Tek bir sonuç gösteriliyor

Versace Grubu, 1978 yılında İtalya Milano’da kurulmuştur. Dünya çapında ün yapmış İtalyan lüksünün sembolü haline gelmiş bir markadır. Logosu Medusa’dır ve saat, mücevher, parfüm ve aksesuarlarda bu logo kullanılır. Medusa, Yunan mitolojisinde gözlerine bakanı taşa çeviren yılan saçlı kadındır. Moda ve yaşam tarzına yön veren ürünleriyle Versace, 200’den fazla butik, dünya genelinde 1500’den fazla dağıtımcı ve toptancı aracılığıyla moda severlerle buluşmaktadır. Türkiye’de pek çok ilde orijinal satış temsilciliği vardır.

Kurucu Gianni Versace, küçük yaşta bir çocukken çalışmaya başladı. Annesinin terzilik ve tasarım atölyesinde çıraklık yaparak değerli taşları işliyor ve farklı ürünler tasarlıyordu. Gençlik çağında günlük ve abiye kıyafetlerle kombinlenecek çok şık aksesuarlar üretmeye ve annesinin dükkanında bu ürünleri satmaya başladı. Müşterileri arasında Michael Jackson, Eric Clapton, Elton John, Prenses Diana gibi ünlü isimler vardı. Kısa zamanda şirket, dünya çapında bilinen saat, aksesuar, gözlük ve mücevher markası haline geldi.

Donatella Versace, 1997’den beri Versace’nin sanat yönetmenidir. Aynı zamanda şirketin yönetim kurulu başkan yardımcısıdır. 21.yüzyılın çağdaş kültürün beğenisine uyarladığı kadın ve erkek saatleri, köklü mirası korurken günümüzün global beğeniye de hitap etmektedir. 2000 yılında Gianni Versace, gezginlere, turistlere ve sanat severlere yönelik lüks eşyalardan oluşan İtalya’daki Palazzo Versace isimli oteli açtı. İkincisi Dubai’de açılmıştır, üçüncü dev şirketin Çin’de açılmasına karar verilmiştir. 2014’te Gianni Versace, Blackstone şirketi ile hisseli bir ortaklık kurmuştur. Bu değişimle birlikte yeni küresel moda lüksü oluşmuştur.

Versace Eta Saat Fiyatları

Versace eta saat klasik ve modern modeller üzerine kurulmuştur. Versace bayan saatlerinde şıklık ve göz alıcılık ön planda tutulurken, erkek saatlerinde ise özgüven ve gücün sembolü haline gelmiştir. Kadın ve erkek saatleri dışında uniseks modeller de üretilmektedir. Cinsiyeti ön plana çıkarmak istemeyenler için hem kadın hem erkekler tarafından kullanılabilen seramik kordonlu, safir camlı Japon teknik kronograf özelliği bulunan saatler de mevcuttur. Bu tip 42 milim kasa ve saf çelik saatlerin fiyatı daha farklıdır.

Versace eta saat fiyatları model ve tasarımına göre değişmektedir. Versace eta saat bayan modellerinde deri kordon veya bilezik görünümlü sarı altın, beyaz altın renkli geçmeli kordonlar ve saf çelik 37 milim kasa tercih edilmiştir. Bu model saatlerde takvim özelliği de vardır. Versace erkek saatlerinde hangi kıyafet giyilirse giyilsin tarz yaratacak güçlü modeller mevcuttur.

Versace eta saat fiyatları bu noktada saatin malzemesi ve tasarımına göre belirlenmiştir. Safir çizilmez cam kullanılması yıllar geçmesine rağmen camın üzerine en ufak bir yıpranmaya yol açmamaktadır. Versace eta saat fiyatları politikasında kullanıcıların uzun yıllar yıpranmadan ilk günkü gibi sağlam kalabilen saatleri kullanımı göz önünde bulundurulmuştur. Otomatik kurma kronograf özelliği markanın tüm saatlerinde mevcuttur.

Versace Eta Saat Satın Alma

Klasik ve modern modellerden oluşan Versace eta saat modellerinde ilk prensipler kullanışlılık, bütünlük ve şıklıktır. Klasik modellerde zaman ötesi her yılın modasına uygun tasarımlar yapılmıştır. Meander motifleri, işlemeli bayan saatleri en çok tercih edilen modellerdir. Hem kadın hem erkek modellerinde eşi benzeri görülmemiş tasarımlarla uzaktan bile farkınızı ve sağlam duruşunuzu belli edin.

Yuvarlak, altıgen, sekizgen ya da köşeli kasa tercihlerinizle zevkinizi belirleyip tarzını yaratın. Orijinal saatler için en doğru tercihi yapın. İster taksit ister peşin alımlardaki avantajlardan yararlanın. Kapıda kartla ödeme imkanı vardır. Ürünler orijinal sertifikalıdır.

Kullanıcılardan gelen yüzlerce olumlu mesaj bize şu sözü söyletiyor: “Versace saat satın al ve fark yarat.” Çelik kordon, deri kordon, seramik kordon seçenekleri ile tarzınızı yaratın. 1978 yılında Versace ünlü butik ve moda evleri açıldığı günden itibaren günümüze kadar, Paris moda haftası dahil dünya çapında kıyafetlerle muhteşem biçimde kombin yapılan tek saat markasının ayrıcalığını yaşayın.

Dünya çapındaki en ünlü moda ikonlarının belirttiğine göre spor, abiye, günlük her tip kıyafetle uygun biçimde kombinlenen tek saat markası Versace saattir. Üstelik kapıda ödeme seçeneği kolaylığından yararlanın. Kapıda ister nakit ister kartla ödeme yapabilirsiniz. Orijinal kutusunda gönderilen Versace saatinizin garanti belgesi ve kullanım sertifikası da kutunun içinde yer almaktadır. Tüm ürünler garantili ve sertifikalıdır. asilsaat.net adresine bekliyoruz.