Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Saat, özellikle erkekler için her zaman önde gelen ve bir bakıma gücü yansıtan bir aksesuar olarak kabul edilmiştir. Saatin tarihsel akışına işaret eden Perrelet eta saat, adeta bu mirasın koruyucusu hükmündedir.

Perrelet eta saat, saatçiliğin de merkezi sayılan İsviçre’de; otomatik saatin mucidi olarak bilinen Abraham-Lois Perrelet tarafından, 1777 yılında kurulmuştur. O zamanlardan günümüze gelişimini ve çeşitliliğini arttırarak gelen Perrelet eta saat, sevilen ve en çok tercih edilen saatler arasındadır. Gelenekselliğini koruyarak modern dokunuşlarıyla estetik görünüme sahip bu marka; güzel tasarımları, kalitesi ve güvenilirliğiyle de ön plana çıkmaktadır.

Abraham Perrelet’in mucidi olduğu saat teknolojisi, tüm saat üreticileri tarafından da kullanılarak uygulanmıştır. Birçok buluşa imza atan Perrelet firması, saat gelişimi alanında öncü olmuştur. Çift rotor mekanizması, bu buluşlardan biridir. Bu sistemle, kadrandan rotorların ön yüzde olanı izlenebilmektedir. Ayrıca Perrelet eta saatleri, kronografik özelliktedir.

Çelik kasalı, siyah kadranlı, deri kordonlu, şeffaf arka kapaklı, kronografik yapıda Perrelet eta saatler, ülkemizde de sevilen ve tercih edilen erkek saati modellerindendir. En önemli modelleri arasında, Tonneau Power Reserve, Automatic Flying Tourbillon ve Skeleton Chronograph gibi modeller yer alır.

Perrelet Eta Saat Fiyatları

Kaliteli saatin öncülerinden olan Perrelet marka, dinamik çizgileri, güçlü tasarımları, modern dokunuşlarıyla saatin merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Saat severler ve iyi saatten anlayanlar için bu özellikler elbette çok şey ifade edecektir.

Kaliteyi yansıtan her ürün elbette belli bir ücreti de beraberinde getirecektir. Her ne kadar ürünün replikaları da mevcut olsa da, eta özellikteki değeri, Perrelet markayı diğerlerinden ayırır. Ürünün yurt dışı menşeli olması da fiyat aralığını arttıran özelliklerdendir.

Kronograf özelliğiyle ön plana çıkan Perrelet eta saatler, istenilen her renk kordona, özel tasarımlara ve genç-yaşlı bütün kesimlere hitap etmesi nedeniyle, bu durumunu fiyatlarına yansıtmıştır. Geniş bir fiyat skalasına sahip bu marka, fiyatının hakkını veren bir saat markasıdır. Her özelliğini yansıtan, güvenle kullanacağınız ve ömürlük diyebileceğimiz bir saat markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle, vereceğiniz paranın sonuna kadar hakkını alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Çok daha uygun fiyatlardan başlayıp değerine göre 100 binlere kadar çıkan Perrelet eta saat, devamlı kullanmak isteyeceğiniz saatlerinizden olacak.

Perrelet Eta Saat Satın Alma

Eta saat modellerimiz, gerçek ve faturalı ürünlerdir. Birçok marka ve modele ev sahipliği yapan sitemiz, müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir.

Seçeceğiniz her modelin açıklaması ve saatlerin özellikleri internet sitemizde açıkça beyan edilmiştir. Ayrıca tüm saatlerin görüntülü şekilde sunulmasıyla seçiminiz çok daha rahat hale getirilmiştir. Fiyat bilgileri de saatlerimizin yanında görüntülenmektedir.

Asilsaat.net adresimizden aradığınız tüm özelliklere sahip saatlere ve markalara erişebilirsiniz. Tüm markaların yanı sıra Perrelet eta saatlerinin tüm modellerine de erişim sağlayabilirsiniz.

Perrelet marka saatleri uygun fiyatlarla ve gerçek kalitede satın alma hakkına sahipsiniz. Firmamız tarafından, beğendiğiniz ve almak istediğiniz her ürün satın alma işlemi, kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Beğenip seçtiğiniz tüm ürünleri sepetinize ekledikten sonra satın alma işlemine geçebilirsiniz.

Satın alma işleminizi birkaç yoldan gerçekleştirebilirsiniz. En çok tercih edilen yöntemlerimizden olan kapıda ödeme seçeneğiyle, kolaylıkla ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, sitemiz üzerinden kredi kartıyla da ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. İstediğiniz Perrelet eta saat modellerini kolaylıkla ve güvenle bu yöntemlerle sizlere ulaştırıyoruz. Tüm ürünlerimizin garantisini ve teminatını firmamız tarafından sağlıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek tüm ürünlerimizi inceleyebilir, istediğiniz her saat markasına ulaşabilirsiniz. Zamanınız bizim için kıymetli.