Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Lüks saat markaları arasında yerini alan firma, 1955 yılında iki kafadar tarafından kurulmuştur. İsviçre’de temelleri atılmaya başlanmıştır. Rene Bannwart ve Gaston Reis tarafından firma fikri ortaya atılmıştır ve saat üretimlerine başlanmıştır. Fonds şehrinde kurulan firma, kısa süre içerisinde elit kategoride kol saati üreten bir firmaya dönüşmüştür.  Marka günümüzde çoğu iş adamı, siyasetçi ve sporcu tarafından tercih edilmektedir. Corum diğer saat markalarını aksine abartılı ve dikkat çeken tasarımlarla piyasaya giriş yapmıştır. Bununla birlikte estetik saat üretimi konusunda da önde gelen firmaların içerisindedir. Tasarımlarıyla ön plana çıkan bu saat üreticileri, mekanizmalar konusunda da hatırı sayılır çalışmalar yürütmektedir.

Corum firması, daha önce ortaya atılmamış birçok farklı saat modelleriyle müşterilerin beğenisini toplamıştır. 2000’li yıllarda üretilen Big Bubble Magical 52 modeli bu tasarımların arasındadır. Özellikle Big Bubble serisi çok farklı tasarımlara ev sahipliği yapmıştır. Corum bu seriyle beraber yaklaşık 3 farklı modeli de müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Her ne kadar firma tasarımlarıyla ön plana çıksa da kullanılan değerli taşlar da firmanın itibarını üst noktalara çekmeyi başarmıştır.

Gümüş ve altınla süslenmiş kadranlar firmanın adeta bir kimliği olmuştur. Firmanın ilk satışa sunduğu saat, 1958 yılında müşterilerle buluşmuştur. Golden Tube modeliyle piyasa giriş yapan Corum, daha ilk ürününden dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Klasik saat tasarımlarının yanı sıra ilk çubuk saat mekanizmasını üreten firma olarak da tarihe adını yazdırmıştır. Her zaman farklı olanı müşterilerine buluşturmayı isteyen bir marka olmuşlardır. Şirket hem kendi mekanizmalarını hem de klasik İsviçre mekanizmalarını kullanarak ürünlerini ortaya koymuştur.

Corum Replika Saat Fiyatları

Corum firması vizyonu arasına her zaman ilginç ve ilgi çekici olmayı koymuştur. Diğer İsviçre markalarına göre daha geç bu sektöre girdiklerinden dolayı farklılıklarla ortaya çıkması gerekmekteydi. Bu sebeple klasik tasarımlarının yanı sıra farklı modeller ve görünümlerle saatlerini müşterilerine sunmuştur. Tasarım konusunun yanında kullanılan ham madde ve değerli madde seçenekleri firmanın farkını ortaya koymaktadır. Birinci sınıf materyaller kullanılarak üretilen saatler, kısa süre içerisinde popüler bir hale gelmiştir.

Ayrıca değerli madenlerin saatleri süslemesi de modellere müthiş bir prestij eklemektedir. Son yıllarda siyasetçiler ve iş adamları arasında sıklıkla tercih edilen bir saat modeli haline gelmiştir. Fiyatları oldukça yüksek olduğu için insanlar  Corum replika saatler üzerinde yoğun bir alışveriş gerçekleştirmektedir. Hem daha uygun fiyatlarla satın alınabilmesi hem de aynı tasarımlara sahip olması imitasyon Corum saatlerinin satışını üst noktalara çekmiştir. Asil Saat firması olarak, sizlerin isteklerine göre Corum çakma saat modellerini mağazamızda sergilemekteyiz.

Corum ortaya koyduğu koleksiyonların hepsinde karakteristik özellikler yatmaktadır. Toplam 4 farklı kategoriden oluşan üretimleri her biri birbirinden özel tasarımlar içeren ürünlerdir. Bubble seri daha çok uçuk tasarımları içerirken Heritage zamansız ve klasik tasarım çizgilerini bünyesinde barındırmaktadır. Admiral koleksiyonu içerisinde dokuz köşeli özel kadran modelleri de özellikle denizcilikle ilgilen erkeklerin bir numaralı tercihi olmuştur. Diğer koleksiyonlar da kendilerine özel birer tasarıma sahiptir.

Firma her geçen gün üretimlerde hem tasarım hem de mekanizma teknolojisi olarak kendilerini geliştirmeye çalışmaktadırlar. Geçmişten bu yana tasarım özelliklerine baktığımızda kendini hiçbir zaman tekrar etmeyen her üretimin kendine has özellikleri olduğunu görüyoruz. Bu durum, saatleri satın alan insanlara özel hissettirmektedir. Yıllar geçse de değerlerinde asla bir azalma görülmemektedir. Bu durum çoğu saat kullanıcısını firmaya çeken önemli bir özellik olmuştur. Tüm bu özellikleri daha ucuz fiyatlarla satın almak istiyorsanız imitasyon Corum saatlere firmamızdan ulaşabilirsiniz Ekonominizi sarsmadan istediğiniz tasarım saatleri bileğinizde taşıyabileceksiniz.

Corum Replika Saat Satın Alma

Asil Saat, dünyaca ünlü birçok markanın onlarca farklı modelini replika olarak siz müşterilerimizle buluşturmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek aradığınız modelin adı veyahut numarasıyla ürünü görüntüleyebilirsiniz. Hem ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz hem de fiyatlar hakkında bir bilgiye sahip olursunuz. Hızlı ve kolay bir şekilde alışverişinizi firmamız aracılığıyla yapabilirsiniz.

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra birçok farklı ödeme seçeneğini kullanarak saatlere sahip olabilirsiniz. Son yıllarda çoğu müşterimiz tarafından kullanılan kapıda ödeme seçeneği hala aktiftir. Ürünler elinize ulaştıktan sonra yapacağınız ödeme, tamamen güvenilirdir. Herhangi bir sorunla karşılaşmadan kolayca ürünleri asilsaat.net adresinden satın alabilirsiniz.