Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

İngiltere’nin zorlu hava koşullarını düşünen Thomas Burberry, insanları bu havalardan korumak için dış giyim sektöründe kendi adını verdiği firmayı kurmuştur. Ve bu firmayı kurduğunda henüz 21 yaşındadır. İngiltere Basingstoke’de kurulan firma, aslında tekstil sektöründe öncü bir firma olmasına rağmen, saat sektöründe de iddialı olmayı başarabilmiştir.

1856 yılında kurulan Burberry firması, 1879 yılında hava koşullarına oldukça dayanıklı olan ve uzun yıllar kullanılabilecek özellikte bir kumaş olan gabardini bulmuştur. 1888 yılında da bu kumaşın patentini alan firma, o günden sonra sektörde hızlı bir şekilde ilerlemeye başlamıştır. Trençkot alanında öncü olan firma, diğer giysi ve aksesuarlarıyla da beğeni toplamayı başarmıştır. Senelerin getirdiği tecrübe ve kalitesiyle 2002 yılında Londra Borsası’na giren Burberry firması, artık borsada işlem gören insanlara açık bir firma haline gelmiştir. Yıllarca toptan satış modelini benimseyen Burberry, 2011 yılında perakende olarak da satış vermeye başlamıştır.

Klasik tasarım çizgisinden hiç ayrılmayan firma, saat sektöründe de aynı klasik çizgiden ilerlemeyi tercih etmiştir.  Burberry firmasına ait tüm tasarımlar ve çizgiler; tamamen firmayı niteleyecek bir tarzdadır. Kumaşlarında kullandığı klasik tasarımları, saat kordonlarında da kullanarak markanın çizgisini belli etmektedir. Firmanın hem klasik hem de sportif olan saat modelleri; erkek, kadın ve unisex olarak üç sınıfa ayrılabilir.

Burberry Replika Saat Fiyatları

Thomas Burberry tarafından kurulan firmanın; 1856 yılından bu yana tekstil sektöründe getirdiği yenilikler, saat sektörüne de yansımıştır. Saat tasarımlarında hem klasik bir çizgide ilerleyen hem de modellerine spor bir hava katan Burberry, bu sektörde de tercih edilen firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Saatlerindeki kasa tasarımları, kullanılan kumaşlar, kordonlar ve renk seçenekleri; markanın çizdiği klasik çizgiye, aynı zamanda modernlik de katmasını sağlamıştır. Bileğinizde gururla taşımak isteyeceğiniz saatler tasarlayan firmanın fiyatlarına bakıldığında ise, bu marka saatlerin orta segmentte yer aldığı söylenebilir.

Replika Burberry saat modelleri ise, orijinal Burberry ürünlerinin kaliteden ödün verilmeden tam anlamıyla kopyalanmış halleridir. Bu saat modellerinin fiyatları, tabii ki orijinal olanlara göre çok daha uygundur. İmitasyon Burberry saatleri, tasarım olarak gerçeğini aratmayacak kadar güzeldir. Gerçek ürünlerin imitasyon şeklinde birebir tasarlanması, fakat daha uygun fiyatlarla sunulması; bu ürünleri kullanmak isteyenler için bir fırsattır. Siz de Burberry saat modellerini beğeniyor fakat fiyatlarından dolayı alamıyorsanız, çakma Burberry saat modellerini inceleyebilirsiniz.

Burberry Replika Saat Nereden Alınır?

Burberry markasının kendine has klasik bir çizgisi vardır. Ürettiği tüm giyim ürünlerinde ve aksesuarlarında olduğu gibi, saat modellerinde de bu klasik çizgisinden asla ödün vermez. Getirdiği modern tasarımlarda bile kendi klasikliğini devam ettirmektedir.

Dolayısıyla çakma Burberry saat alacağınız yerin, bu özelliklere dikkat ediyor olması gerekir. Zira aksi halde aynı kalite ve performansı yakalamanız mümkün olmayacaktır. Asil Saat olarak biz de replika Burberry saat tasarımlarımızda bu klasik çizgiden devam etmeye özen gösteriyoruz. Tıpkı orijinallerinde olduğu gibi hem klasik hem de modern ve spor olacak şekilde tasarlıyoruz. asilsaat.net adresinde yer alan tüm imitasyon Burberry saat modellerinin orijinalinden hiçbir farkı yoktur. Sayfamızdan alacağınız bu saatlerde; aynı klasik ve spor tasarımları bulabilir, aynı çalışma kapasitesini de yakalayabilirsiniz.

Orijinalini maddi olarak yetemediğiniz için alamıyorsanız ve replika Burberry saat almak için bir araştırma yapıyorsanız; sayfamızdaki modelleri incelemelisiniz. Firmanın çoğu modeli sayfamızda bulunmaktadır. Sayfamız aracılığıyla ya da whatsapp destek hattımız aracılığıyla bize ulaşabilir, aklınızda olan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Asil Saat güvencesiyle alışveriş yaptığınızda; hem ödeme kolaylıklarından hem de özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.