Gösterilen sonuç sayısı: 3

Zenith Pilot Type 20 Extra Special PVD Siyah

Orijinal fiyat: 5,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,750.00 ₺.

Zenith Pilot Type 20 Kahverengi PVD Siyah Kasa

Orijinal fiyat: 5,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,750.00 ₺.

Zenith Pilot Yeşil PVD Siyah Kasa

Orijinal fiyat: 5,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,750.00 ₺.

Saat sektörü içerisinde öncü bir firma olan Zenith, yüzyılı aşkın bir süredir saat üretimini aktif olarak devam ettirmektedir. Saat mekanizmaları konusunda oldukça bilgili olan Jacot tarafından kurulan bu şirketin temelleri, Le Locle kentinde atılmıştır.

Zenith kelime anlamı olarak bir cismin gökyüzünde ulaşabildiği en yüksek noktaya karşılık gelmektedir. Türkçede bu kelime başucu olarak çevrilmektedir. Oldukça büyük bir vizyon içeren bu isimle piyasa içerisinde kısa sürede adını duyurmuştur. Özellikle saat mekanizmaları konusunda sıra dışı üretimlerle saat sektörü içerisinde saygın bir yer kazanmıştır. Firma logo tasarımında kullanılan beş köşeli simgeyi, her zaman en yüksek kaliteye ulaşmak için çabalayan bir sembol çalışması olarak açıklamıştır. Oldukça geniş bir vizyona sahip olan firma, yüz yıllık tecrübesiyle bunu müşterilerine yansıtmaktadır.

Firma, üretimin başlarında cep saatleri olarak bilinen köstekli saatler üzerinde üretim çalışmalarını yürütmüştür. Kısa bir süre içerisinde farklı bölgelerden tedarik ettikleri malzemeleri kendileri üretebilmeleri için geniş çaplı bir üretim ağı kurmayı başarmışlardır. Bu sayede tamamen kendi ürünlerinin her aşamasında rol oynayarak müşterilerine yüksek kalitede saat tasarımları sunmaya başlamıştır.

Markanın ülkemizle tanışması Cumhuriyet’in ilk yıllarında olmuştur. Devlet Demir Yolları için üretilen özel saatler çalışanlara dağıtılmıştır. Ülkemizde bu saatler oldukça tutulmuştur ve hatta deyimlerimiz arasına “Zenith gibi çalışmak” cümlesi eklenmiştir. Pano saatleriyle de oldukça meşhur olmuşlardır. 20. Yüzyıl başlarında ise alarm özellikli kol saatleri üreterek piyasa içerisinde bir ilke imza atmışlardır.

Zenith Replika Saat Fiyatları

Zenith saatleri, bu sektör içerisinde köklü bir yere sahiptir. Özellikle tasarım ve mekanizma çeşitleri firmanın diğer markalara göre oldukça öne çıkmasını sağlamaktadır. Sağlamlık ve uzun süreli kullanım konusunda üstüne bulabileceğiniz çok az ürün vardır. Her bir saatinde el işçiliği yüksek derece kullanılmaktadır.

Bu sebeple ürün fiyatları oldukça yüksek seviyelerde seyretmektedir. Replika Zenith saatler bu noktada siz müşterilerimiz için makul bir tercih olacaktır. Bir saate binlerce lira ödemek yerine bire bir tasarımlarla üretilen yüksek kalite Zenith imitasyon saat modellerini uygun fiyatlarla satın alabileceksiniz.

İsviçreli ünlü saat firması kendine has bir mekanizması sayesinde kalıcı bir isim oluşturmuştur. El Primero adı verilen bu mekanizma sayesinde türünün tek örnekleri olan birçok saat modeli ortaya konmuştur. Bu mekanizma sayesinde ilk kez hassas saniye ölçümü yapan kol saatleri ortaya çıkmıştır. Tüm bu karmaşık saat modelleri, saatçilik sektörü içerisinde mükemmel bir mühendislik örneği olmuştur. Yıllardır bu kalite içerisinde üretim yapabilen saat firması çok azdır bu sebeple Zenith ürünleri pahada oldukça yüksek değerler elde etmektedir. Tasarımlarını beğendiğiniz bu markanın modellerini daha uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız Asıl Saat firmasına başvurabilirsiniz.

Zenith çakma saat modelleri yüksek kalite ve düşük fiyat ilkesiyle sizlere ulaşmaktadır. Tasarımını beğendiğiniz ancak bu kadar yüksek ücretler ödeyemeyeceğiniz bir Zenith modeli varsa, replika saatlere başvurmanız avantajınıza olacaktır.

Zenith saat firması köklü olarak müşterilerine sunduğu birkaç koleksiyonu vardır. Bu modeller üzerinde her geçen gün çalışmalarını ilerletmektedir. Klasik olan bu tasarımları günümüzün moda eğilimlerine göre tasarlayarak müşteri kitlesine sunmaktadır. Academy, Elite Classic ve Chronomaster koleksiyonları yıllardır müşterilerin beğenerek tercih ettiği modelleri içermektedir. Özellikle son yıllarda saat modasının popüler olmasıyla çoğu insan bu saatleri satın almak istemektedir. Yüksek fiyatla satılan bu ürünleri herkes satın alamasa da  Zenith imitasyon saat modelleri Asıl

Saat firmasından sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sayede istediğiniz marka ve model ürünü çok daha ucuz fiyatlarla satın alabileceksiniz. Bire bir tasarımla üretilen bu saatler sizlerin dış görünümüne oldukça farklı bir hava katacaktır. Orijinal modellerle görünüm olarak hiçbir farkı olmadan dilediğiniz modeli gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

Zenith Replika Saat Satın Alma

Replika saatler üretilirken kullanılan malzeme kalitesine göre farklı fiyatlandırmalar içermektedir. Malzeme kalitesinin önemi replikanın ne kadar gerçekçi durduğunu belirlemektedir bu sebeple yüksek kalite bir replikayı uygun fiyatlarla satın almanız gerekmektedir. asilsaat.net olarak müşterilerimize uygun fiyatlarla piyasanın en iyi replika Zenith saat modellerini ulaştırmaktayız. Kapıda ödeme seçeneğimizle ürünler elinize ulaştığında ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. %100 güvenli olarak yapabileceğiniz bu alışverişle, istediğiniz saat modeline hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.