Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Zenith, her şeye rağmen bireylere hayallerinin peşinden gitmeleri için ilham vermek amacıyla var olmuştur. 1865 yılında kurucu George Favre- Jacot saatçilik mesleğinin tüm ince işçilik ve tasarım bilgilerini bir araya getirerek üretim konsepti oluşturmuştur. İsviçre entegre saat üretiminin yaratıcı olan Jacot, henüz çok genç yaştayken saatçilik endüstrisinde çırak olarak çalışmaya başladı. Bir mimarın kendisiyle birlikte çalışmak istediğini söylemesi sonucu ortak yaratıcı ve sanatsal çalışmalar yapmaya başladılar. Senenin sonunda, en hassas ve en iyi kalitedeki saatleri üretmeye başladı.

Zenith şirketinde insan unsuru, marka değerlerinin merkezinde yer almaktadır. Teknolojik mükemmellik ve özgün bir marka olmanın gururunu yaşamaktayız. Markanın geçmişindeki yaratıcılara sadık, eşitlikçi ve kusursuz işçilik örnekleri de günümüze de damgasını vuran bir markayız. Güçlü vizyonları ve özgür ruhlu bireylerden oluşan dinamik tasarımcı ekibimiz dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden taktir toplamaktadır.

Merkezi Le Locle, İsviçre olan saat üreticilerinin en köklü firması olan Zenith, 1999 yılında Tag Heuer ile birleşerek saat ve mücevher alanında devrim yaratmıştır. Önemli müşterileri arasında Hindistan’ın 3. Başbakanı vardır, kendisi Zenith cep saati ayrıca satın alarak Mahatma Gandhi’ye hediye etmiştir. Gandhi’nin Zenith marka saati 2009 yılında açık arttırmayla 2 milyon doların üzerine satılmıştır.

Zenith Eta Saat Fiyatları

Zenith, adından da anlaşıldığı gibi “zirve” anlamı taşımaktadır. Kalitede, malzemede ve teknik altyapıda her zaman zirveyi hedefledik. Zenith eta saat fiyatları sertifikalı saat uzmanları tarafından belirlenmektedir. Zenith saat fiyatları, model, malzeme, tasarıma göre belirlenmektedir. Taşlı, taş sayısı fazla oluşu, kordon tipi, kasa tipine göre fiyatlar değişmektedir. Eta saat terimi orijinal olduğunu belirlemek için kullanılmaktadır. Burada satışa sunulan tüm Zenith saatler orijinaldir. Tüm belgeleri kontrol edilerek firmadan teslim alınmıştır.

Zenith saat fiyatları modelin üretim yılına farklılık gösterir. Defy modelde 50 saat güç rezervi vardır. Erkek saatlerinde Otomatik mekanizmalı ve 41 milim kasa boyutu ile oldukça gösterişlidir. Bayan saatleri ise 37 milim kasa boyutu ile son derece zariftir. Zenith orijinal saat fiyatları belirlenirken çekme itme özelliği, kayış materyali, kasa tipi ve malzemesi, saniye ve takvim özellikleri, su rezistansı ve metresi, mekanizmanın analog veya otomatik oluşu göz önünde bulundurulur.

Tüm Zenith saatleri, El primero, Zenith port royal modellerinde olduğu gibi camı çizilmez safir malzemedir. Uzun yıllar kullanım sonrası bile camı çizilmez kadran ve tüm yapısı ile sağlam ve dayanıklı kalmaktadır. Su altı dalışlarda, dağın zirvesine olan tırmanışlarda dahi basınç düzenleyici dengesi ile yıpranma olmaz. Kullanılan malzemeler 1. Sınıf kalitedir. Uçak sanayide kullanılan titanyum ve saf çelik malzeme ile üretilmiştir. Zenith eta saat fiyatları belirlenirken malzeme kullanımı hesaba katılmıştır. Bu marka çatısı altında üretilen tüm saatler üst düzey teknik altyapı ve teknolojik donanıma sahiptir.

Zenith Eta Saat Satın Alma

Yurt içinin her noktasında belirlenen destinasyonlara ücretsiz servis imkanı ile saatleri ulaştırıyoruz. Orijinal kutusundaki tüm garanti belgeleri ve sertifikaları incelenmektedir. Ürün ayrıca denetimden geçip saat uzmanlarımız tarafından son kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Siz de güvenle kaliteyle buluşup Zenith markasının avantajlarından yararlanın.

Size uygun Zenith saati seçerek dış görünüşünüzde iddialı konuma yükselin. Abiye kıyafetleri taçlandırırken günlük kıyafetlere sportif şıklık katın. Erkek saat modellerinde ise Zenith konfor, güç ve güvenli duruşunuzdan ödün vermeyerek her zaman emin adımlarla yürümenizi sağlar.

Zenith saat satın alarak ayrıcalığı hemen hissetmeye başlayacaksınız. Tek bir saat ile yüzlerce kıyafetin önüne geçin, hangi giysi ile kombinlerseniz kombinleyin ışıldayarak fark edileceksiniz. Ürünler 2 yıl uluslararası garantilidir.

Asilsaat.net adresi ile kapıda ödeme seçeneği avantajından faydalanın. Ürünün ilanda belirtilen nitelikte olmaması, farklı çıkması gibi nedenler söz konusu olduğunda %100 geri ödeme ve iade garantisi veriyoruz. On dört gün içinde iadeler yapılmaktadır. Kapıda ister nakit ister kartla ödeme imkanı vardır. Orijinal Zenith saat kutusunda garanti belgeleri ve sertifikaları bulunmaktadır.

Zenith eta saat satın aldıktan sonra anında kargoya verilir ve 3 gün içinde ulaştırılır. Tüketici hakkını korumak için seri numarası saklı tutulmaktadır. Tüm Zenith ürünleri kalite standartlarına uygundur. Orijinal marka ambalajı ve sertifika belgesi mevcuttur.