Gösterilen sonuç sayısı: 6

Dünyaca ünlü saatlerin üretildiği İsviçre, Vacheron Constantin markasına da ev sahipliği yapmaktadır. 1755 senesinde Jean-Marc Vacheron tarafından Cenevre şehrinde kurulmuştur. 15 sene sonra kurduğu şirketi bünyesinde ilk komplikasyonunun üretimini yapmıştır. 1779 senesinde de ilk açık motor kadranları üretmek üzere harekete geçmiştir. 1785 senesine gelindiğinde Vacheron’un oğlu İbrahim, aile şirketinin başına geçmiştir. Dört yıl sonra yaşanacak olan Fransız İhtilali’ne rağmen şirket gücünü yitirmemiş ve başarısını günümüze dek sürdürmüştür.

İlerleyen zamanlarda Vacheron’un torunu şirketin başına geçerek ilk kez Fransa ve İtalya ile ticarete başlamıştır. İşleri büyütünce de yeni bir ortak arayışına başlamıştır. Günümüzde markaya adını veren Francois Constantin ile 1819 senesinde ortaklık imzalamıştır. Bundan böyle yeni şirketin adı Vacheron Constantin olmuş ve dünyada yeni pazarlar açarak adından her yerde söz ettirirmeye başlayan marka halini almıştır. Georges-Auguste Leschot 1833 senesinde markanın etkinliklerini gözetlemeye başlamıştır. Yaptığı tasarımlarda kalibreyi standardize etmesi onun 1844 senesinde altın madalya almasını sağlamıştır.

Şirketin kurucuları olan Vacheron ve Constantin hayatını kaybettikten sonra şirketin yöneticiliğini iki kadın üstlenmiştir. 1887 senesine gelindiğinde şirketin anonim şirket olarak tekrar düzenlenmesi söz konusu olmuştur. Başarısına başarı katan şirket, İsviçre’nin ulusal sergisinde altın madalya kazanarak başarısını taçlandırmıştır. Markaya ait olan ilk butik 1906 senesinde Cenevre şehrinde açılmıştır. 1987 senesine gelene kadar birçok zorluk atlatan şirket, bu sene içerisinde el değiştirmiştir. Yılda 20 bin saat satmaya başlayan şirket ilerleyen zaman içinde kendine yeni hissedar alacaktır. Suudi Arabistan petrol kralı olan Şeyh Ahmet Zeki Yamani  şirketin hissedarı olmuştur. 1996 senesine gelindiğinde şirketin kaderi değişmeye devam etmiştir. Şirketin tüm sermayesine Richemont Grubu sahip olmuştur. 2004 senesi içerisinde marka, Cenevre’de yeni bir merkez kurmuştur.

Vacheron Constantin Replika Saat Fiyatları

Replika saatler, orijinaline benzer özellikleri barındıran ve imitasyon, çakma olarak adlandırılabilen saatlerdir. Orijinaline en yakın replika Vacheron Constantin saat, sahip olmak isteyeceğiniz çok güzel bir üründür. Asil Saat sitemizi ziyaret ederek keyifli seçimler yapabilirsiniz. Saat ve aksesuar sektöründe öncü mağazalardan biri olarak sizlere gerçeğini aratmayan, kaliteli ve uygun saatleri sunuyoruz. İmitasyon Vacheron Constantin saat, gerçeğine en yakın imalatıyla kolunuzda yer alacak.

Tasarımı ve kalitesi ile geçmişten günümüze adından söz ettiren marka, kadın ve erkek pek çok saat tutkununa hitap etmektedir. Çakma Vacheron Constantin saat üretiminde kullanılan teknikler ve malzemeler fiyatlandırmada etkili olmaktadır. Özenle üretimi yapılan markanın saatleri müşterilerine orijinalini aratmayan havayı yansıtmaya devam etmektedir. Markaya ait orijinal saatler normal gelir seviyesine sahip insanlar için pahalı gelebilmektedir. Bu durumda replika Vacheron Constantin saatler beğenilerine sunulmaktadır. Asil Saat farkı ile siz de gerçeğine en yakın işlevi ve görüntüsü bulunan saatlere sahip olabilirsiniz.

Vacheron Constantin Replika Saat Satın Alma Yolu

Vacheron Constantin markası günümüz dünyasında saatleriyle ön plana çıkan önemli markalardan biridir. Ürettiği saatler ile adından her zaman söz ettirmeyi başarmıştır. Kadın erkek demeden modayı yakından takibe alan herkes için birbirinden şık saatleri piyasaya sürmektedir. Gelir seviyesi yüksek kesime hitap eden orijinal saatleri pek çok ülkede satılmaktadır. Ancak gelir seviyesi biraz daha düşük olan kesim için replika Vacheron Constantin saat üretimi yapılmaktadır. Siz de bu saatlerden birine sahip olmak ve şıklığınızı artırmak istiyorsanız Asil Saat firmamızdan destek alabilirsiniz.

Orijinali gibi yüksek kalitede üretilen bu replika saatlerin gerçeğinden farkı olmadığını siz de göreceksiniz. Mağazamıza giriş yaptıktan sonra sizi tamamlayacak aksesuarlardan biri olan saati seçebilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı ile ödeme yaparken sıkıntı yaşamayacak ve ürünü inceleme şansı bulacaksınız. Ödemede olduğu gibi daha birçok avantajdan yararlanmak için mağazamıza ziyarette bulunabilirsiniz.