Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Tissot firması, saat fabrikası olarak bilinen İsviçre içerisinde kurulmuştur. Le Loce kentinde 1853 yılında bir baba ve oğul tarafından kurulan bu marka, yüzyıllık bir tarihiyle adeta saat kavramını oluşturan bir duruma gelmiştir. Firma ilk olarak ortaya attığı saat modeliyle, kuruluşunun ilk yıllarından saat sektörü içerisinde öncü bir firma olacağının sinyallerini vermiştir.

Ürettikleri ilk modelde kullandıkları iki farklı zaman dilimini gösteren mekanizma, birçok kişiyi kendisine hayran bırakmıştır. Yeniliklerle piyasaya giriş yaparak herkesin dikkatini çeken Tissot, kısa zamanda Avrupa üzerinde popüler bir hale gelmiştir. Yoğun bir ilgi karşısında hazırlıkla olan firma, seri üretime geçecek kaynakları ayarlayarak dünya üzerindeki ilk ve tek modeli seri üretime sokmuştur.

1930 yılında bir diğer köklü saat şirketi olan Omega ile güçlerini birleştirerek üretimlerini günümüze kadar ulaştırmıştır. Bu ortaklık sayesinde daha farklı bir reklam ve PR çalışmasına sahip olan Tissot, popülerliğini birkaç kat daha yukarılara çekmiştir. Özellikle koleksiyonerler tarafından tercih edilmeye başlanan bu saat firması, fiyatlarını da oldukça yüksek bir seviyede tutmaktadır.

Firma, elit bir kesime hitap eden modelleri genellikle tercih etmektedir. Marka sponsorluk anlaşmalarını genellikle spor sektörü içerisinde gerçekleştirmektedir. MotoGP, Buz Hokeyi ve Basketbol branşlarında firmanın reklamlarına sıklıkla rastlanmaktadır. Bunun gibi çok farklı spor müsabakalarında resmi kronometre sponsoru olarak firma kendini tanıtmayı başarmıştır.

Günümüzde halen şirketin merkezi Le Loce içerisinde bulunmaktadır. Bununla birlikte yaklaşık 160’tan fazla ülkeye ihracat yapan firma, ünlü kişiler ve iş adamları tarafından tercih edilmektedir. Özellikle sanat dünyası içerisinde ünlü oyuncular ve şarkıcılar bu firmayı tercih etmektedir.

Tissot Replika Saat Fiyatları

Tissot firması günümüzde 10 farklı koleksiyonuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Bu koleksiyonlar içerisinde yüzlerce farklı modelle hemen hemen her beğeniye uygun modeller üretmiştir. Basic olan koleksiyonun içerisinde bile en az 50 farklı model bulunmaktadır. Bu durum firmanın birçok kişi tarafından tercih edilmesinde birincil rol oynamaktadır.

Kadın veyahut erkek fark etmeden genel bir beğeniyi çekebilecek yüzlerce farklı ürünü Tissot kullanıcılarına sunmuştur. Bu durum firmayı oldukça popüler bir hale getirmiştir. Bunun yanında kullanılan malzeme kalitesi ve tasarımları fiyatın üst noktalara çıkmasını sağlamıştır. Çoğu insanın bu saatlere sahip olabilmesi için binlerce lirayı gözden çıkarması gerekmektedir.

Tam olarak bu noktada Asil Saat replika Tissot saat modelleriyle düşük bütçeli saat hayranlarına mükemmel bir seçenek sunmaktadır. Orijinal ürünlerle bire bir olarak üretilen bu Tissot imitasyon saat çeşitleri, aynı tasarımlara uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlayacaktır. Günümüzde Swatch grup dahilinde modellerini ortaya çıkarmaya başlayan firmanın çakma Tissot saat modelleri firmamız tarafından sizlere ulaştırabilmektedir. Hemen hemen her modeli bire bir olarak kopyalanmaktadır. Bu sayede yan yana koyduğunuzda hiçbir fark sezemeyeceksiniz.

Tissot günümüzde öne çıkan ve kendini diğer saat markalarından ayıran pek çok özelliğe sahiptir. Bu özellikler genellikle kendini teknolojik gelişmelerle belli etmektedir. Örnek olarak vereceksek dokunmatik ekrana sahip olan Tissot saat modelleri özellikle klasik saat tasarımları arasında kendini çok farklı bir yere konumlandırmaktadır. Ayrıca kasa malzemesi seçimleri oldukça karakteristik olmaktadır. Titanyumdan üretilen saatler, görünüm olarak farklı bir hava katmaktadır.

Gümüş ve altın ile süsmeler yapılması da kullanıcıları daha özel hissettirmektedir. Mekanizma üzerinde yapılan el işçiliği sayesinde de sorunsuz uzun yıllar çalışan saat modellerini Tissot ortaya koymaktadır. Bu özelliklerinin yanında halen cep saati modellerini de piyasa sürmesi, nostalji severler için firmayı bir numaralı hale getirmektedir. Hemen hemen her insana cazip gelen bu özelliklerin yüksek fiyatlarla kullanıcılara sunulması bütçeleri zorlayan bir durumdur. Bu noktada Asil Saat firması olarak imitasyon Tissot saat modellerini müşterilerimize sunmaktayız. Yüksek kaliteyle üretilen bu çakma Tissot saat modellerini, uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz.

Çakma Tissot Saat Satın Alma

Tissot firması ürettiği birçok saat modeliyle geçmişten günümüze birçok insanın beğenisini toplamıştır. Halen popüler olarak tercih edilen bu saat modelleri yüksek meblağlarla satışa sunulmaktadır. Bu sebeple firmamız replika Tissot saat modellerini siz kullanıcılarımıza ulaştırmaktayız. asilsaat.net olarak siz müşterilerimize birçok ödeme seçeneğiyle satın alım gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. Günümüzde popüler olarak tercih edilen Kapıda ödeme sistemiyle ürünler elinize ulaştıktan sonra gönül rahatlığıyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.