Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Bulgari saatleri, İsviçre saat işçiliği hassasiyetini çağdaş İtalyan tasarımıyla zarif bir şekilde birleştirir. Oldukça sofistike mekanizmalardan en değerli malzemelere kadar, Bulgari saatleri erkekler ve kadınlar için, Romalı kuyumcuların kendine özgü stilini yansıtan ustalık eserleridir. 1884 yılında Roma’da yetenekli Yunan gümüş ustası Sotirios Voulgaris tarafından kurulan Bulgari, yeniliği, tarihi bir mirasla birleştiren kendine özgü ve cesur tarzıyla dünya çapında tanınmaktadır.

Mücevher zanaatında ilerleyen marka, 1920’lerde saatçilik sektörüne girmeye karar vermiş ve o dönemde trend olan Art Deco tarzında çok sayıda saat üretmeye başlamışlardır. Bu, “Bvlgari saatleri” ni doğurdu. Bvlgari (Bulgari) saat, hassas ayarların yanı sıra baskın bir geometrik şekle sahipti ancak saat mekanizmasına çok fazla dikkat edilmedi. Fakat ikonik ve şık Bvlgari Serpenti piyasaya sürüldüğünde Bvlgari saatleri tamamen yeni bir atılım yaptı.

Bvlgari Serpenti’ye kimliğini vermek için yepyeni bir mücevher yapım tekniği tanıtıldı; bu Tubogas kuyumculuk tekniğiydi. Bilezik, Bvlgari saatini, etrafı parlak elmaslarla süslenmiş esnek bir çelik kordonun etrafına yatay olarak sarılan altın çeliği nedeniyle daha da güzelleştirir. Yılan, yaşam döngüsünün ve bilgeliğin sembolü olan Yunan ve Roma mitolojisinden uyarlanmış bir motiftir.

Önde gelen saat üreticisi Gerald Genta, saatçilik endüstrisinde farklı bir üretim olarak kabul edilen orijinal Octo markasını ortaya çıkardı. Saat, Genta’nın kendi markası altında satılıyordu ancak Gerald Genta markası Bulgari tarafından devralındığında, Bvlgari saat kataloğu haline geldi. Bulgari Octo daha sonra kasasının kare ve daire arasında kesinlikle akıllara durgunluk veren kesişme şekli nedeniyle büyük saygı gördü.

Ancak, Bvlgari Octo saatinin dünyaca tanınan ideal saatlerden biri olmasının tek nedeni bu değildi, aynı zamanda aykırı yaratıcı tasarımları da saatçilik segmentinde lokomotif rolü üstlenmesine neden oldu. Bulgari saatleri, denge, uyum ve gücü temsil eden saatlerdir. Bulgari Octo ve Bulgari Serpenti, lüks Bvlgari saatleri arasında yer aldığından, Bulgari tarihinde özel olarak anılmaya ihtiyaç duyar.

Bvlgari ( Bulgari ) Eta Saat Fiyatları

Bazı insanlar için saat takmak bir tutkudur. Saatler, çeşitli tarzlarda olmalarından dolayı kıyafetlerin tamamlayıcı unsurları olurlar. Bu nedenle, hem erkekler hem de kadınlar modaya uygun görünümlere kavuşabilirler. Aynı zamanda spor giyim ve klasik kıyafet giyen insanlar için farklı tarzlarda saatler üretmektedir. Kişiler bu saatler sayesinde stil sahibi, elit bir görünüme kavuşma imkânı bulmaktadırlar.

Eta saat ürünleri ile farklı saat modellerine ulaşılabilir. Bvlgari ( Bulgari )  Eta saat, yüksek kalite safir ve yansıtmaz çift antirefle özeliği ile her türlü ışık ortamında en kusursuz görüşü sunan camı ve çelik kasa yapısı ile uzun yıllar kullanılacak modellere sahiptir.

Bvlgari ( Bulgari )  Eta saat, markanın bütün lüks özelliklerini bire bir taşıması, modeline göre değişen gravür ve taş süslemeleri, incelikli kadran işçiliği ile sizi kendisine bağımlı kılacaktır. Bvlgari ( Bulgari )  markasını tercih etmiş ve aralarında dünyaca ünlü sinema oyuncuları Elizabeth Taylor, Kirk Douglas, Audrey Hepburn gibi isimlerin bulunduğu popüler kişilerle aynı tarzı paylaşmak gerçekten çok farklı bir histir.

Asil saat alışveriş sitesinde Bvlgari ( Bulgari )  Eta saat fiyatlarını bulabilirsiniz. Üstün bir kaliteye, bir tarza, bir statüye harcanmak için çok yüksek meblağlar ayırmak gerekmediğini farkedeceksiniz.Bir  Lamborghini otomobiliniz olsa bile onunla  toplantı salonlarına giremezsiniz. Ama bir Bvlgari Eta saati kolunuza takıp, şık bir takım elbise veya gece kıyafeti ile tamamlayarak, kendinize elit bir statü yaratabilirsiniz. Kendisine has tasarımı ve aksesuarları ile insanı sıradanlıktan koparan Bulgari, benzersiz ve ayrıcalıklı bir saattir.

Bulgari (Bvlgari)  Eta Saat Satın Alma

Asilsaat.net online alışveriş sitesi üzerinden, çakma diye tabir edilen, merdiven altı üretimi taklit Bvlgari saat alma endişeniz olmasın.  Burada satılan Eta saatler, gerçek, faturalı ve garantili, Eta mekanizmalı ve orjinalin birebir aynısı saatlerdir. Satın alırken kredi kartı veya sanal kart kullanabileceğiniz gibi, saatleri elinize alıp incelemek için kapıda satın alma seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Ürünlerimiz yüksek kalitede olup, istediğiniz saati tam olarak aynı tasarımla, üstelik daha ucuza satın alma imkanına sahip olacaksınız. Ödeme işlemi için dilediğiniz yöntemi seçebilir ve alışverişi en uygun şekilde tamamlayabilirsiniz. Göreceksiniz ki, hem maliyet hem de güvenilir ödeme yöntemleri açısından, bir Bvlgari Eta saat almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hemen asilsaat.net ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.