Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

İsviçre saat egemenliğinin yanında İtalya’da parlayan firma 1940’larda büyük bir popülerlik yakalamıştır. Şirketin kurucusu olan Italo Fontana büyükbabası tarafından İtalyan donanmasına tasarlanmış olan saat modelinden ilham alarak kendi saat firmasını kurmayı planlamıştır. Karakteristik özellikleri olarak ön plana çıkan konuların arasında sağlamlık ve kolay okunan kadran tasarımları vardır.

Şirket büyük bir ilhamla kurulsa da ilk üretimini kurulduktan 7 yıl sonrasında ortaya koyabildi. Üretimlere başlandığında ünlü saat üreticilerinden olan Mounir Mouffarrige tarafından büyük bir destek görmüştür. Kurulumun ilk yıllarında kendini ön plana atamasa da son zamanlarda oldukça isminden bahsettiren bir firma haline gelmiştir.

Günümüzde marka oldukça popüler bir hale gelmiştir. Özellikle modanın içerisinde saat tasarımlarının dahil olmasıyla İtalyan saatleri büyük bir patlama yaşamıştır. U-Boat markası da bu patlamadan nasibini almıştır. Genellikle olağan dışı tasarımlarla ünlü kişiler ve sanat camiası tarafından tercih edilen marka, gençlere yönelik birçok saat modeli üretmektedir. Ünlü Hollywood yıldızları U-Boat markasının ürettiği tasarımları yoğunlukla tercih etmektedir.

Yalnızca erkek modelleri üzerinde değil kadın saat tasarımlarıyla da sektör içerisinde önemli bir yer edinmiştir. Tasarım konusunda her ne kadar ön plana çıksa da kullanılan mekanizmaların çalışma prensipleri oldukça kalitelidir. Bunun yanında sağlamlık her zaman ön planda tutularak üretilen modeller, uzun süreli kullanımlarda müşteri memnuniyetini en üst düzeylere çekmektedir.

U-Boat Eta Saat Fiyatları

Saatlerin sağlamlığı dışında dikkat çeken bir başka üretim detayı kurma tepesi üretimidir. Eşsiz kurma tepesi koruması sayesinde saat modelleri arasında oldukça farklı bir noktada bulunmaktadır. Kapak bir köprü yardımıyla kasaya sabitlendiğinden dolayı herhangi bir sorunla kullanıcının karşılaşması olanaksızdır. Bu teknolojinin bir diğer yandan getirdiği negatif bir durum vardır. Kasanın belirli ölçülerde bir büyüklükte bulunmasını sağlamaktadır.

Doğal olarak saat modellerinin ağırlığı bir tık diğer saat modellerine göre yüksek olmaktadır. Ayrıca bileği rahatsız edebilecek olan bu kurma tepesi koruması doğru bir tasarımla sol tarafa yerleştirilmiştir. Böylece bileğe verilecek olan rahatsızlığı ortadan kaldırmışlardır. Tüm bu tasarımlardan bağımsız saatler genel model üretiminde büyük ve geniş kasalar kullanmaktadır. Kol saatleri oldukça heybetli ve ağır duran bir tasarıma sahiptir. Bu sebeple takmak istediğiniz modeli iyi seçmelisiniz. Büyük boyutlarda saatler arıyorsanız U-Boat firmasına başvurabilirsiniz.

Asil saat firması olarak müşterilerimize U-Boat modelleri satışı gerçekleştirmekteyiz. U-Boat eta saat fiyatları piyasa değerlerine göre oldukça uygun bir fiyatla web sitemizde satılmaktadır. Bu sebeple Asil saati tercih ederek bütçenize katkıda bulanabilirsiniz.

Özellikle Retro tasarımlara ilginiz varsa U-Boat firmasını seçmeniz oldukça yerinde bir hamle olacaktır. 1940’ların tasarımlarını günümüz modern çizgileriyle birleştiren firma, tasarımlarıyla oldukça dikkat çekmektedir. Eski yılların askeri tasarımlarını içeren bu modeller, genellikle daha oturaklı ve klasik görünüm içermektedir. Mekanizma konusunda ise son kalite İsviçre Eta saat teknolojileri kullanılmaktadır. Bu sebeple ürünler uzun süreli kullanımda ciddi bir sorun yaratmayacaktır.

Tasarımların eski yıllara dayanmasına karşılık özellikle sol tarafa konulan kurma tepesi firmaya karakteristik bir özellik katmıştır. Tüm modellerde kadran camı, çizilmez cam teknolojisiyle üretilmiştir. Bunun yanında 100 metreye kadar su geçirmeyen modellerle, kullanıcılarına deniz içerisinde eşsiz bir deneyim yaratmaktadır. Koleksiyon üretimlerinde sert tasarımlar ortaya konsada aynı derece zarif görünüm içeren modeller de üretilmektedir.

U-Boat bu sebeple birçok insanın severek takip ettiği bir saat üretim firması olmuştur. Yalnızca gündelik kullanımlarda değil, dalgıçların ekstrem koşullarda rahatlıkla kullanabildiği mükemmel bir saat seçimi olmuştur. Çoğunla paslanmaz çelik kasa kullanımı da uzun süreli kullanımda kullanıcılara bir sorun çıkartmamaktadır. Asil Saat firması olarak tüm bu özelliklerle üretilen orijinal U-Boat saatlerini satın alabilirsiniz. U-Boat eta saat fiyatları modellerin özelliklerine ve üretim tarihine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple web sayfamıza girerek istediğiniz model hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

U-Boat Eta Saat Satın Alma

Yalnızca günlük kullanımlara uygun saatler değil aynı zamanda ekstrem koşullarda kullanabilen saat üretimi ortaya koyan U-Boat firması, büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Ürettikleri modeller arasında beğendiğiniz tasarımları Asilsaat.net farkıyla satın alabilirsiniz. Piyasa içerisindeki değerlerine göre oldukça uygun fiyatlarla orijinal U-Boat saat alışverişinizi yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğini kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.