Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

1980 yılının ilk aylarında, İtalya’nın önde gelen moda tasarımcılarından biri olan Giorgio Armani tarafından kuruldu. İtalya Piacenza’da 11 Temmuz 1943 yılında dünyaya gelen Giorgio Armani, önceleri 3 yıl kadar tıp alanında çalışmış daha sonra orduya katılmıştır. Orduda, tıp eğitimi alması nedeniyle revirde görev yapmıştır. Çok fazla zaman geçmeden ordudan da ayrılmıştır. Moda sektörüne adım atması, 1964 yılında Milano’da bulunun bir mağazasın vitrin giydiricisi olarak işe alınmasıyla başlamıştır.

Buradan da edindiği bilgilerle kumaş ve tasarım konusunda tecrübeli ve yetenekli biri olarak bir erkek giyim markası olan Hitman’da tasarımcı olarak çalışmaya başlamasıyla moda sektöründe ki gerçek kariyerine başlamış oldu. Arkadaşı Sergio Galeotti ile 1975 yılında şirket kuran Giorgio Armani, kuruluşlarının ilk yılında hazır giyim kreasyonunu, daha sonra da kadın koleksiyonunu piyasaya sürdü. 5 yıl içerisinde iyi bir başarı yakalayıp, 1980 yılında kendi markası olan Emporio ile piyasadaki varlığını sürdürdü. Hazır giyim koleksiyonlarıyla beraber iç giyim, mayo ve aksesuarlar da, markanın koleksiyonuna dahil etti.

Emporio Armani Eta Saat Fiyatları

Hazır giyim gibi tekstil sektöründe isim yapmış Emporio Armani, aksesuar tasarımlarında da oldukça başarılıdır.  Tasarımlarını gerçekleştirdiği saatler Fossil Grubu tarafından üretilmektedir. Yanı Emporio Eta Saatlerinin tasarım şıklığı kaliteyle bütünleşmiştir. Saat, İş insanlarının ve dış görünüşüne önem verenlerin vazgeçilmezi olan ve olması gereken bir aksesuar türüdür. Üzerinde yazan küçük bir marka adı ona verilen emek geçmişini veya dizaynında kullanılan değerli bir parça, taşıyacağı kişiye verilen değeri gösterir.

Saatler birazda bu nedenlerle taktığı kişi hakkında karşısındakine fikir verir. Şayet bir iş ortamında iseniz işinizi ciddiye aldığınızın bir göstergesidir. Anlatıldığı gibi bir aksesuardan çok ötedir saat. Taşıdığınız kıyafete uygun olması, giysilerle bütünleşmesi gerekir. Emporio eta saat modelleri daha çok klasik bir çizgide erkekler için üretilmektedir.

Her erkeğin kolunda taşıması gereken ve onlar için Emporio tasarımı ile incelikle üretilen Emporio eta saat modelleri, kasa yapısı, kordon çeşit ve fonksiyonlarına göre fiyatları değişkenlik gösterir. Her erkek zevkine uygun bir tane Emporio Armani eta Saat Asil Saat’te bulunur. Asil Saat’te beğendiğiniz modeli asilsaat.com sitesine kısa bir üyelik işleminden sonra orijinal fiyatının çok altında bir tutar ile satın alabilirsiniz. Alacağınız bu saatte pişmanlık duymayacağının garantisini size Giorgio Armani veriyor.

Eta Saat Almanın Avantajları

Eta saat, üretilmiş olan orijinal ürünün tıpa tıp benzeri olarak bilinmektedir. Kalite açısından orijinal üründen neredeyse farkı yoktur. Emporio eta saat, tasarımı ile şıklık kattığı bir gerçek. Bunun yanında Eta mekanizmasın da üretildiği için kalitesi ile diğer saatlere oranla size farkı yaşatır. Asil Saat sitesinde satışa sunulan bu Emporio eta saat sizlerin her ortamda ışıltınızı yansıtmanızı sağlar. Saatinize baktığınız her an zamanın tadını çıkarmanın keyfini Emporio eta saat ile yaşayacaksınız.

Asil Saat’te beğendiğiniz modeli asilsaat.com sitesine kısa bir üyelik işlemi ile sepetinize ekledikten sonra orijinal fiyatının çok altında bir tutar ile satın alabilirsiniz. Ürün 1 yıl boyunca garanti süresine sahip olmak ile beraber kargo ücreti de ödemezsiniz. Siparişiniz size ulaştırılmadan önce alacağınız ürünün video görüntüsü whatsapp üzerinden gönderilir. Bu video ile son onayınız alınarak kapınızda size teslim edilmek üzere kargoya verilir. Ürün 1 yıl boyunca garanti süresine sahip olmak ile beraber ödeme güvenliğiniz için para transferi veya peşin ödeme sistemi olmayıp kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.