Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Dünyanın dev saat firmaları arasında yer alan Dietrich markasının kurucusu Emmanuel Dietrich, Fransa Besançon’da doğmuştur. Yani Fransız saat endüstrisinin merkezinde dünyaya gelmiştir. Yedi yaşındayken mekanik bir kol saati alan Emmanuel Dietrich; bu saatle sektöre olan aşkının başlayacağını bilmese de, kuracağı dev saat markasının aslında temelini atmıştır. O günden sonra atölyelerde ustaların yanında yetişmeye başlamıştır.

Paris’te eğitim gördüğü okulda; dünyada ilgi duyulacak birçok alan olduğunu gösterseler de, onun aklı hep saatlerde olmuştur. Saatleri ve saat atölyelerindeki çalışmaları düşünüp, kendisini bu sektörün içinde hayal etmek; ona her zaman mutluluk vermiştir. Bu mutluluğunu artırmak ve hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen Dietrich, 2010 yılında kendi firmasını kurmuştur.

Dietrich markası olarak, 2012 yılının Ocak ayında ilk kez halka açık sunum yapılmıştır. Sektöre yeni bir soluk getiren bu firma, aynı sene uluslararası saat ve kuyumculuk sektöründeki en gösterişli fuar olan ve İsviçre’de düzenlenen Baselworld’de de yerini almayı ihmal etmemiştir. O günden sonra da sektördeki adını hızlı bir şekilde duyurmaya başlamış, farklı koleksiyon ve tasarımlarla kendini sürekli geliştirmiştir.

2010 yılından bu yana saat sektöründe hızla büyüyen Dietrich firması, kendine has özellikleri bulunan koleksiyonlarıyla dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Her biri birbirinden ayrı özelliğe sahip olan koleksiyonları; Algı, Zaman Arkadaşı ve DD-1 olmak üzere sınıflandırılabilir.

Dietrich Eta Saat Fiyatları

Saatler, sadece zamanı öğrenmek için kullanılmaz. Aynı zamanda bir aksesuar olarak da kullanılır. Aslında kullanan kişilerin karakterini dahi yansıtmaktadır saatler…

İnsanların kullandıkları saatlerin modelleri, renkleri ve diğer özellikleri; o kişiler hakkında fikir sahibi olmak için bir araç olabilmektedir. Dietrich firması; kullanan kişilerle konuşan, kişilerin kimliğini yansıtan saatler üretmek için kurulmuş bir firmadır. Dolayısıyla da saatleri diğer firmalara göre oldukça farklı ve özeldir. Fiyatları da saatlerin özelliklerine göre değişmektedir.

Dietrich eta saat modellerimiz; gerçek tasarımlarına bakarak yapılmış, birebir aynı modellerdir. Kalitelerinden hiçbir şekilde ödün verilmemiş, mekanizmaları da birebir uygulanmıştır. Markanın tüm koleksiyonları tek tek incelenmiş ve ayrıntılara önem verilmiştir. Hem karizmatik ve farklı görünümleri açısından hem de özel mekanizmaları açısından, sizlere birebir Dietrich saatlerini sunuyoruz.

Bileğinizdeki şık görünümüne hayran kalacağınız Dietrich eta saat modellerinin fiyatları için net bir rakam vermek doğru olmayacaktır. Her koleksiyonun içerisinde kendine has modelleri yer almaktadır. Dolayısıyla da her koleksiyon ve her model için ayrı fiyatlandırma söz konusudur. Dietrich eta saat tasarımlarının fiyatlarını öğrenmek için, markanın çoğu modeline ulaşabileceğiniz Asil Saat sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Dietrich Eta Saat Satın Alma

Saat sektöründe yer alan köklü firmalara rağmen ayakta durabilen, hatta sektöre geç girse de yepyeni bir soluk getiren Dietrich markasının eta saatlerini; Asil Saat sayfamızdan güvenli bir şekilde edinebilirsiniz. Sayfamızda yer alan Dietrich eta saat modellerimizi inceleyebilir, modeller hakkında ya da satın alma hakkında aklınıza takılan konularda bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak adına, satış öncesi ve sonrası destek ekiplerimizle gereken hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz whatsapp hattımızdan iletişim kurabilir, dilerseniz de sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz Dietrich eta saat alımlarında, indirimlerden ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız için kapıda ödeme kolaylığını da sunuyoruz. Böylece aldığınız ürünü görmeden ücretini ödememe hakkına da sahip oluyorsunuz.

Ayrıca; sitemiz üzerinden kredi kartıyla da güvenilir bir şekilde ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz. Almak istediğiniz modele karar vermeden önce, asilsaat.net sayfamızda yer alan modellere bakmanızı tavsiye ediyoruz. Saatiniz Asil Saatten olsun, bileğinizde asil bir görünümü olsun!