Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Modanın yön verici bir markası olacağı bilinmeden kurulan bu firma, lokal bir manifaturacı dükkanında hayat bulmuştur. Günümüzün efsane markası olan Burberry, İngiltere’nin küçük bir kasabasında Hampshire kentinde ortaya çıkmıştır. Bu dükkanda bir personel olan Thomas, kendi işlerini yürütebilmek için çalıştığı yerden ayrılıyor ve hayatına yön vermeye başlıyor.

Henüz 21 yaşında olan bu küçük adam, hayalleriyle oldukça ilerisini düşünmektedir. Kısa bir süre içerisinde kendi dükkanını açmayı başararak giyim sektöründe satış yapmaya başlıyor. Kıyafet üretimleri gerçekleştirirken kendi zevklerine ve isteklerine uygun kumaşı bir türlü bulamadığı için bir süre sonrasında özel bir kumaşı üretmeye başlamıştır. Suya dayanaklı ve hava geçirebilen bir kumaş ortaya çıkaran bu genç adam, Burberry markasının da kaderini çizmeye başlar.

Thomas bu kumaşla, müşterileri ve diğer insanlar arasında oldukça ilgi toplar. Her geçen gün müşteri kitlesi artarken elinde bulundurduğu yeni kumaşla kendi firmasını rakip tanımaz bir hale getirmiştir. İş o kadar büyük yerlere gelir ki İngiliz ordusu, askerleri için özel bir trench coat üretimi ister. Bu kıyafetler savaş sonrasında ülke içerisinde oldukça yaygın bir hal alır. İlerleyen vakitlerde uluslararası bir firma olma yolunda ilerlemeye başlar ve efsanevi markaların arasına kendini yerleştirmiştir. Günümüzde yalnızca kıyafet üretimi değil aksesuar, kozmetik ve ayakkabı konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle saatleri ve parfümleri popüler olarak tercih edilen ürünlerden olmuştur.

Burberry Eta Saat Fiyatları

Yıllar içerisinde popülerliğini kazanmış olan firma, her türlü giyim ve aksesuar konusunda da önemli şahsiyetlerin tercihi haline gelmiştir. Burberry saatleri, markanın kültürünü koruyarak oldukça klasik ve zamansız tasarımlarla hayat bulmuştur. Tasarım ve üretim konusunda oldukça başarılı ve deneyimli Burberry ekibi, eski yıllardaki modayı modern çizgilerle birleştirerek farklı bir tarz ortaya çıkarmıştır.

Özellikle şehirli insan adını verdiğimiz topluluğun günlük giyim ve kıyafet tarzına uygun aksesuarlar üretilmektedir. Günümüzde dış görünüşe verdiğimiz önemi göz önüne alırsak saatler de oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Tam bir tamamlayıcı olan saat aksesuarları, başka insanlar üzerinde büyük etkilere sahiptir. Saat yalnızca bir işlev görevi üstlenmez bunun yanında takan kişi hakkında sosyo-ekonomik bir algı oluşturur. Bu sebeple günümüzde insanların özel ve şık saatlere verdiği önem artmaktadır.

Burberry eta saat fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca ürünlerde kullanılan özel taşlar ve mücevherler de saatlerin fiyatlarını belirleyen etkenlerdendir. Kasa tasarımı farkı, kayış ve kordon özellikleri ayrıca renk seçenekleri fiyatlarda değişiklik yaratmaktadır. Almak istediğiniz Burberry saat modeli, yukarıdaki dinamiklere göre fiyatlandırılmaktadır.

Tasarımları ve dış görünüşüyle kullanan kişiyi oldukça özel hissettirecek bu saatler, satın almanız için Eta saat firmasında sizleri bekliyor. Burberry firmasının birçok modelini firmamızda satmaktayız. Zevklerinize ve isteklerinize uygun ürünleri Burberry Eta saat mağazamıza girerek görüntüleyebilirsiniz.

Burberry Eta Saat Satın Alma

Eta saat üzerinden alacağınız tüm saat modelleri %100 gerçek ve faturalıdır. Onlarca farklı marka ve yüzlerce model sitemizde sizleri beklemektedir. Modeller hakkındaki açıklama kısmında, saatin özellikleri ve bilgileri açık bir şekilde anlatılmıştır. Ayrıca aradığınız saatin model numarasını biliyorsanız o numarayla da saati görüntüleyebilirsiniz. Fiyat bilgileri de açıklama kısmında gözükmektedir. Aradığınız saatlerin, özelliklerini ve detay bilgilerini merak ediyorsanız firmamızın sitesine uğrayabilirsiniz.

Burberry saat modellerini Eta saat aracılığıyla uygun fiyatlarla satın alma şansına sahipsiniz. Firmamız beğendiğiniz ve almak istediniz saatlerin satın alma işleminde sizlere birçok kolaylık sağlamaktadır. Sepetinize istediğiniz ürünü ekledikten sonra satın alma işlemine geçebilirsiniz.

Sepetinize eklediğiniz ürünü satın almak istiyorsanız, birçok işlemle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Son zamanlarda yoğunlukla tercih edilen kapıda ödeme seçeneğiyle kolaylıkla ödeme işlemini yapabilirsiniz. Saat elinize ulaştıktan sonra kapıda ödeme seçeneği sayesinde, gönül rahatlığıyla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kapıda ödeme işleminin yanı sıra sitemiz üzerinden kredi kartıyla ödeme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz Burberry eta saat modelini bu sayede kolaylıkla satın alabileceksiniz. Aradığınız hemen hemen tüm modelleri bulabileceğiniz ve bu saatleri uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bir firma olarak, sizlere ödeme yöntemlerinde de oldukça kolaylıklar sağlıyoruz. Aldığınız ürünleri elinize ulaştığı anda ödeyebilmeniz sizlere bir güvence sağlamaktadır. Faturalı olan bu ürünler garanti kapmasında sizlere asilsaat.net aracılığıyla ulaşacaktır.