmeye başlamışlardır. Parçaların yanında yeni üretim yöntemleri geliştiren firma ürünlerinin kalitesini ve doğal olarak fiyatlarını oldukça üst seviyelere çekmiştir. Tasarım konusunda da kendini geliştirmeye başlayan firma geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Mekanizma ve kasa üretimin yanında kordon üretimlerini de kendileri üstlenmiştir. Deri konusunda da kendini geliştiren firma kendi vizyonu dahilinde saatleri üretmek için büyük bir atılım yapmıştır.

Logo belirlenmesinde oldukça büyük tartışmalar içerisinde bulunan iki ortak sonunda Malta Hacı üzerinde anlaşmaya varmışlardır. 1880 yılından beri değişmeyen logo tasarımıyla firma kendini bütünleştirmiştir. Vizyonu dahilinde her zaman mükemmeli hedefleyen firma, ürettikleri modeller de her geçen yıl farklı bir boyut kazandırmıştır.

Kullanılan malzeme kalitesi ve sahip oldukları mekanizma dinamiğiyle lüks saatler arasına kendi modellerini yerleştirmişlerdir. Nesillerdir devam eden bu saat üretimini sağlayan firma, kendini geliştirerek büyük bir saat markası olmayı başarmıştır. Cenevre Damgasına sahip olarak ürettikleri saatin kalitesi ve seviyesi de oldukça üst düzeydedir.

Vacheron Constantin Eta Saat Fiyatları

Firmanın tarihi köklü bir çınara benzemektedir. Asırlardır saat sektörü içerisinde kendisinden söz ettiren firma, İsviçre’nin en ünlü saatçileri arasındadır. Ayrıca özel olarak ürettikleri ürünlerin arasında 57 komplikasyona sahip olan dünya üzerindeki en detaylı saati de yer almaktadır. Bu tarz modelleriyle dünyada kendinden sıklıkla bahsettirmeyi başarmıştır.

Ayrıca sonsuz takvim işlevlerine sahip modelleri de ürünlerin zaman tanımayan bir teknolojiye sahip olduğunu bizlere göstermektedir. En çok sevilen koleksiyonları arasında Overseas ve Patrimony vardır. Popüler olarak tercih edilen bu koleksiyonlar birbirinden farklı onlarca kaliteli model içermektedir. Ürünlerin malzeme kalitesi ve kullanılan değerli madenlerin değerleri, saat fiyatlarını üst düzeye çıkarmaktadır.

Ayrıca kordon üretimini de Vacheron Constantin firması üstlenmektedir. Tamamen kendi tesislerinde üretilen bu modeller yüksek meblağlarla satışa sunulmaktadır. Asil Saat firması olarak sizlerle Vacheron Constantin eta saatleri piyasa dahilinde en uygun fiyatlarla paylaşmaktayız. Web sitemizde firmanın onlarca farklı modeline ulaşabilirsiniz.

Hassas bir çalışma mekaniğine sahip olan saat mekanizmalarının yanında genel manada klasik tasarımları mükemmel bir işçilikle birleştirmekteyiz. Bu üretim kalitesiyle marka, İsviçreli saat firmaların arasında seçkin bir seviyeye gelmiştir. Üç büyük saat üreticisi dediğimiz kavramın içerisindeki önemli markalardan biridir. Kullanılan malzemenin kalitesi saat sektörü arasında bulabileceğiniz en üst seviyededir.

Bunun yanında değerli madenlerin tasarımlarda sıklıkla kullanılması model fiyatlarını üst noktalara çekmiştir. En ünlü modeli olan 57260 referans numaralı saat güncel olarak milyon Euro fiyatlar etmektedir.  Bu tarz birçok modeli olan saat firması, Asil Saat farkıyla sizlere ulaştırılmaktadır. Web sitemize giriş yaparak istediğiniz modelin adını veyahut numarasını yazarak saati görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında model hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Fiyatlar piyasa değeri içerisinde oldukça uygun olarak sizlere ulaşmaktadır. Bu sebeple firmamızdan gönül rahatlığıyla Vacheron firmasından istediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Cenevre mührüne sahip olan bu saat firması, kalitesinin bir diğer yoldan kanıtlanmasını sağlamıştır. Saatçilik sektörü içerisinde en köklü ve geçerli kalite belgesi olan bu mühür, firmaların kalitesini belirlemektedir. Bu mühür, belirli testlerden sonra modellere verilmektedir. Vacheron Constantin firmasının çoğu modeli Cenevre mührüne sahiptir.

Firmanın ürünleri 1901 yılından beri sertifikalanmaya başlamıştır. Mükemmellik hedefine ulaşan firma bu noktada üretimlerini devam ettirmektedir. Tasarımlarını beğendiğiniz Vacheron Constantin eta saatlerini Asil Saat üzerinden satın alma şansına sahipsiniz. İstediğimiz modeli sitemize girerek görüntüleyebilirsiniz ve bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Vacheron Constantin Eta Saat Satın Alma

Asilsaat.net, müşterilerinin istediği elit saat kategorisinde ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Aradığınız hemen hemen tüm popüler saat markalarından modelleri bulabilirsiniz. İstediğiniz ürünü seçtikten sonra ödeme işlemine geldiğinizde firmamız sizlere birçok seçenek sunmaktadır. Özellikle kapıda ödeme sistemi müşterilerimizin kolaylıkla alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Ürünleri sepetinize ekledikten sonra kapıda ödeme özelliğini seçerek güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.